کانادا و اتحادیه اروپا نگرانی به مکزیک بیش از انرژی های تجدید پذیر سیاست اختلاف

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

اتحادیه اروپا و کانادا به طور رسمی نگرانی به مکزیک در مورد قوانین آنها می گویند به مخاطره می اندازد پروژه های انرژی تجدیدپذیر افزایش تنش با دولت که در اواخر روز جمعه منتقل شد برای تشدید کنترل خود را بر صنعت برق.

در نامه هایی که به بیرون درز شد به مکزیک رسانه ها در روز جمعه همان روز برای آنها ارسال شد که قدرت های خارجی گفت: قوانین تهدید سرمایه گذاری خارجی در بخش انرژی است. منابع دیپلماتیک تایید نامه واقعی در روز شنبه.

دولت مکزیک است و نه اظهار نظر علنی در پاسخ به این نامه اما در روز شنبه وزارت انرژی نوشت در یک پست در توییتر که “این مسئولیت دولت برای تضمین قابلیت اطمینان از سیستم منظم و مستمر شیوه ای موثر.”

ادامه مطلب: همکاری در تجارت راه را برای معامله در کانادا و امریکا مرز بسته: سفیر

بسیار غیر معمول و غیر دیپلماتیک و مداخله کانادا و قدرت های اروپایی و برخی از مکزیک نزدیک ترین متحدان تاکید سرخوردگی و احساس توسط دولت های خارجی بیش از رییس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador را از دست داده و سیاست انرژی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لوپز Obrador متعهد به مکزیک بیشتر خودکفایی و تقویت نقش دولت در انرژی.

نامه افزایش نگرانی ها در مورد قوانین صادر شده توسط تنظیم کننده برق CENACE ماه گذشته که به حالت تعلیق عملیات جدید انرژی های تجدید پذیر گیاهان در مکزیک استدلال لازم بود برای حفظ قدرت عرضه در طول شیوع کروناویروس.

اواخر روز جمعه مکزیک وزارت نیرو منتشر قوانین اضافی در دولت روزنامه رسمی که به بخش عمومی کنترل بیشتر بر ملی برق سیستم.

انرژی و صنایع مرتبط با بخش هنوز در انتظار برای فدرال پشتیبانی از: کنی

انرژی و صنایع مرتبط با بخش هنوز در انتظار برای فدرال پشتیبانی از: کنی

دولت های خارجی و سرمایه گذاران بین المللی نگران هستند مکزیک فرسایش حقوقی مبانی قرارداد به ارزش میلیاردها دلار با دولت قبلی در آنچه آنها را به عنوان یک خزنده فشار از منافع خود.

کانادا سفیر-تعیین به مکزیک, گریم کلارک گفت: در کانادا نامه ای که جدید CENACE مقررات خواهد مخاطره کانادا پروژه های انرژی تجدیدپذیر و درخواست ملاقات با مقامات مکزیکی به بحث در مورد اقدامات است.

“این توافق می پیوندد یک میزبان از اقدامات قانونی و تغییر سیاست است که حمله به سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر در کشور” کلارک گفت: در این نامه خطاب به وزیر انرژی Rocio Nahle.

شرکت های مانند ATCO کانادا خورشیدی Cubico پایدار سرمایه گذاری و Northland قدرت می تواند تحت تاثیر قرار سفارت کانادا اضافه شده است.

ادامه مطلب: 4 انرژی کانادا شرکت های لیست سیاه توسط جهان بزرگترین ثروت صندوق بالا تولید گازهای گلخانه ای

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک سخنگوی سفارت تایید صحت نامه است.

در آن نامه به Nahle اتحادیه اروپا هیئت در مکزیک گفت: CENACE قوانین خواهد “تاثیر منفی” 44 پروژه های انرژی تجدیدپذیر در مکزیک و خطر اندازد سرمایه گذاری از شرکت های اتحادیه اروپا که در مجموع بیش از $6.4 میلیارد دلار است.

دو منابع دیپلماتیک تایید صحت اتحادیه اروپا نامه.

وقتی پرسید که توسط رادیو فردا برای اظهار نظر در مورد این نامه, اتحادیه اروپا هیئت گفت: هر زمان که این بلوک به حال مسائل مهم به بحث با مکزیک را به دولت آن را در خصوصی و تا به حال هیچ چیز بیشتر به آن اضافه کنید.

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>