در نیمه دوم اعتصاب Jordyn Huitema به دست آورده کانادا سنگ زنی 1-0 برنده بیش از کاستاریکا در یک کونکاکاف زنان المپیک مقدماتی مسابقات نیمه نهایی در روز جمعه برای نخستین بار در سال 2020 توکیو بازی های تابستانی.

این پیروزی همچنین می فرستد کانادا از طریق به روز یکشنبه نهایی جایی که آنها در انتظار برنده دیگر در مرحله نیمه نهایی که در آن جهان و قهرمان المپیک ایالات متحده در مکزیک با برنده نیز تامین امنیت المپیک اسکله.

کانادا تحت سلطه در اختیار داشتن یک خسته کننده باز کردن نیمی در شأن و سلامت ورزشی پارک در کارسون کالیفرنیا اما فاقد الهام در حمله به منطقه, مدیریت فقط یک شات در هدف.

ادامه مطلب: کانادا, فوتبال, کاپیتان کریستین سینکلر رکورد برای اکثر اهداف بین المللی

این کانادایی ها در ادامه به مطبوعات پس از شکست شدند و در نهایت پاداش در دقیقه 72 زمانی که Huitema آمار پست از محدوده نزدیک اما پس از آن با خونسردی چاک دار ارتجاعی به عقب خالص برای او هدف هفتم از مسابقات مقدماتی المپیک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم اولین چیزی که من گفتم به این تیم بود که شانس من برای سال 2020” گفت: Huitema. “به من گفت که همه آن را سمت راست وجود دارد که آن را آمد کردن پست و حق بازگشت به پای من.

“این رتبه وجود دارد نبود زیباترین اما یک هدف و یک هدف است و آن را یکی از معنی دار ترین من تا کنون به ثمر رساند.”

هشتم-رتبه کانادا مدال برنز برندگان در سال 2012 و 2016 بازی های المپیک موفق به کسب چهار مسابقات خود را و سر به نهایی هنوز به تن یک هدف است.

کانادا کریستین سینکلر می شکند بین المللی فوتبال رکورد با هدف 185th

کانادا کریستین سینکلر می شکند بین المللی فوتبال رکورد با هدف 185th

آن مشخص شده 14 پیروزی برای کشور کانادا در 14 جلسات در برابر کاستاریکا اما فاتحان ساخته شده بودند خود را به درآمد توکیو بلیط خود را به عنوان مخالفان رتبه 37 آمد مصمم به پایان خود را از دست دادن خط.

کانادا کاپیتان کریستین سینکلر نگه داشته شد در بررسی کاستاریکا Ricans پس از تبدیل شدن به برترین گلزن بین المللی فوتبال در مسابقات, درب بازکن, شکستن علامت گذاری توسط نظامیان آمریکایی ابی Wambach زمانی که او مشبک دو بار در یک 11-0 تار و مار سنت کیتس و نویس. “کاستاریکا آن را دشوار برای ما همه بازی اما ما تحت سلطه و فقط می تواند با قرار دادن توپ در برگشت از شبکه” گفت: سینکلر که حرفه ای بین المللی با هدف شمارش می ایستد در 185.

“رفتن به بازی های المپیک هرگز قدیمی می شود و هر یک از آنان به ارمغان آورده است یک داستان متفاوت و یک تجربه متفاوت است. ما به دنبال گرفتن پشت تریبون اما ما تا به حال برای دریافت وجود دارد ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im