کانادا با انتشار مهاجرت بازداشت شدگان در ‘بی سابقه نرخ بیش از COVID-19 ترس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تعدادی از بازداشت شدگان مهاجرت برگزار می شود در استانی زندان و مهاجرت برگزاری مراکز در سراسر کانادا کاهش یافته است بیش از نیمی از COVID-19 اعلام شد همه گیر جهانی با توجه به اطلاعات ارائه شده به اخبار جهانی است.

و تصمیم گیری های اخیر از مهاجرت و پناهندگان کانادا (IRB) اداری دادگاه که ریاست بیش از مهاجرت پناهندگان مسائل نشان می دهد که چگونه ترس بیش از COVID-19 نقش قابل توجهی در برخی از احکام برای آزادی بازداشت شدگان مهاجرت.

در 17 مارس وجود دارد 353 مهاجرت بازداشت شدگان برگزار شد در استانی زندان و مهاجرت برگزاری مراکز در سراسر کانادا با توجه به داده ها از آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA).

آوریل 19, این تعداد کاهش یافته و بیش از نیمی از 147 به بازداشت شدگان 117 نفر از آنها برگزار می شد در استان برگزار شود. باقی مانده 30 برگزار شد که در یکی از کانادا سه مهاجرت برگزاری مراکز واقع در تورنتو, Laval, Que., و سوری, B. C.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: تعداد بازداشت شدگان برگزار شد در کانادا مهاجرت برگزاری مراکز در حال کاهش است در میان COVID-19 ترس

“ما هرگز به طور معمول چنین کاهش چشمگیری در بازداشت (زندانی) در یک دوره کوتاه از زمان. که بی سابقه گفت:” Swathi Sekhar اداره مهاجرت و پناهندگان وکیل مستقر در تورنتو است.

تعدادی از حقوقی ها و گروه های حمایت شده اند و خواستار آزادی بازداشت شدگان مهاجرت و مردم برگزار شد و در زندان ها و زندان ها که تلقی خطرات برای امنیت عمومی با توجه به افزایش تعداد COVID-19 نفر در این امکانات و شرایط وجود دارد که آن را دشوار برای منزوی کردن و کنترل گسترش عفونت است.

اکثر بازداشت شدگان مهاجرت برگزار می شود در زندان های واقع در انتاریو است که دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 موارد در آن correctional facilities. هزاران زندانی در انتاریو زندان آزاد شده اند در هفته های اخیر به عنوان استان هایش با شیوع.

سی و سه نفر از 117 مهاجرت بازداشت شدگان برگزار شد در زندان های استان به عنوان از آوریل 19 بازداشت شدند در Maplehurst تادیبی پیچیده در میلتون یک ترکیب حداکثر امنیت زندان بازگردانده شدند زندانیان و متوسط/حداکثر امنیت زندان محکوم مجرم محکوم کمتر از دو سال.

ادامه مطلب: COVID-19 not a ‘get-out-of-زندان-free calls,’ B. C. قوانین قاضی

اتباع خارجی و اقامت دائم می تواند بازداشت — گاهی اوقات به طور نامحدود توسط سازمان خدمات مرزی کانادا افسران اگر فرد تلقی این است که بعید به نظر می رسد برای مهاجرت اقدام مانند یک جلسه اگر فرد تلقی این است که یک تهدید برای امنیت عمومی و یا اگر هویت فرد زیر سؤال است. اکثر بازداشت شدگان برگزار می شود بر این اساس که آنها بعید به نظر می رسد برای رسیدگی و یا به دلیل سوالات بیش از هویت خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مهاجرت بازداشت شدگان هستند برگزار اداری و جنایی زمینه مانند نمونه زندان یا زندانی زندان. مهاجرت بازداشت شدگان برگزار می شود در یکی از کانادا سه مهاجرت برگزاری مراکز که شبیه رسانه-امنیت زندانها و یا در استانی زندان های سراسر کشور بسته به شرایط از صورت خود را و یا اگر وجود دارد هیچ مهاجرت برگزاری مرکز که در بخشی از کشور است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

ماه گذشته دولت کانادا تصویب اورژانس را تحت قرنطینه عمل می کنند که ورود ممنوع توسط افراد به کانادا برای, هدف از این ادعا حمایت از پناهندگان.

این نظم جدید را کاهش داده است تعدادی از پناهجویان باقی مانده در کانادا و یا بازداشت” یک سخنگوی سازمان خدمات مرزی کانادا گفت: در یک ایمیل. “همچنین از آنجا که بسیاری از ما پذیرش به (مهاجرت برگزاری مراکز) یا استانی امکانات به طور مستقیم مربوط به مسافر جلد آن است و نه غیر منتظره به دیدن کلی تعداد پذیرش پایین.”

ادامه مطلب: Coronavirus نگرانی جرقه تماس برای مهاجران منتشر خواهد شد از B. C. برگزاری مرکز

اخیر بازداشت نقد و بررسی مدارک ارائه شده جهانی و اخبار مهاجرت و پناهندگی کانادا نشان می دهد که چگونه COVID-19 است که میان به تعیین اینکه آیا یا نه به آزادی کسی از بازداشتگاه های اداره مهاجرت.

یکی مهاجرت و پناهندگی کانادا تصمیم از آوریل 3 شامل کلمبیا که تا به حال بازداشت شده در تورنتو مهاجرت برگزاری مرکز پس Jan. 23 زیرا او تلقی خطر و بعید به نظر می رسد برای حذف او از کانادا به کلمبیا. با این حال او منتشر شد در یک پیوند در بخش های بزرگ به دلیل در معرض خطر بودن در معرض COVID-19 در حالی که در بازداشت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سازمان مهاجرت و پناهندگی کانادا تصمیم ساز ژاکلین Swaisland, اظهار داشت که, آنجلو بهترین Rincon دارای سابقه عدم رعایت قوانین مهاجرت “حداقل در سه کشور” و نیز نقض قوانین کیفری در کانادا و ایالات متحده است. این شامل یک اعتقاد برای داشتن یک ماده کنترل به منظور فروش یکی دیگر از محکومیت مربوط به تعدادی از شکستن و وارد در منطقه تورنتو در سال گذشته و در اختیار داشتن اموال به دست آمده از جرم و جنایت.

تصمیم ساز گفت که در حالی که Rincon تلقی شد یک خطر عمومی با توجه به سابقه جنایی “من پیدا کردن این خطر است که شما مطرح می شود در پایان کم از طیف” به دلیل محدود جملات او دریافت کرده بود برای او محکومیت خود را “اعلام ندامت تحت سوگند شهادت” و “واقعیت این است که شده است وجود دارد هیچ خشونت در کمیسیون از هر یک از جرائم شما درگیر شده اند…”

COVID-19: جلوگیری از شیوع بیماری در زندان کانادا

COVID-19: جلوگیری از شیوع بیماری در زندان کانادا

در تعیین این که آیا به انتشار Rincon از بازداشت Swaisland اعلام کرد که Rincon در حال حاضر برگزار شده است در بازداشت به بیش از دو ماه چیزی است که وزن آن به نفع خود و “با توجه به پیش بینی طول بازداشت [آن را] توافق تمام احزاب که در این نقطه آن ناشناخته است به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.”

“و از آن می تواند طولانی داده شده کانادا در حال حاضر اجرای حذف و با توجه به این که کلمبیا است اجازه بازگشت حتی (آن) خود اتباع و معلوم نیست که چه خواهد شد در با توجه به زمان COVID-19 همه گیر” Swaisland اعلام کرد.

ماه گذشته سازمان خدمات مرزی کانادا به طور موقت متوقف اخراج از افرادی که پناهندگی یا مهاجرت ادعاهای رد شده بود به غیر از جدی پرونده های جنایی است که خواهد شد مورد بررسی مورد به مورد و بر اساس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این تصمیم در ادامه به توجه داشته باشید که Rincon مشاور ارائه شده “قابل توجهی اسناد و مدارک” در مورد خطرات که کسی در بازداشت چهره و ترس خود را در ارتباط با پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس در تاسیسات به علت یک بیماری زمینه ای. TVO گزارش ماه گذشته است که یک کارمند در تورنتو برگزاری مرکز تا به حال قرارداد COVID-19 بوده و در انزوا.

“من پیدا کنید که در معرض خطر است که شما روبرو هستند در همان سطح از بازداشت شدگان در تادیبی امکانات (به خصوص) داده شده است که چنین تعداد محدودی از بازداشت شدگان در حال حاضر در حال مستقر در مهاجرت برگزاری مرکز 15 از امروز و با توجه به گام های قابل توجهی را که گرفته برای کاهش خطرات برای افراد بازداشت در برگزاری مرکز در حال حاضر” Rincon تصمیم متحده است.

“(اما) حتی اگر مهاجرت برگزاری مرکز است که مصرف قابل توجهی احتیاطی آنها کامل نیست. و شما هنوز هم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض و محدودیت های قابل توجهی در توانایی خود را به خود منزوی در یک شیوه ای است که مستند به شواهد به نظر می رسد نشان می دهد که مورد نیاز است با این ویروس است.”

اداره خدمات تادیبی کانادا اقدامات لازم را برای جلوگیری از COVID-19 ورود به زندان

اداره خدمات تادیبی کانادا اقدامات لازم را برای جلوگیری از COVID-19 ورود به زندان

COVID-19 نیز ذکر شده در مهاجرت و پناهندگی کانادا تصمیم از 30 مارس شامل شیلی که تا به حال بازداشت شده در تورنتو مهاجرت برگزاری مرکز از مارس 17 زیرا او تلقی می شد بعید به نظر می رسد برای او پرونده های مهاجرتی. تصمیم متحده است که زن ممکن است آزاد شده از بازداشت تا زمانی که او تابع توسط یک تعداد از شرایط از جمله زندگی در یک پناهگاه و گزارش به طور منظم به CBSA.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هویت او و برخی از جزئیات این تصمیم هستند redacted, به عنوان او در انتظار پناهندگان ادعا می کنند که موضوع به قوانین حفظ حریم خصوصی. تصمیم گیری اشاره می کند که زن تقاضای پناهندگی در انتظار نگه داشته شده و رسیدگی خواهد شد “هنگامی که این بیماری همه گیر است که خطاب و مهاجرت و پناهندگان شروع به شنیدن و روند ادعا می کند دوباره.”

“شما در حال حاضر در انتظار برای شما (پناهنده) جلسه که تحت شرایط عادی می تواند یک فرایند طولانی و همه چیز با تاخیر در حال حاضر با توجه به همه گیر” تصمیم ساز جولیا Huys گفت: به زن است.

ادامه مطلب: قضات انتشار رشد تعداد متهم به جرایم خشونت آمیز با توجه به COVID-19 ترس

Huys در ادامه به توصیف بالا خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 در میان بازداشت شدگان است.

“من توجه داشته باشید که شرایط مهاجرت برگزاری مرکز ممکن است بهتر از استانی زندان اما من فقط کمی” Huys گفت.

“پس از بازداشت مردم خواهد آمد با بسیاری دیگر از جمله بازداشت شدگان دیگر بازداشت شدگان نگهبانان و کارکنان و جنبش در داخل و خارج از مردم … از مهاجرت برگزاری مرکز. و من نیز مصرف بسیار جدی این واقعیت است که وجود دارد در حال حاضر شده است یک مورد از COVID-19 در مهاجرت برگزاری مرکز با یکی از کارکنان.”

یک IRB سخنگو گفت: در یک ایمیل به اخبار جهانی که آن را “باز به تصمیم گیرندگان در نظر گرفتن هر گونه عوامل مرتبط با آن در تعیین این که آیا بازداشت توجیه شده است از جمله COVID-19 و خطرات بالقوه آن به بازداشت افراد است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سازمان مهاجرت و پناهندگی کانادا نیز اشاره کرد که در آن مهاجرت بخش است “سرگرم کننده درخواست از طرف های اولیه برای بررسی بازداشت برای مثال به در نظر گرفتن جایگزین که در آن فرد بازداشت شده اند ممکن است یک آسیب پذیری که آنها را در معرض خطر بالا از ویروس و یا هر گونه موارد با جایگزین بازداشت.”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>