کانادا می بیند کمترین روزانه coronavirus مرگ و میر در 2 ماه با 759 موارد جدید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

رمان coronavirus همه گیر ادعا کرده است 31 بیشتر زندگی در سراسر کانادا و در عین حال این عدد نشان دهنده کمترین روزانه مرگ و میر در دو ماه.

دوشنبه نیز شاهد فقط 759 جدید تایید عفونت در سراسر تنها شش استان — تقریبا مطابق با روز یکشنبه تعداد موارد جدید و مارک یک هفته با شماره های زیر 1000.

کانادا در حال حاضر دیده می شود 91,694 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. از کسانی که 7,326 اند: 49,739 بیماران پس از بهبود از بیماری است.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

روز گذشته این کشور شاهد تلفات به عنوان کم که روز دوشنبه در مارس 2, زمانی که 27 نفر کشته شدند. تعداد مرگ و میر است trended رو از شنبه پس از هفته که دیدم به طور متوسط 100 نفر و بیشتر در حال مرگ روزانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که تعداد موارد جدید شده است روند نزولی آغاز کرد و در هفته های گذشته دیده می شود واضح تر کاهش از مارس 26 زمانی که کمتر از 1000 عفونت تایید شد برای اولین بار از مارس 29.

مشاهده link ”

دوشنبه دیدم انتاریو با 404 جدید موارد پیش افتادن از مجموع گزارش کبک در 295. آخرین بار که اتفاق افتاده بود در تاریخ 22 مارس به عنوان کبک به طور منظم در صدر کشور در عفونت های جدید — اغلب رساندهاند.

در عین حال در هر دو استان خود را ثبت کمترین مرگ و عوارض در هفته: کبک دیدم 20 مرگ و میر بیشتر در حالی که در انتاریو 10 نفر بیش از 24 ساعت گذشته.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

نوا اسکوشیا تنها در استان آتلانتیک کانادا برای گزارش هر گونه موارد دوشنبه و تنها چیزی که دیدم یک عفونت است.

شیوع کروناویروس: ترودو خواستار ‘جزئیات’ در COVID-19 داده

شیوع کروناویروس: ترودو خواستار ‘جزئیات’ در COVID-19 داده

در غرب آلبرتا اعلام کرد 34 بیشتر موارد در حالی که بریتیش کلمبیا ثبت 24 مورد جدید — به نمایندگی از تعداد بیش از 48 ساعت گذشته — و یکی اضافی مرگ است. ساسکاچوان همچنین گزارش یک مورد جدید در حالی که اعلام قبلا مورد گزارش شده بود دوباره منفی بعد از سالگی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مانیتوبا, نیوفاندلند و لابرادور و نیوبرانزویک گزارش هیچ مورد جدید پس از دیدن upticks در روزهای اخیر. جزیره پرنس ادوارد و مناطق رفته اند چندین هفته بدون موارد جدید.

هر استان و منطقه در حال حاضر آرامش فیزیکی برخی از فاصله اقتصادی و خاموش کردن اقدامات با یک چشم به سمت بازگشایی کسب و کار و فضاهای عمومی.

ادامه مطلب: فیزیکی, فاصله, ماسک, استفاده, کاهش نسبی coronavirus خطر حداقل 80% مطالعه می یابد

دولت فدرال در حال حاضر تنظیم مناظر خود را در تماس با ردیابی و حمایت از شهرداری ها و استان ها. نخست وزیر جاستین ترودو در روز دوشنبه گفت: اتاوا عجله $2.2 میلیارد دلار در انتظار زیرساخت های سرمایه گذاری به کانادا شهرستانها.

در سراسر جهان coronavirus همه گیر آلوده شده است بیش از 6.25 میلیون نفر کشته و بیش از 375,000 مردم است. ایالات متحده باقی مانده کشور با تایید موارد در 1.8 میلیون در حالی که آن مرگ و میر 105,000 نیز بالاترین در سطح جهان است.

کانادا در حال حاضر 14, آلوده ترین کشور در جهان صرفا بر اساس تعداد موارد تایید شده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>