کانادا وزیر دفاع بازديد رشد یادبود به کشنده Snowbird تصادف در کملوپس, B. C.

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا وزیر دفاع ارائه تسلیت و تشکر هر دو اولین پاسخ دهندگان و اعضای نیروهای مسلح کانادا Snowbirds در حالی که بازدید از رشد یادبود به روز یکشنبه مرگبار سقوط هواپیما.

وزیر دفاع Harjit Sajjan گفت: او به تازگی صحبت کرد و به خانواده سروان. جنیفر کیسی که کشته شد که CT-114 مدرس هواپیما او را در به طور ناگهانی کاهش یافت و به یک مجتمع مسکونی در محله مدت کوتاهی پس از مصرف از فرودگاه کملوپس در روز یکشنبه.

ایستاده در مقابل نزدیک به یک کیلومتر از شمشیربازی در فرودگاه در حال حاضر تحت پوشش در کانادا پرچم گل ها و نوشته مراسم تجلیل Sajjan گفت: افکار خود بودند با کیسی خانواده و بقیه Snowbirds.

ادامه مطلب: موقت یادبود در کملوپس, B. C., در حال رشد برای کاهش Snowbirds کاپیتان

“همانطور که ما می توانید از Snowbirds تیم آنها مطلق حرفه ای آنها الهام گرفته از همه کانادایی ها در زمانی که ما به آن نیاز است,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“همه از کانادا مورد نیاز آن و الهام گرفته شد و با این نمایش نشان می دهد آنها چقدر ما قدر آنچه را که آنها را برای همه ما است.”

نگرانی های تازه در مورد CF Snowbirds قدیمی جت

نگرانی های تازه در مورد CF Snowbirds قدیمی جت

این Snowbirds شد به قرار دادن خود را صلیب کشور عملیات الهام تور که راه اندازی شد برای افزایش کانادایی روحیه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که روز یکشنبه تصادف رخ داده است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Sajjan نیز آرزوی بهبودی سریع برای Snowbirds عضو بود که خلبانی مدرس هواپیما سروان. ریچارد MacDougal که پیگیر جدی ولی غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

ادامه مطلب: Snowbirds سقوط: ساعت کاهش می یابد به نظر در ناوگان آینده به عهده تحقیقات

اذعان فرودگاه یادبود Sajjan تشکر مردم از کملوپس خود را “فوق العاده ای فوران پشتیبانی” را به عنوان به خوبی به عنوان محلی اولین پاسخ که با حضور به هر دو کیسی و MacDougal در صحنه تصادف.

وزیر ملاقات با کملوپس شهردار کن مسیحی و کملوپس-Thompson-Cariboo, MP کتی مک لئود همراه با Snowbirds تیم و فرماندهی و افسران نیروی هوایی سلطنتی کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Sajjan بازدید به کملوپس می آید فقط پس از یک تیم از محققان نظامی فرستاده شدند به محل تصادف در روز دوشنبه به بررسی علت آن است که هنوز به تعیین خواهد شد.

نظامی گرفته شده سرب در سقوط تحقیقات که نخست وزیر جاستین ترودو وعده داده شده در روز سه شنبه خواهد بود “مناسب است.”

ادامه مطلب: هواپیما در ر Snowbird سقوط است دهه — چه ما در مورد ایمنی خود را?

“این بوده است که بسیار دشوار است چند هفته برای اعضای نیروهای مسلح کانادا,” ترودو گفت.

“همانطور که ما افتخار (کیسی) ما ادای احترام به شجاعت از همه کسانی که در خدمت امروز. ما زنان و مردان در لباس همیشه وجود دارد برای ما. خدمت در خارج از کشور برای دفاع از ارزش های ما را عزیز اینجا کار در خانه برای مراقبت از سالمندان ما و بالابر ارواح ما با flyovers.”

آیا جاستین ترودو فکر می کنم ما باید زمین Snowbirds?

آیا جاستین ترودو فکر می کنم ما باید زمین Snowbirds?

یکشنبه حادثه به دنبال مرگ یکی دیگر از شش CAF کاربرانی که تا به حال سقوط در یک طوفان هلیکوپتر در طول یک مأموریت آموزشی ناتو در اواخر ماه آوریل است.

ترودو گفت: “خوب پرسش” خواسته شده در مورد ایمنی نیروی هوایی سلطنتی کانادا تجهیزات به خصوص Snowbirds’ چند دهه مدرس جت. اما او گفت که منتظر تحقیقات در هر دو تصادف به این نتیجه قبل از رسم نتیجه گیری.

با فایل های از دیوید لائوس

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>