کانادا دروازه بان ارین مک لئود لبخند هر بار که او بازدید زمین به آموزش با اورلاندو غرور ملی فوتبال زنان لیگ هر چند او هرگز نمی توانست تصور او می شود بازی تحت این شرایط است.

این NWSL این هفته اعلام کرد آن را از سر بازی با 25-بازی مسابقات ماه آینده ساخت آن برای اولین بار در آمریکای شمالی تیم ورزشی برای بازگشت به رقابت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“واکنش اولیه من این بود ” من دوست دارم به بازی'” گفت: McLeod یک جنگجو برای تیم کانادا از طریق چهار فیفا زنان جام جهانی و دو بازی های المپیک برنده مدال برنز المپیک 2012 لندن. “سلامتی همه نگرانی اصلی در حال حاضر و آن را به خوبی می دانم که وجود دارد این فرصت را به بازی رقابتی در حالی که وقتی در یک محیط امن.

“من فوق العاده تحت تاثیر قرار با پزشکی دارد و توجه به جزئیات. بسیاری از احساسات مخلوط, مطمئن, اما اگر شما می دانید که من احساس می کنم پنج سال دوباره. من همیشه هیجان زده به بازی فوتبال زمانی که من می توانم.”

37 ساله و اهل سنت آلبرت آلتا., یکی از 16 کانادایی پیمودن تجارت خود را در نه تیم NWSL. در میان دیگر شامل دیرین ستاره های تیم ملی کریستین سینکلر (پورتلند خار FC), سوفی اشمیت (هوستون داش) و دیانا Matheson و دزیره اسکات (یوتا Royals FC).

چالش جام که اجرا خواهد شد ژوئن 27 از طریق جولای 26, را ببینید, همه تیم بماند و در بازی امکانات در حومه شهر سالت لیک ایالت یوتا است. هر تیم بازی خواهد کرد چهار مرحله گروهی بازی ها با بالا هشت تیم در ادامه به یک واحد-حذف و فرمت. بازی خواهد تلویزیونی و جریان توسط CBS و خود را آنلاین و پخش وابسته است. و مانند بسیاری از ورزش های حرفه ای ساخت خود بازگشت وجود نخواهد داشت و طرفداران در غرفه برای بازی.

سازمان دیده بان | آخرین برنامه های ورزشی برای بازگشت به بازی:

ورزشی در سراسر جهان در حال تدوین برنامه ای برای بازگشت به عمل راب پیزو دور تا آخرین اخبار از هر یک از. 3:20

همه بازیکنان و تیم پرسنل تست خواهد شد برای COVID-19 قبل از ترک برای یوتا و خواهد شد به طور منظم به نمایش در آمد پس از آن. لیگ است و پوشش هزینه برای 28 بازیکن و هفت کارکنان از هر تیم برای سفر به ایالت یوتا وجود دارد و مذاکرات به پنج تعویض در هر مسابقه برای مبارزه با خستگی است.

بازیکن می تواند انتخاب کردن از این مسابقات اگر آنها نگرانی در مورد ایمنی خود را. وجود دارد تضمین حقوق و دستمزد و بیمه برای همه بازیکنان — صرف نظر از اینکه آنها بازی یا نه.

پس از اینکه توقیف مثل بقیه ورزش جهان در مارس 11, NWSL و آن کمیسر لیزا بیرد, بازیکنان,’ انجمن و 15-دکتر نیروی کار شده اند قرار دادن با هم یک قوی پروتکل برای بازگشت به بازی.

آن ramped تا این هفته با گروه های کوچک آموزش با هر بازیکن یا کارکنان تحت آزمایش قبل از شرکت. بیش از هشت بازیکن می تواند در حضور و غیاب در یک زمان. بازیکنان باید یک تنظیم زمان ورود آنها باید پوشیدن ماسک خود را بر ورود و رفتن را از طریق علامت و متوسط غربالگری. مربیان ورزشی و مربیان ورزشی, دانشمندان, پزشکان و تجهیزات مدیران را می توان در سایت به عنوان ضروری کارکنان. همه چیز مقادیر قبل و بعد از هر جلسه.

یوتا ورزشگاه ریو تینتو خالی خواهد بود از طرفداران که در آن میزبان به نیمه نهایی و نهایی از NWSL چالش مسابقات جام در ماه جولای. (گتی ایماژ)

“این است که نه بیش از حد متفاوت به جز سه چهارم تیم خود را از دست رفته است” McLeod گفت: با خنده. “با توجه به همه چیز فکر می کنم این باشگاه انجام داده است یک کار واقعا خوب برای نگه داشتن حد عادی به عنوان امکان پذیر است.”

هنگامی که یک تیم به اتمام رسانده پنج روز از گروه های کوچک در جلسات آنها می توانید حرکت بر روی تیم کامل آموزش از شنبه با استفاده از همان اقدامات احتیاطی.

شاید هیچ کس را خوشحال تر در این زمینه در حال حاضر از McLeod. او در NWSL پس از گذراندن چند فصل گذشته در اروپا با باشگاه های مختلف در آلمان و سوئد.

سال گذشته یکی از سخت برای او به دلیل آسیب دیدگی. جراحت پا در حکومت او از مشاجره برای یک نقطه در کانادا 2019 FIFA women’s World Cup squad. در ابتدا تصور می شود التهاب غلاف کف پا اما بعدها مبتلا به سندرم تونل تارسال که باعث درد شدید و تورم در پا او.

“من بسیار سپاسگزار است که من راه رفتن می تواند بدون اینکه در درد بسیار است. من حدس می زنم یکی از چیزهایی که این ویروس ساخته شده است که شما در مورد فکر می کنم که هیچ تضمینی وجود ندارد. بنابراین هر روز من نشان می دهد تا برای آموزش و قرار دادن من در من بسیار سپاسگزار برای آن لحظه.”

در حالی که COVID-19 بوده است نگرانی رئیس, بنابراین به طور کلی سلامت از بازیکنان از جمله امکان افزایش صدمات.

آن را شدید برنامه و تیم را تنها پنج هفته به آماده شدن برای آن است. تیم می تواند بازی به عنوان بسیاری از هفت بازی در طول 29 روز. به طور متوسط وجود دارد خواهد بود در سه روز استراحت بین بازی ها.

بازیکنان ابراز نگرانی در مورد جدول زمانی فشرده و که تقریبا در تمام بازی های می توان به بازی در چمن مصنوعی در Zions بانک ورزشگاه. مرحله نیمه نهایی و نهایی خواهد شد در چمن در ورزشگاه ریو تینتو خانه یوتا Royals.

با یک ماه قبل از نمایشگاه مک لئود با بهره گیری از آشنایی با هم تیمی های او.

“هر کس به استقبال فوق العاده و بسیار حرفه ای است. آن را نیز خوب به بچه های جدید شما می دانید که کمی عصبی نمی دانستند که در آن شما مناسب. من فکر می کنم آن را خوب به احساس آن چیزهایی که هر یک بار در در حالی که,” او گفت:.

“این چنین یک شرایط منحصر به فرد. مطلوب شما می خواهید به gel به عنوان بسیار به عنوان یک تیم آمپر در راه است که محاسبه و امن و هوشمند است. بسیاری از مردم نمی بازی برای حدود یک سال است. من انتظار برای دیدن بسیاری از رشد بازی به بازی هنگامی که مسابقات شروع می شود.”

و این که آیا کانادا طرفداران فوتبال ممکن است McLeod اضافه کردن به 118 کلاه با تیم ملی شاید حتی به بازی های المپیک توکیو که در هوا. او یکی از چهار دروازه بان در یک گروه با استعداد است که شامل Kailen شریدان سابرینا d’angelo و استفانی Labbe. مک لئود می گوید: او مصرف آن روز به روز.

“در حال حاضر من به عنوان یک گزینه” او گفت: توکیو. “بازی های المپیک شده اند از جمله بخش بزرگی از قلب من عشق من من درایو اما من در جایی که من انجام داده ام این بار من انجام بسیاری از چیزهایی که من بسیار افتخار بنابراین چه اتفاقی می افتد از هم اکنون در نوع فقط شکر و تخم مرغ در کیک. من دوست دارم که نمی خواهم برای رفتن.

“اگر من می تواند پوشیدن برگ افرا در قفسه سینه من یک بار دیگر من قطعا تا برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de