کانادا De Grasse جدید فرصتی برای ویژگی در بازی های المپیک پس از به تعویق افتادن

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Andre De Grasse در حال حاضر این شانس را به بخشی مهم از حداکثر سرعت دویدن نشان می دهد در توکیو بازی.

برای که او تنفس کمی آسان تر است.

یک روز پیش از کانادا سریعترین مرد مطمئن بود او اجازه داده می شود را به خط شروع حتی اگر او می خواست به. کشور تصمیم به ارسال یک تیم به المپیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مگر این که بازی تاخیر شد یک سال.

آنها بودند و در حال حاضر او را به عقب در دوره.

در روز سه شنبه کمیته بین المللی المپیک به تعویق افتاد بازی های المپیک تا 2021. اعلام شد به رسمیت شناختن این واقعیت است که آموزش و مقدماتی برنامه شده است به طور کامل مختل به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

سازمان دیده بان | کانادا عضو کمیته بین المللی المپیک در مورد توکیو 2020 به تعویق افتادن:

کانادا و عضو کمیته بین المللی المپیک دیک پوند می گوید CBC توکیو 2020 تعویق خواهد شد که تاثیر زیادی در بین المللی ورزش های تقویم. 8:50

این قرار بود ده گرس را در سال اول خود را فرصتی برای طلای المپیک بدون Usain Bolt بلندی چند قدم دور. تنها یک محصول جدید از استعداد وارد شده در صحنه در آمریکایی های مسیحی کلمن و نوح Lyles.

آن را شکل می شود کاملا یک مرحله نهایی مسابقات که De Grasse قطعا می خواستند در روی و در حال حاضر می توان با توجه به IOC تصمیم به شروع این بازی در تاریخ 24 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده.

بعد در دستور کار کمیته بین المللی المپیک و سازمان چیدن یک تاریخ زمانی که آن را ممکن است دوباره امن برای برگزاری چنین رویداد بزرگ است. آنها همچنین باید برای تنظیم مجدد 2021 جهانی تقویم ورزشی.

De Grasse است که توسط بسیاری از اقدامات کانادا بالاترین-مشخصات تابستانی ستاره های ورزشی. این کشور به ارمغان آورد 314 ورزشکاران به ریو دو ژانیرو بازی در سال 2016. آن اسیر 22 مدال با De Grasse آوردن خانه ،

اگر چه De Grasse نبود تماس به صورت جداگانه توسط تیم کانادا با توجه به آن تصمیم به ارسال ورزشکاران به توکیو قبل از المپیک تصمیم برای به تعویق انداختن او دریافت یک نظرسنجی.

او آن را پر کنید.

سازمان دیده بان | تعویق تماس های المپیک’ مشاغل به سوال:

CBC Sports’ اسکات راسل می گوید: به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو می تواند به خطر اندازد فرصت های شغلی از برخی از کانادا ورزشکاران مسن تر. 5:57

“من نمی دانم که چگونه من احساس خود را در مورد وضعیت در زمان” توضیح De Grasse که هفت المپیک و مسابقات قهرمانی جهان مدال خود را به اعتبار. “من اجازه آن را بروید و بازی را از گوش روز و دیدن اگر این چیزها رو بهتر است.

“آنها در حال تلاش برای محافظت از ما. ما انسان ها برای اولین بار و ورزشکاران دوم. ما از این طریق دریافت کنید.”

هم خانواده

این روزها او را در فلوریدا با دوست دختر خود آمریکا hurdler نیا علی. در حال حاضر که شهرها و ایالات متحده در حال بسته شدن ورزشگاه و اصرار اجتماعی فاصله خود تمرینات شده است کاهش می یابد به در حال اجرا بر روی یک زمین فوتبال و تعقیب در اطراف خود دختر یوری که نوبت 2 در ماه ژوئن. علی همچنین دارای یک پسر تیتوس.

“من با بچه ها در خانه, زیادی,” De Grasse ترک خورده. “من احساس می کنم فعال چون من تعقیب آنها را در اطراف. ما شنا در حیاط خلوت.”

De Grasse را ندارد معمولی ترین مسیر به جهان از سرعت. در واقع او فکر راه خود را به شکوه بود که به عنوان نگهبان یک نقطه در بسکتبال.

که تغییر زمانی که او ضربه را به یک دوست در اتوبوس در مدرسه بالا است. او افتخار او می تواند ضرب و شتم او را در یک مسابقه.

مسابقه در.

پوشیدن شل بسکتبال شورت و قرض خوشه De Grasse آغاز شده از حالت ایستاده به جای uncoiling از بلوک.

او به دست آورد.

یک مربی تونی شارپ اتفاق افتاده است برای دیدن او از غرفه های او را در زیر بال خود را و کمک به ریز لحن که سرعت اولیه.

De Grasse پشت سر هم در صحنه در سال 2015 زمانی که او گره خورده است برای 100 متر مدال برنز در مسابقات قهرمانی جهان در پکن. در آن زمان او فقط در نقش یک بازیکن در مرحله نهایی مسابقات بین پیچ و آمریکا رقیب جاستین Gatlin.

یک سال بعد در ریو بازی, De Grasse زمان در مرکز صحنه و clowned در اطراف پیچ و اگر نبود آن همه سرگرم کننده و بازی. بولت به دنبال رکورد جهانی احتمالا حتی شکستن 19-دوم سد در 200. او سقوط کرد و در میان دلایلی که ذکر شد De Grasse تصمیم به او فشار را از شب قبل در مرحله نیمه نهایی.

De Grasse به پایان رسید تا بدست آوردن نقره در طول 200 در برزیل همراه با مدال برنز در 100 و به عنوان بخشی از 4×100 رله تیم.

او گاهی اوقات به تماشای او در المپیک نژاد — الهام بخش است.

“در بسیاری از انگیزه به خودم بگم” من می تواند یکی از سریع ترین مردان در دنیا”‘ De Grasse بازگو کرد. “زمانی که من به تماشای آن سوخت که باعث می شود من گرسنه را به نفع خود دوباره و این احساس که من احساس کردم در ریو.”

او دوباره سالم بیش از حد.

ناراحت همسترینگ آسیب در سال 2017 و در ’18 او را دیدم او آشنا و سریع — فرم در مسابقات قهرمانی جهان در پاییز گذشته در دوحه, قطر. De Grasse گرفت و مدال برنز 100 پشت کلمن و Gatlin. بعد او را برداشت نقره در 200 پشت Lyles.

یک مسابقه برگشت در توکیو ؟

De Grasse است که شانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>