کانادا تجاری اجاره امداد برنامه شروع می شود که فشارها برای صاحبخانه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تماس به بهبود اقدامات اضطراری برای کانادا صاحبان کسب و کار کوچک احساس فشرده توسط coronavirus همه گیر شده اند در طول چند هفته گذشته.

بسیاری از کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است تلاش کرده اند به پرداخت اجاره از ماه مارس. در حالی که کانادا اضطراری تجاری اجاره کمک (CECRA) برنامه به طور رسمی باز کردن بسیاری از کسب و کار را مطرح کرد که خود را صاحبخانه نمی شرکت کنند.

نخست وزیر جاستین ترودو التماس صاحبخانه به درخواست برای این برنامه در مدت کوتاهی پس از آن باز صبح روز دوشنبه.

“به صاحبخانه: لطفا اعمال می شود. و به صاحبان کسب و کار مطمئن شوید که شما در حال برگزاری تا پایان خود را از معامله به عنوان به خوبی.”

ادامه مطلب: تجاری اجاره طرح امداد به کسب و کار امید اما صاحبخانه تمایلی به شرکت

این CECRA برنامه اجازه می دهد تا صاحبخانه به درخواست کمک دولت برای پوشش نیمی از پرداخت اجاره بها برای کسب و کارهای کوچک تا 50000 دلار در ماه است. در حالی که مستاجر هستند انتظار می رود به پرداخت 25 درصد تحت توافق صاحبخانه خواهد برانند باقی مانده 25 درصد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صاحبخانه با 10 واجد شرایط مستاجران در اقیانوس اطلس, British Columbia, Alberta یا کبک می تواند اعمال می شود که از ساعت 8 صبح روز شنبه. صاحبخانه در این استان انتاریو, Saskatchewan و سرزمین اعمال می شود شنبه ، برنامه باز خواهد شد به کسانی که با بیش از 10 تجاری مستاجران در هفته بعد.

ترودو گفت: این برنامه کمک خواهد کرد که کسب و کار “ماندن در فضاهای خود را” به عنوان کشور کار می کند برای بازگرداندن اقتصاد است.

در انتاریو که در آن بیش از یک میلیون کسب و کارهای کوچک متمرکز شده و نگرانی از صاحبان در مورد پرداخت اجاره شده اند به خصوص با صدای بلند.

صاحبان سیاستمداران و طرفداران به طور یکسان باید التماس برتر داگ فورد به ممنوعیت تجاری اخراج در حالی که عمومی اقدامات ایمنی در محل باقی می ماند مجبور کسب و کار برای ماندن بسته شده است. در حالی که آن چیزی است که این استان دارای قدرت انجام فورد اجتناب شود اندازه گیری تا کنون با تکیه بر انتاریو-کانادا اضطراری تجاری اجاره برنامه کمک به عنوان راه حل برای هم بودن.

برخی از صاحبخانه نمی شود برای اجاره برنامه کمک

برخی از صاحبخانه نمی شود برای اجاره برنامه کمک

اما رشد سرخوردگی به تازگی کشید جدید تن از فورد. او پیشنهاد کرد که او را سرکوب تجاری صاحبخانه که نیست ارائه نرمی به مستاجران خود را.

“Don’t push me,” او گفت:. “این صاحبخانه می خواهید به استفاده از کمی کوچک شرکت ها و افرادی که در حال مبارزه? من قصد دارم به پایین آمدن بر روی آنها مانند آنها هرگز قبل از دیده می شود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این نادر است اما فورد دولت می تواند انجام دهد بسیار زیادی اگر آن تصمیم به مداخله و گفت: john sandner یک استاد حقوق در دانشگاه اتاوا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با توجه به آنچه او می خواست به انجام هر حرکت ساخته شده توسط فورد خواهد اول باید از طریق مجلس انتاریو به قانون گذشت او گفت: اما این امکان وجود دارد.

“دولت ممکن است سعی کنید و ارائه یک عامل بازدارنده برای صاحبخانه در برابر نه شرکت کننده در این برنامه اجاره, برای مثال, و یا قرار دادن یک مهلت قانونی برای تجاری اخراج و همچنین قرار دادن یک حد چقدر اجاره خواهد بود با توجه,” او گفت: اخبار جهانی است.

“آنها می توانند کمی منصفانه. بدیهی است که یک موضوع جدی است. شما می خواهید به اطمینان حاصل شود که شما بیش از حد باعث اختلال در ترتیبات تجاری و تجاری اجاره سیستم… شما باید آگاه از عواقب دیگر.”

Mathen گفت: کانادا ندارد که ملک خاص حمایت در قانون اساسی اما این عوارض که به دنبال چنین مداخله خواهد نیاز به دقت در نظر گرفته شود.

“اگر آنها را ببینید که وجود دارد خطر ابتلا به کسب و کار رفتن زیر, سپس آنها ممکن است احساس نیاز به دخالت” او گفت:. “این یک چیز جدی برای هر دولت در نظر بگیرید.”

ادامه مطلب: تجاری صاحبخانه ارائه اجاره deferrals به عنوان coronavirus کرکره فروشگاه

فورد نشده شفافی در مورد آنچه که او را به “پایین آمدن” بر صاحبخانه باید صاحبان کسب و کار کوچک هنوز هم احساس گزیدگی پس از CECRA رول. اما این نوع از هشدار به صاحبخانه تخفیف مبارزات آنها در حال رفتن را از طریق گفت لورا جونز معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس استراتژیک افسر کانادایی فدراسیون مستقل کسب و کار (CFIB).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن را ساخت صاحبخانه نوع کارتون خائنانی. من را دریافت نمی اشتباه وجود دارد برخی از بد صاحبخانه اما نیز وجود دارد که بد مستاجران. همه رو به پرداخت صورتحساب” او گفت:.

جونز گفت: CFIB شنیده است از یک مالک که مستاجر شده اند به ضربه بسیار سخت است. صاحبخانه خریداری یک ساختمان دو سال پیش و در حالی که او به درخواست CECRA به آنها کمک کند و او نیز نگران از دست دادن کسب و کار خود را.

“او واقعا نمی تواند آن را تقبل کنند. او تا به حال به شیب به RRSP به آن اتفاق می افتد,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از استرس برای این مالکان نیز هست. در برخی موارد آنها در حال گرفتن یک استراحت.”

برای صاحبخانه به واجد شرایط برای CERCA مستاجران باید بسته به طور موقت و یا تجربه کرده اند حداقل 70 درصد کاهش درآمد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته.

فدرال پرده بخشایش وام برای صاحبخانه شرکت در CECRA

فدرال پرده بخشایش وام برای صاحبخانه شرکت در CECRA

این شرایط مانند این است که باید منصرف برخی از صاحبخانه ها از برنامه تا کنون جونز گفت:, و اضافه کرد که آن را یکی از بسیاری از “پرسش های بی پاسخ” در برنامه است. او گفت: 40 درصد از CFIB صاحبخانه کاربران گزارش داده اند که آنها نمی خواهد اعمال می شود.

“اگر من مستاجر به من می گوید آنها 70 درصد پایین, اما آنها نه ؟ پس چه کسی مسئول است ؟ ” او گفت:.

“پس من چیکار کنم به عنوان یک مستاجر اگر من به شدت نیاز به کمک کند اما درآمد من را 68 درصد یا 50 درصد نه 70 درصد? شما هنوز هم در یک وضعیت ناامید وجود دارد بیش از حد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از آنجا که CECRA تنها به تازگی به بازی آمد بسیاری از صاحبخانه ها به احتمال زیاد در حال حاضر انتخاب شده به ادامه اجاره تعویق برنامه های آنها تنظیم کرده ام تا با مستاجران خود را به عنوان دور برگشت به عنوان ماه مارس گفت: لیزا Borsook اجرایی همکاری با WeirFoulds LLP در تورنتو است که دارای تخصص در لیزینگ تجاری و توسعه است. او گفت: این بیشتر پیچیده شدن مسائل مربوط به برنامه باز می شود.

“تعویق توافق نامه می تواند آسان تر به اداره پس از آنها لزوما صرف نظر کردن از تعادل اجاره مقدار است که در حال پرداخت توسط برنامه,” او گفت:, و اضافه کرد که این شده است که شایع به خصوص در زمینه خرده فروشی.

“شده است وجود دارد روند همکاری متقابل از آغاز ماه آوریل برای بسیاری از صاحبخانه. این برنامه نمی گویند اگر شما ساخته شده است برنامه های شما نمی توانند شرکت کنند, اما از آن است که اثر انهدام کسانی که ترتیبات.”

این CECRA اجباری نیست. صاحبخانه لازم نیست برای درخواست برنامه و یا کاهش قابل پرداخت اجاره توسط مستأجر. این برنامه در نهایت ارائه می دهد صاحبخانه و مستاجر جایگزین تنظیم روش.

ادامه مطلب: 61 درصد از تورنتو کسب و کار خواهد دید پایین در 3 ماه بررسی می گوید:

در حالی که فورد هرگز در اشاره به امکان ساخت برنامه اجباری Borsook گفت: از آن می تواند در رسیدن به خود را — هر چند آن را تنها تشدید نگرانی های موجود.

“برخی از مشکلات مرتبط با برنامه در حال نگرانی های مشروع. بنابراین اگر شما بروید و برنامه اجباری, همه, همان کسانی که مسائل هنوز هم وجود دارد,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من شک دارم که این برنامه هنگامی که آن را ایجاد یک سازش بين منافع رقابت. اگر شما بروید و آن سازش اجباری — آن را مانند یک ایده خوب صدا برای من.

با توجه به وام مسکن کانادا شرکت که اداره این برنامه به نمایندگی از تمام سطوح دولت و صاحبان املاک مجاز به بازیابی اجاره جلو گیری مقادیر هنگامی که این برنامه است. پرداخت به صاحبخانه باید در زمان رسیدن به 1 ژوئن CMHC گفت.

این CFIB و دیگران خواسته اند برای اصلاحات مربوط به برنامه برای کمک به بهتر هر دو طرف سکه است.

Borsook گفت: این کشور اشتها برای این برنامه نمی خواهد روشن شود در حالی که آن را به احتمال زیاد خواهد اریب بسته به جایی که برنامه های کاربردی در حال آمدن از.

“وجود دارد یک سرود در املاک و مستغلات است ‘محل سکونت,’,” او گفت:.

“تمام نگرانی صاحبخانه در تورنتو ابراز کرده اند ممکن است ناچیز به خطرات مرتبط با صاحبخانه در منطقه دیگری از کشور کانادا و نه شرکت کننده در برنامه. ما ممکن است نیاز به نگه داشتن نفس ما و ببینید چه اتفاقی می افتد.”

— با فایل های از کانادا مطبوعات و اخبار جهانی’ هانا جکسون

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>