کانادا الیزابت Giguere بالا نام زنان NCAA بازیکن هاکی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Clarkson به جلو الیزابت Giguere کبک شهرستان اعطا شده است Patty Kazmaier جایزه می رود که به بازیکن برتر در NCAA بخش زنان هاکی.

Giguere ویسکانسین به جلو ابی رقو از Sault Ste. ماری Mich., و شمال شرقی به جلو آلینا مولر از سوئیس شدند سه فینالیست.

این جایزه به افتخار اواخر Patty Kazmaier که بازی برای پرینستون و از سال 1981 تا 1986. او در سن 28 خون بیماری است.

Giguere یک کاربر رهبری NCAA در اهداف به ثمر رساند با 36 از جمله 10 بازی-برندگان. او دوم شد و در نقاط با 66 امتیاز به صورت میانگین 1.78 هر بازی برای کمک به Clarkson به 25-6-6 رکورد.

“این امر می تواند سخت به می گویند که هیچ یک بازیکن تا به بالا بازی خود را و یا قرار دادن تیم خود را بر روی شانه های خود را بیش از الیزابت است در این سال” کلارکسون سر مربی مت Desrosiers در بیانیه ای گفت.

“ما خوش شانس بوده که تا به حال برخی از بازیکنان بزرگ از طریق برنامه ما است اما الیزابت نمایش داده شده توانایی انجام کارهایی بر روی یخ است که فقط شما سر خود را تکان در حیرت. یکی از بهترین ویژگی های او نشان داده است که این قابلیت را به هر کس در اطراف او بهتر است.”

کلارکسون را باز NCAA زنان قهرمانی با یک چهارم نهایی بازی برابر ویسکانسین در مارس 14, اما این مسابقات لغو شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

این Kazmaier برنده شد برنامه ریزی شده بود اعلام کرد در مارس 21 مراسم در طول منجمد چهار مسابقات در Cambridge, Mass., اما که بود نیز لغو شد.

“من می دانم که ما همه می خواهم که به جای بازی در مسابقات NCAA در سال جاری و حضور در این مراسم در بوستون اما ممنون میشم ایالات متحده آمریکا هاکی هنوز هم بهترین خود را به این خبر ویژه” Giguere گفت: در ضبط آدرس.

“من امیدوارم که هر کس به ماندن امن و سالم است.”

کانادایی ها به دست آورده اند افتخار نه بار در 22 سال سابقه از جمله هر یک از سه سال گذشته است.

ویسکانسین goaltender ان-رنه Desbiens La Malbaie, Que., تورنتو Daryl وات از کالج بوستون و Clarkson به لورن Gabel از Kitchener, Ont., شد و برندگان از سال 2017 تا 2019 بود.

Giguere وارد سال آخر خود را در کلارکسون با 210 حرفه ای امتیاز فقط چهار امتیاز از مدرسه رکورد های برگزار شده توسط Gabel.

قبلی کانادا برندگان Kazmaier شامل کلارکسون را Jamie Lee Rattray از Kanata, Ont. (2014), Mercyhurst را Vicki Bendus از Wasaga Beach, Ont., (2010); دانشگاه هاروارد سارا Vaillancourt از Sherbrooke, Que., (2008); ویسکانسین سارا بائر از St. Catharines, Ont., (2006) و دانشگاه هاروارد جنیفر Botterill از وینیپگ (2001, 2003).

برنده جایزه و سه فینالیست انتخاب شدند 13 نفر انتخاب کمیته متشکل از مربیان رسانه و ایالات متحده آمریکا هاکی نماینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>