کانادا در حال حاضر دارای بیش از 1000 مورد از این رمان coronavirus

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا به یک گریم نقطه عطف جمعه به عنوان کشور پیشی گرفته 1,000 موارد تایید شده از رمان coronavirus با حداقل 12 از آنها کشنده است.

سه استان ثبت شده جدید را افزایش می دهد در مجموع بعد از ظهر جمعه: British Columbia گزارش 77 موارد جدید در حالی که آلبرتا تایید 49 ،

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

مدت کوتاهی پس از این دو کنفرانس های مطبوعاتی, Ontario — که در حال حاضر گزارش داد 50 نفر اعلام کرد یکی دیگر از 10.

که به ارمغان می آورد ملی در مجموع به 1,044.

مشاهده link ”

بریتیش کلمبیا, انتاریو و آلبرتا نیز بالاترین استانی در مجموع از COVID-19 موارد در کشور است. B. C. تا 348 مورد از جمعه در حالی که استان انتاریو دارای 311 و آلبرتا دارای 195. کبک به شرح زیر با 139.

تمام 10 استان را در حال حاضر تایید حداقل یک مورد از coronavirus. هیچ یک از این سه سرزمین باید گزارش هر گونه موارد از جمعه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه COVID-19 در حال گسترش در سراسر کانادا

دوازده کانادایی عودت از خارج از کشور نیز آزمایش مثبت برای COVID-19, کمک به ملی کل.

نیز وجود دارد چند presumptive موارد در سراسر استان های مختلف که هنوز به تایید شود اما انتظار می رود به فشار ملی کل و حتی بیشتر.

ساسکاچوان در حال حاضر 18 مورد انتظار تایید, در حالی که, Nova Scotia 10 presumptive موارد است. نیوبرانزویک و نیوفاندلند و لابرادور گزارش داده اند که چهار و دو presumptive موارد بود.

مشاهده link ”

تنها 18 از دیگر کشورها پیشی گرفته اند 1,000 موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. کانادا جدید کل قرار می دهد این کشور در گذشته پرتغال و مالزی که در گزارش 1,020 و 1,030 موارد بود.

بقیه کسانی که 18 کشور در حال تمام واقع در اروپا به غیر از چین و ایران و ایالات متحده و کره جنوبی.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>