کانادا coronavirus منحنی دیدن سربازان ارتش کشته جدید شیوع تام می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا coronavirus منحنی است که از دیدن یک “چشم انداز مثبت” به عنوان حوزه های قضایی سراسر کشور گزارش شیوع بیماری های جدید این کشور بالا دکتر گفت:.

در حالی که COVID-19 وضعیت متفاوت در سراسر استان ها و مناطق ترکیبی از فردی خود را منحنی است که منجر به ملی منحنی در “صعودی” دکتر ترزا Tam گفت: در طول یک خبر مطبوعاتی در کانادا, پاسخ به همه گیر.

“این نگران کننده است, ثبت نام” تام گفت. “اما سرنوشت مسطح منحنی است که هنوز هم در هر یک از دست ما است.”

ادامه مطلب: بهداشت و درمان کانادا اجازه remdesivir به درمان شدید COVID-19

تعداد COVID-19 مورد گزارش روزانه در کانادا افزایش یافته است به طور متوسط از 496 موارد Tam گفت. که از نورد متوسط 487 موارد جدید که روزانه در این کشور رئیس بهداشت عمومی افسر گزارش هفته گذشته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به من گفته اند که روند صعودی این شاخص COVID-19 فعالیت است و چیزی است که ما باید با نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی” او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“محلی مقامات بهداشت عمومی در حال انجام بهترین خود را به سرعت پیدا کردن موارد و ردیابی تماس ها برای جلوگیری از گسترش بیشتر و بررسی که در آن انتقال اتفاق می افتد.”

Coronavirus: تام می گوید شده است وجود دارد یک روند رو به بالا به طور متوسط روزانه موارد در کانادا

Coronavirus: تام می گوید شده است وجود دارد یک روند رو به بالا به طور متوسط روزانه موارد در کانادا

پیش از اوت آخر هفته طولانی Tam خواست کانادایی برای محدود کردن تماس های اجتماعی حفظ فاصله فیزیکی اقدامات و بهداشت دست ها و شیوه های پژوهش در سطح خطر درگیر در فعالیت های خارج از خانه.

به ادامه بحث بر سر اینکه آیا کافه ها و رستوران ها باید بازگشایی در آب و هوای فعلی خبرنگار پرسید: Tam اگر او می خواهد راحت احساس می کنید داشتن یک نوشیدنی در پاسیو و یا خوردن یک وعده غذا در داخل رستوران.

“من با دقت نگاه کنید و ببینید چه چیزی بر روی زمین می گذرد که در داخل محیط… اگر آن را خوب نگاه کنید و سپس من قصد دارم به رفتن,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: افرادی که پوشیدن ماسک های صورت نمی جلوگیری از شستن دست های خود را نشان می دهد مطالعه

Tam اما افزود که او خودش نیست “جرأت را در همه” — حتی اگر انتاریو مانند بسیاری از استانهای دیگر است و بازگشایی بسیاری از بخش های اقتصاد و فضاهای عمومی.

“من رفتن به فروشگاه مواد غذایی با ماسک و بسیار به ندرت” او گفت:.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>