کانادا نوردد طلا در سال 2020 جهان junior پیچش یا حلقه زنی قهرمانی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این یک رفت و برگشت به کانادا در جهان junior پیچش یا حلقه زنی شد.

ژاک Gauthier این پیست از وینیپگ برنده این عنوان با یک 7-2 پیروزی سوئیس. مکنزی Zacharias تیم از Altona, Man,., به دنبال کت و شلوار با این ادعا که زنان تاج با یک 7-5 پیروزی بر کره جنوبی.

“قهرمان جهان ؟ که برای تلفن های موبایل بسیار شگفت انگیز” Zacharias گفت. “این یک بازی فوق العاده و کره جنوبی بازی بزرگ است.

“ما تلاش کمی در نیمه اول اما ما بازی خوبی در نیمه دوم. آن باور نکردنی است و من خیلی خوشحال هستم.”

پیروزی بر کره جنوبی بود که به ویژه مهم برای سوم Karlee بورگس. او اولین کانادایی به پیروزی سه junior زنان را به عنوان مدعی قهرمانی در سال 2016 با مریم پری و 2018 با Kaitlyn جونز.

بورگس می پیوندد حوا Muirhead و ویکی آدامز از اسکاتلند به عنوان تنها زنان به برنده سه جهان junior مدال طلا.

“من در مقابل من که واقعا می تواند آمار آنها حیوانات.ژاک Gauthier, کانادا جست و خیز

کانادا تحت سلطه مردان رویداد برنده 21 مدال طلا — 11 جلوتر از مکان دوم اسکاتلند . کانادا میدان نیز ادعا نقره ای 10 بار و برنز در هشت نوبت در 45 نسخه های قبلی این رقابت ها است.

کانادا نیز منجر زنان مسابقات با 13 مدال طلا چهار جلوتر از مکان دوم اسکاتلند. کانادایی ها نیز موفق به دریافت مدال نقره و نه بار و برای حل و فصل برنز در هشت نوبت از رقابت ساخته شده که اولین آن در سال 1988.

در مردان, نهایی, Gauthier یخ بازی را به ثمر رساند back-to-back deuces در ششم و هفتم به پایان می رسد برای قرار دادن بازی دور. تیم دست تکان داد و پس از نه به پایان می رسد.

ژاک Gauthier طلا-مدال پیست به شمار پس از ضرب و شتم سوئیس به پیروزی تاریخ پیچش یا حلقه زنی قهرمانی جهان در روز جمعه. (@CurlingCanada/توییتر)

“آن را غیر واقعی آن را برای رفتن به یک در حالی که آن را به مجموعه ای در” Gauthier گفت. “من در مقابل من که واقعا می تواند آمار آنها حیوانات.

“اگر آن را نشانی از رفتن نیست ما راه ما خوش شانس بوده است برخی تساوی در زمان و من فکر می کنم که به ما کمک کرد و قطعا بازی به ما اعتماد به نفس.”

کانادا را باز کرد به ثمر رساند و در فینال با یکی در دوم افتاد اما پشت 3-1 زیر سوم. اما دو تیم بسته بود 4-4 به عنوان هفتمین پایان قبل از کانادایی ها به سرقت برده دو در نهم برای 7-5 مزیت است.

کره جنوبی جست و خیز Min-Ji Kim کوتاه آمد با اولین-سنگ قرعه کشی تلاش. با هیچ سنگ در به ثمر رساندن موقعیت های کره جنوبی اذعان به کانادا پیروزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>