کانادا می بیند یکی دیگر از 1,100 جدید کروناویروس موارد 98 مرگ و میر بیشتر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بیش از 1100 بیشتر کانادایی ها تایید شد با آلوده رمان coronavirus جمعه که به کشته شدن 98 بیشتر مردم بیش از 24 ساعت گذشته.

با توجه به استانی سلامت اطلاعات وارد شده توسط, اخبار جهان, تعداد COVID-19 نفر در سراسر کشور صعود توسط 1,156 برای یک مجموع از 82,469. کانادا مرگ و میر در حال حاضر رسیده 6,250 معنی بیش از 7.5 درصد از تمامی موارد منجر به مرگ بيمار.

باقی موارد 42,607 در حال حاضر بهبود — ترک 33,612 فعال موارد است.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

تقریبا همه از روز جمعه به تازگی اعلام کرد موارد یک بار دیگر آمد از انتاریو و کبک که در آن 441 و 646 مورد جدید گزارش شده بود.

انتاریو گزارش 28 مرگ و میر بیشتر در حالی که در کبک 65 بیشتر بیماران فوت کرده اند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در آتلانتیک کانادا, تنها, Nova Scotia شاهد افزایش موارد با دو. نیوبرانزویک در ادامه به تنها یک فعال, مورد, در حالی که در جزیره پرنس ادوارد و نیوفاندلند و لابرادور داشته اند افزایش در هفته.

شیوع کروناویروس: دکتر Njoo می گوید دولت فدرال آماده به حمایت از استانهای در تماس با ردیابی

شیوع کروناویروس: دکتر Njoo می گوید دولت فدرال آماده به حمایت از استانهای در تماس با ردیابی

مقامات در منیتوبا و ساسکاچوان اعلام کرد دو و پنج مورد جدید بود در حالی که آلبرتا گزارش 32 بیشتر موارد و دیگری مرگ دو نفر.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بریتیش کلمبیا گفت: 18 مورد جدید مثبت را در حالی که سه نفر کشته شده اند. یکی دیگر از 10 B. C. ساکنان همه آنها بهبود حال در حال حاضر بازگشت به خانه از یک شیوع در Kearl دریاچه cenovus گیاه در آلبرتا و اضافه شده به این استان را در کل.

هیچ یک از این سه قلمرو گزارش موارد جدید جمعه. یوکان و مناطق شمال غربی را دیده اند و نه مثبت آزمون در بیش از یک ماه است.

ادامه مطلب: ترودو می گوید اتاوا کمک خواهد کرد که صندوق coronavirus تماس ردیابی در سراسر کانادا

با وجود افزایش مداوم در موارد تقریبا تمام استان ها و مناطق را آغاز کرده اند بازگشایی اقتصاد خود و یا شل شدن محدودیت در مجامع عمومی.

تنها نانووات است که دیده نمی شود هر گونه موارد دیگر از مثبت کاذب در اوایل این ماه منتشر شد بازگشایی طرح یا کاسته محدودیت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نخست وزیر جاستین ترودو روز جمعه گفت دولت فدرال کمک خواهد کرد که صندوق تماس با ردیابی برای تمام استان ها و مناطق است که درخواست آن را در حالی که اشاره به نهایی اندازی یک ملی ردیابی گوشی های هوشمند نرم افزار.

اتاوا همچنین کمک به استان ها و مناطق بهبود راه آنها به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات در مورد گسترش ویروس نخست وزیر گفت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>