کانادا اریکا Wiebe احساس خوب رفتن به آخرین شانس کشتی المپیک مقدماتی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آخرین بار بسیاری از کانادایی ها دیدم المپیک مدال طلای اریکا Wiebe شد در یک دلخراش تصویری از 2019 مسابقات قهرمانی جهانی کشتی در قزاقستان است.

در درد واضح — هر دو جسمی و روانی — Wiebe او کمی لب و فشرد اشک ریخت و در نتیجه خیره کننده 4-3 چهارم نهایی شکست به Epp Maee از استونی.

“بیش از این نمی,” او قول داد با خون چکیدن از بینی او. “شما همیشه قوی تر است.”

شش ماه بعد — پس از زمان پرورش روح او در کوه های راکی و بازسازی بدن خود را در کانادا ورزشی موسسه کلگری — Wiebe می گوید او احساس می کند قوی تر از همیشه به عنوان آخر این هفته پان-آمریکا در المپیک صلاحیت مسابقات در اتاوا.

از صبح روز جمعه این رویداد برنامه ریزی شده برای شروع با وجود COVID-19 شیوع اما بسته خواهد شد به تماشاگران.

Wiebe گفت: CBC Sports’ اسکات راسل از طریق پیام متنی جمعه که ورزشکاران اطمینان داده شده است که مقامات در حال نظارت بر وضعیت و ایمنی یک اولویت است.

“همه چیز در حال رفتن به جلو” Wiebe گفته راسل. “اکثر تیم ها شده اند در اینجا در اتاوا پس از آخر هفته گذشته و شده است وجود دارد بسیار کم خطر است. [این] تیم پزشکی است که مدیریت این وضعیت و اطمینان از ایمنی برای همه ورزشکاران و کارکنان و طرفداران.

“جالب است که در این وضعیت اما به عنوان یک ورزشکار من همیشه فقط تمرکز بر روی آنچه که من می توانید کنترل کنید.”

Wiebe باید پایان اول یا دوم در 76 کیلوگرم وزن کلاس برای حق دفاع از خود المپیک عنوان در توکیو در این تابستان.

“من سلامت و من خوشحال هستم” گفت: Wiebe, 30, در مصاحبه ای در اوایل این هفته. “مهم ترین چیز برای من این است که دانستن این است که من نه قصد تعریف از آنچه اتفاق می افتد در روز شنبه — درست مثل من تعریف نشده از آنچه در اوت. 18, 2016 در ریو.

“من تعریف خیلی بیشتر است.”

در واقع. پشت در کلاس 9, Wiebe دیدم یک علامت بر روی دیوار در قلب مقدس دبیرستان در زادگاه خود از Stittsville, Ont. درخواست دانشجویان برای پیوستن به co-ed کشتی.

Standout در فوتبال دروازه بان Wiebe فکر کردم این امر می تواند باور نکردنی به “کشتی با پسران و پوشیدن اسپندکس.”

کمی به او می دانم که تغییر این دوره از زندگی او است.

ملی کشتی باشگاه محصول در ابتدا سرگرم ایده بازی NCAA فوتبال جنوب مرز.

“من فکر کردم که می تواند در چهار سال سفر” Wiebe گفت. “اما من فکر کردم با کشتی است که از آن می تواند بسیار بیشتر است.”

تجلی

با بیشتر در ذهن Wiebe منتقل غرب به گریبان با دانشگاه کلگری Dinos. او با حضور 2012 لندن بازی به عنوان یک شریک آموزش برای Leah کالاهان. بین جلسات او راه می رفت به المپیک تشک و با تجربه تجلی.

المپیک تشک همان تشک او قطار در هر روز. رقابت یک رقابت است.

در 2014 زمستانی سوچی, بازی او به طور داوطلبانه در کانادا خانه به شدت امنیت شکل اسکیت باز پاتریک چان مدال نقره یک شب در حالی که او با بازی جاده هاکی در برابر آمریکایی ها.

بسیاری از ورزشکاران روحی و غرق در زمانی که آنها به زمین در بازی های المپیک است. برای Wiebe از رمز و راز بود موفق قبل از او حتی می توان پا روی تشک, در تابستان 2016 بازی در ریو.

“چه جدا اریکا او است مثبت و توانایی او واقعا باور خودش می گوید:” بازنشسته کانادایی کشتی گیر یاس میان. “کشتی, در پایان روز مبارزه است. شما باید به این باور شما می توانید با برنده شدن در هر موقعیت.

“آن را به مراتب بیشتر ذهنی با وجود آن که یک ورزش فیزیکی است. و من فکر می کنم که او واقعا برتری دارد.”

حضور در دانشگاه هاروارد

جای تعجب نیست که Wiebe همچنین برتری دور از کشتی است. در حال حاضر نگه داشتن درجه لیسانس در جامعه شناسی و حرکت شناسی از دانشگاه کلگری او در حال حاضر مشغول به تحصيل در دانشگاه هاروارد متقاطع به کسب و کار برنامه.

“این آسان به خاطر ترس به اطراف نگاه کنید و فکر می کنم همه خیلی دقیق تر از شما یا خیلی بیشتر از شما” Wiebe می گوید: از اولین بار او راه می رفت به یک دانشگاه هاروارد درس.

اما آن را مانند کشتی است. او می گوید:. حتی در بازی های المپیک, تشک یکسان هستند.

Wiebe همچنین با این نسخهها کار در شرکت Deloitte به عنوان یک سرمایه انسانی مشاور و او داوطلب اختصاص داده شده برای سریع و زن یک موسسه خیریه طراحی شده برای نگه داشتن دختران جوان سالم فعال و درگیر در ورزش است.

“اریکا واقعا یک دیدگاه بر آنچه مهم است در زندگی” میان می گوید. “من فکر می کنم که تعادل کمک کرده است او آب و طوفان خشن بار اما واقعا لذت ببرید و لذت بردن از زمان خوب با جامعه است که او ساخته شده در اطراف او.

“من واقعا معتقدم که او آماده است برای رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>