کانادا برای تکمیل 1 میلیون coronavirus اما اعداد هنوز هم در حال سقوط کوتاه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا است که در مسیر تکمیل آن میلیون تست برای COVID-19 مدتی در 24 ساعت آینده حتی به عنوان بزرگترین استان در ادامه به تلاش برای ضربه خود را تست هدف است.

دکتر ترزا Tam ارشد بهداشت عمومی افسر کانادا گزارش داد که از صبح روز چهارشنبه بیش از 970,000 آزمون های تکمیل شده در سراسر کشور پس از شروع COVID-19 همه گیر در کانادا.

کانادا به طور معمول به اتمام بین 20000 و 30000 آزمون در روز در طول هفته گذشته. Tam قبلا گفت که او می خواهم برای دیدن حدود 60000 آزمون در روز است.

ادامه مطلب: پروژه تحقیقاتی می بیند توده coronavirus تست در همیلتون پناهگاه بی خانمان

تام می گوید: تعدادی از آزمایشات در حال تکمیل است انتقادی به عنوان استان شروع به بازگشایی اقتصاد و گسترش ویروس در کانادا همچنان به کند. قادر به تست موارد مشکوک و سپس ردیابی تمام مخاطبین خود را به دیگری جلوگیری از سنبله در موارد اساسی به کانادا یادگیری برای زندگی با COVID-19, Tam گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

انتاریو گزارش 412 موارد جدید COVID-19 روز شنبه اما تکمیل کمتر از 13,000 آزمون حداقل در روز دوم در یک ردیف استان آمد تا خجالتی و دور از هدف خود را به انجام حداقل 16,000 آزمون در روز تا پایان مارس.

انتاریو برتر داگ فورد لعنتی برخی از استان های منطقه ای بهداشت عمومی افسران شنبه برای سقوط در کار اطمینان کافی آزمون تکمیل شد.

در ضمن مجلس عوام شروع دوم آن در شخص نشسته ویژه COVID-19 کمیته در اتاوا این بعد از ظهر که در آن انتظار می رود که دولت به صورت یک کباب از احزاب مخالف بیش از دست زدن به آن از COVID-19 بحران است.

شیوع کروناویروس: هوستون مرد آزمایش مثبت برای COVID-19 برای 3 بار در 2 ماه

شیوع کروناویروس: هوستون مرد آزمایش مثبت برای COVID-19 برای 3 بار در 2 ماه

تعداد کمی از نمایندگان مجلس برای تشکیل یک بار در هفته در فرد نشسته از مجلس عوام و انتظار می رود آنها را به صفر در درک کمبود میلیاردها دلار کمک های اضطراری برنامه های دولت فدرال اجرا کرده است به کوسن های اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر.

در میان انتقادات خشم واکنش کانادا کشاورزان به $252 میلیون دلار در حمایت از اعلام روز شنبه برای کشاورزی و مواد غذایی در این بخش به مراتب کمتر از $2.6 میلیارد تلقی لازم توسط فدراسیون کشاورزی کانادا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

نخست وزیر جاستین ترودو را نمی خواهد در ویکیانبار منحرف انتقاد — او در یک پایگاه نظامی در ترنتون, Ont., برای بازگشت مراسم شش نفر از نیروهای کانادایی که در هفته گذشته سقوط هلیکوپتر در سواحل یونان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و نه او خود را معمول صبح جلسه توجیهی در COVID-19 بحران است.

ادامه مطلب: باید تست سریع برای coronavirus توان در فرودگاه ها و مرزهای?

شرایطی که نخست وزیر و عدم وجود هر گونه اطلاعیه ها تغییر تمرکز از آنچه دولت در حال انجام است برای مبارزه با این بیماری همه گیر به چه احزاب مخالف ادعا آن است که انجام می دهند اشتباه است.

مجازی نشسته از نمایندگان مجلس در روز سه شنبه برجسته مقدار زیادی از انتقادات در مورد کشاورزی-حمایت از برنامه های در حال سقوط کوتاه از آنچه مورد نیاز است — از همه احزاب است.

هر دو ترودو و وزیر کشاورزی ماری-کلود Bibeau استدلال کرد که کشاورزان در حال حاضر تعداد موجود درآمد تثبیت برنامه به سقوط. هنوز ترودو به نام $252 میلیون فقط با یک سرمایه گذاری اولیه نشان می دهد که حمایت های بیشتری در راه است.

کشاورزان شده ضربه کاهش می یابد تقاضا برای برخی از محصولات خود را به عنوان یک نتیجه از رستوران’ بسته از اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. و آنها تا به حال مشکل گرفتن معمول تعداد مورد نیاز کارگران موقت خارجی به کشور به کار در مزارع.

داگ فورد انفجار منطقه ای بهداشت و درمان افسران برای کم coronavirus تست اعداد

داگ فورد انفجار منطقه ای بهداشت و درمان افسران برای کم coronavirus تست اعداد

گوشت گاو و مرغ تولید شده اند در مواجهه با چشم انداز نیاز به جمع اوری حیوانات خود را با توجه به کاهش ظرفیت در گیاهان گوشت پردازش شده اند که به خصوص در معرض شیوع COVID-19 تا حدودی به دلیل تعداد زیادی از کارکنان کار در محله های نزدیک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در علاوه بر این به انتقاد از حمایت های ارائه شده تا کنون برای کشاورزان هر حزب مخالف اتحاد تم مورد علاقه آنها به احتمال زیاد به ادامه افزایش است.

محافظه کاران را به تازگی بر 2 ، 000 $در هر ماه کانادا واکنش اضطراری سود برای کسانی که از پرتاب از کار با این بیماری همه گیر با این استدلال که آن را فراهم می کند یک عامل بازدارنده به کار می کنند.

ادامه مطلب: Coronavirus: انتاریو اعلام پورتال آنلاین برای بررسی COVID-19 نتایج آزمون

جدید دموکرات شده اند اشاره به شکاف در CERB و هل دادن برای جهانی سود برای همه در دسترس است توسط بیماری همه گیر.

حزب دموکراتیک ملی و بلوک Quebecois شده اند خواستار اطمینان — هنوز داده می شود که شرکت های که با استفاده از پناهگاه های مالیاتی برای جلوگیری از پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات بهره مند خواهد شد از هر یک از دولت فدرال کمک های اضطراری برنامه های.

و تمام احزاب مخالف به ویژه بلوک اصرار دارند دولت را به ارائه کمک های مالی برای سالمندان — چیزی است که انتظار می رود به بعد اعلام می شود در این هفته.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>