کانادا James Paxton در ‘قدرت’ آماده به زمین برای یانکی ها

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

New York Yankees left-hander James Paxton گفت که او به طور کامل بهبود از بازگشت از عمل جراحی و آماده به زمین هر زمان که فصل شروع می شود.

پس از رفتن 15-6 با 3.82 به دست آورده-اجرای متوسط در 29 شروع می شود در فصل اول خود را با نیویورک در 2019, پکستون تحت عمل جراحی در ماه فوریه برای ترمیم فتق دیسک و برداشتن کیست.

“من فکر می کنم من پرتاب احتمالا 12, 14 bullpens,” او گفت: بله شبکه در روز جمعه. “این به من احساس واقعا خوب است. من پشت یک مسئله غیر. من احساس می کنم کاملا سالم, بنابراین من آماده برای رفتن به عنوان به زودی به عنوان فصل می آید در مورد. … من فکر می کنم من بازگشت به قدرت کامل است.”

Paxton, 31, گفت که او در حال کار در توانبخشی در خانه اش در

ویسکانسین در حالی که لیگ اصلی بیس بال است که در وقفه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“سرعت در حال بهتر شدن است و بهتر از شکستن توپ و چیزهای مانند آن گرفتن احساس برای من رزین بنابراین همه چیز واقعا خوب,” او گفت:. “من دیده ام برخی از نتایج خوب وجود دارد, بنابراین من همچنان به تلاش و بهبود بیش از این زمان حتی اگر ما در حال بازی نیست.”

پکستون معامله شد به یانکی ها در نوامبر سال 2018 پس از بازی اول خود را در شش فصل با Seattle Mariners. او 56-32 برای کار خود را با یک 3.50 عصر و 803 strikeouts در 733 نوبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>