کانادا پیپر ژیل و پل Poirier موفق به کسب مدال نقره در یخ, رقص, روز جمعه در ISU چهار قاره پاتیناژ رقابت در سئول, کره جنوبی.

مدیسون بهم متصل و اوان بیتس ایالات متحده با موفقیت دفاع از عنوان خود را با 213.18 امتیاز پس از کانادا قهرمانان در 210.18 شخصی بین المللی بهترین نمره. مدیسون Hubbell و Zachary Donohue ایالات متحده آمریکا برای اولین بار پس از ریتم رقص در زمان برنز در 208.72.

رقص به “هر دو طرف در حال حاضر” توسط Joni Mitchell, ژیل و Poirier از تورنتو تولید سطح-چهار twizzles آسانسور و ترکیب چرخش در مسیر خود سوم چهار قاره جهان مدال خود را حرفه ای. آنها سوم پس از ریتم رقص است.

“ما هر دو واقعا افتخار خودمان” گفت: Poirier. “این واقعا یک چرخش سریع پس از اتباع [ماه گذشته] به طوری که نمرات بالاتر در این رویداد نسبت به جایزه بزرگ [در پاییز] واقعا رضایت بخش است. ما واقعا خوشحال با ما ثبات در این فصل است.

“در این مجموعه تا برای مسابقات قهرمانی جهان است.”

جهان تاریخ و قهرمانان Marjorie Lajoie از Boucherville, Que., و زکریا Lagha از St-Hubert, Que., بودند و پنجم و Carolane Soucisse از Chateauguay, Que., و شین Firus از شمال ونکوور هفتم.

“هر رقابت ما حفظ بهبود” گفت: Lagha. “ما در حال یادگیری به مقابله با تمام جنبه های رقابت در سطح ارشد است.”

خراب در شکار در مردان رقابت

در مردان رقابت کیگان خراب از شروود پارک آلتا., نیز در مدال شکار چهارم ایستاده پس از کوتاه برنامه با 94.03 امتیاز. دو بار قهرمان المپیک Yuzuru Hanyu ژاپن منجر با 111.82, Boyang جین از چین دوم در 95.83 و جیسون براون از آمریکا سوم در 94.71.

“به بیرون رفتن و اسکیت پاک کردن برنامه فقط من را پر می کند تا با همان پروانه به عنوان شوهر در پیاده روی پایین راهرو گفت:” Messing که skated به Ed Sheeran را “کامل”. “این یکی از چند بار احساس می کنم مثل من اسکیت روی یخ تنها. آن را پر می کند من با چنین گرمی به اسکیت بازی کردن آن است.”

نم Nguyen تورنتو نهم و روم Sadovsky از Vaughan, Ont., 17.

ادامه رقابت از طریق به روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de