کانادا شکسته 9 گذشته جامائیکا برای پیشبرد به المپیک فوتبال مقدماتی نداد

با کریستین سینکلر از روی نیمکت, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Huitema و جنین Beckie ثابت شنبه هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اهداف چپ در کانادا.

Huitema پنج گل به ثمر رساند و Beckie افزوده بیشتر به عنوان هشتم-رتبه کانادا با چکش شماره 51 جامائیکا 9-0 شنبه برای صعود به نیمه نهایی از کونکاکاف زنان المپیک مقدماتی قهرمانی با یک گروه بازی باقی مانده است.

Deanne افزایش یافت تا به حال یک گل و سه پاس گل برای کانادا که می توانید در بالای گروه B با یک پیروزی و یا تساوی در برابر پلاک 26 مکزیک در روز سه شنبه.

کانادا زنان در حال حاضر گل 20 گل در دو بازی در این مسابقات است. 36 سال سینکلر جهان تبدیل شد جلال-گلزن با اهداف شماره 184 و ردیف 185 چهار 11-0 جیغ وداد بازی کردن بیش No. 127 سنت کیتس و نویس.

او-ب پارک خوب بوده به Huitema. 18-year-old, Paris Saint-Germain مهاجم گل چهار گل در اینجا در یک 12-0 تار و مار از کوبا در سال 2018 کونکاکاف زنان قهرمانی.

سازمان دیده بان | Huitema برگه پنج برای کمک به کانادا چکش جامائیکا:

دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Huitema شمارش پنج گل و جنین Beckie اضافه شده یک کلاه ترفند خود را در کانادا 9-0 پیروزی بیش از جامائیکا در کونکاکاف المپیک صلاحیت مسابقات است. 1:47

کانادا رکورد گل در یک بازی هشت توسط Silvana Burtini (برابر پورتوریکو در سال 1998). Burtini نیز تا به حال پنج (در مقابل مکزیک در سال 1994). Huitema تنها دیگر کانادا بازیکن به نمره پنج در یک بازی. سینکلر به ثمر رساند تا چهار گل در یک بازی چهار بار در زندگی حرفه ای او.

“خط مقدم واقعا متصل واقعا کمک یکدیگر در قرار دادن برخی از اهداف در بازگشت از شبکه” مبارک Huitema گفت: پس از یک حرفه ای-بالا هدف مسافت.

Huitema پنج گل در دو بازی در مقدماتی المپیک, بالاتر بره بین المللی خود را در مجموع به 12 در 27 ظاهر (10 شروع می شود).

Dynamic duo

“یک عملکرد عالی او و این تیم نیز گفت:” مربی Kenneth Heiner-Moller. “او نه تنها دریبل تمام راه را به سمت هدف خودش است. او راه اندازی بسیار خوبی است.”

با اشلی لارنس کشیدن رشته ها از هافبک Huitema و Beckie شکنجه جامائیکا. در حالی که Beckie تهدید از بال Huitema مرگبار بود در مقابل هدف.

“او در سطح جهانی” Beckie گفت: از Huitema. “او یک بازیکن جوان با مقدار زیادی از استعداد و مقدار زیادی از سرعت و او می داند که چگونه به پایان برساند. او بدیهی است که قد بلند [فقط زیر شش پا] به طوری که او را کمک می کند. اما او همچنین دان با او سر و پا. واقعا هر بخشی از بدن او می تواند نمره خود را با.

“این یک رویا به عنوان یک وینگر به کسی مثل کریستین و سپس کسی مثل او را در جعبه. زمانی که تیم در نگاه ما و نگاه به دیده بانی ما و آنها نمی بینم که کریستین سینکلر است که ما تنها تهدید هر که را سخت به در نگاه کنید.”

Beckie, 25, در حال حاضر پنجم تمام وقت در میان زنان کانادا با 30 اهداف شغلی است.

لارنس limps خاموش

لارنس موضوع چند سخت جامائیکا چالش های آرامی زمینه در دقیقه 69. Heiner-Moller نمی مانند جامائیکا درمان از ستاره اش هافبک است اما گفت که او انتظار می رود او را به خوب.

جامائیکا که در سال گذشته جام جهانی ناامیدی بود. این تیم لرزان در دفاع و قادر به سوار حمله.

“شما می آیند تا در برابر تخت بالا-10 تیم در جهان است که آنچه شما گفت:” کانادا متولد جامائیکا مربی هوبرت Busby جونیور

Busby گفت تیم او “بد مورد مرحله وحشت.”

Huitema را باز کرد به ثمر رساند در 10 دقیقه, کوبیدن, توپ پس از یک goalmouth تقلا که دیدم دو Beckie عکس های گزاف گویی کردن مدافعان قبل از اینکه توپ آمد به پاری سن ژرمن, نوجوانان, رابطه جنسی توپ رو دروازه بان سیدنی اشنایدر.

پس از یک onrushing رز موفق به پیچاندن او تنه به دوش در نفیس Beckie صلیب در 16 دقیقه کانادا رفت پیش رو 3-0 زمانی که Huitema تضعیف توپ به بینام Beckie به دست کشیدن توپ در.

Beckie و Huitema هر یک از اهداف به ثمر رساند به زودی پس از شکستن آن را 5-0.

Beckie با ابریشمی صاف لمسی برای کنترل یک توپ بلند از هم تیمی سپس تغذیه Huitema در مقابل برای هدف شماره 6 در 62 دقیقه است. چهار دقیقه بعد Beckie او را کلاه ترفند به عنوان رز مربع توپ به onrushing منچستر سیتی بازیکن.

بینام Huitema کردم چهارم در 81st دقیقه با یک هدر ساده از یک سوفی اشمیت تلنگر از یک آدریانا لئون گوشه. و هدف پنجم آمد و در زمان توقف به عنوان جامائیکا ‘حافظ رفت و در walkabout و رز در بر داشت Huitema بینام و نشان در مقابل هدف.

آن را به یکی دیگر پراکنده جمعیت 2,010 دفاع کند گرفته شد در 9,700-صندلی او-ب پارک که در آن مکزیک را خالی سنت کیتس 6-0 در اوایل بازی.

خطر نحوه lurks

این کانادایی ها قرار دادن تا دور دور بازی شنبه مقابل مکزیک (همچنین 2-0-0) با کسب مقام اول در گروه B بر روی خط. این مهم است زیرا رهبر گروه به احتمال زیاد برای جلوگیری از برتر آمریکایی در مسابقات نیمه نهایی در کارسون, کالیفرنیا.

ایالات متحده نقش کاستاریکا در روز دوشنبه برای تعیین گروه برنده است.

دو تیم برتر هر گروه به پیشبرد چهار نهایی با اول تیم رو به نفر دوم در استخر. نیمه نهایی برندگان نماینده کونکاکاف را پوشش می دهد که آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب در 12 تیم در این تابستان توکیو بازی های المپیک است.

کانادا به پایان رسید دونده تا به آمریکایی ها در آخرین سه المپیک مقدماتی.

کانادا زنان 20-7 لبه بیش از مکزیکی ها در تفاضل گل به طوری که آنها برگزاری یک مزیت قابل توجهی در tiebreaker.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر