کانادا کیا, پرستار, Bridget Carleton پیدا کردن آرامش در بسکتبال در WNBA حباب

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اواخر ماه ژوئیه در فلوریدا می تواند گرم.

اما اگر حرارت سخت ترین تنظیم WNBA بازیکنان باید در حباب خود را در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا., چیزهایی که باید برای رفتن بسیار خوب است.

کانادا WNBAers کیا, پرستار, نیویورک آزادی گارد و بریجت Carleton, مینه سوتا سیاهگوش به جلو هر دو یک نقطه با توجه به درجه حرارت بالا در خانه جدید خود را.

“در ابتدا من بود” آه من سوار یک دوچرخه در این سرگرم کننده خواهد بود,” پرستار گفت:. “و [سپس] گفتم: ‘آن را داغ و من خسته تمام وقت و به این نیازی ندارم اضافی تناسب اندام است.'”

Carleton گفت: حرارت تاثیر می گذارد و او را بیشتر در ورزشگاه.

“این بسیار داغ و مهم در اینجا که من دیوانه در. این نوع از خوب به گرفتن برخی از ویتامین D است. اما آره, آن را بسیار گرم بیرون آمدن از تمرین همه عرق و پس از آن شما راه رفتن خارج, شما هنوز عرق کردن.”

در غیر این صورت, پرستار, 24 و Carleton, 23 گفت: حباب تجربه شده است و دلپذیر.به WNBA فصل آغاز می شود شنبه با پرستار آزادی مصرف در سیاتل طوفان. کارلتون سیاهگوش اولین بازی یکشنبه برابر کانکتیکات خورشید.

هر دو بازیکن در حال زندگی با هم تیمی — Carleton ماندن با همکار کانادا Kayla الکساندر — و نه ذکر شده در هر یک از هتل-اتاق dirtiness که گردش رسانه های اجتماعی زمانی که بازیکنان وارد شد.

در روز به طور متوسط برای هر دو ویژگی های یک روز صبح که می تواند شامل یک تمرین و پس از تمرین از 1 به 4 p. m. و سپس آن زمان برای coronavirus تست که در آن دو اجرا در هر روز — یک گلو یکی بینی. در شب وجود دارد اختیاری shootaround.

زمان رایگان برای صرف شده بر روی یک دوچرخه — هر چند گرما ممکن است پایان دادن به آن — در حالی که Carleton می گوید او با استفاده از وقت آزاد خود را به طور عمده برای استراحت و بازیابی با گاه به گاه, استخر مراجعه کنید. او همچنین تا به حال به طبخ وعده های غذایی برای خودش پس از انصراف از لیگ را در برنامه غذایی در ابتدا.

“من در خانه زندگی می کنند و پدر و مادر من انجام شده است بسیاری از پخت و پز تا گفتم خوب من باید یک فرد بالغ و طبخ برای خودم کمی.’ اما من بیش از آن در حال حاضر من آماده هستم برای شخص دیگری به طبخ برای من دوباره” کارلتون گفت.

بریجت کارلتون است که در بالا دیده می شود بازی در استرالیا زنان بسکتبال لیگ در ماه ژانویه است. (ایان هیچکاک/گتی ایماژ)

بسکتبال و البته همچنان اولویت بالا.

“چه خوب در مورد بازی بسکتبال است این راه را برای ما به نوعی فراموش نکنید آنچه که در جهان در حال حاضر فراموش نکنید که ما در یک حباب” کارلتون گفت. “در طول این سه ساعت تمرین ما در منطقه راحتی ما. این چیزی است که ما استفاده می شود به انجام بازی با ما تیمی با داشتن سرگرم کننده است.”

پرستار توافق کردند که آن را فقط به بازی های رقابتی بسکتبال دوباره.

“من احساس می کنم مثل ما شده ایم در این حباب به مدت سه سال و مانند آن 15 روز است. اما من فکر می کنم آن است که واقعا هیجان انگیز فقط در این معنا است که دو ماه گذشته آن را فقط به من و من مربی بدنسازی به هیچ کس دیگری.”

نقشه کشی در تیم ملی تجربه

در حالی که بسیار شده است, مشابه, Carleton و پرستار وارد 2020 فصل در مراحل مختلف از حرفه خود.

Carleton از Chatham, Ont., پیش نویس بود 21st به طور کلی با کانکتیکات, خورشید, در سال گذشته, اما قطع این تیم در اواسط فصل قبل از ابتلا با سیاهگوش. بیش از هشت بازی بین دو باشگاه او به طور متوسط پنج دقیقه به ثمر رساند و سه امتیاز در 1-برای-8 تیر اندازی.

ورود او دانشجوی سال دوم فصل Carleton امیدوار به ایجاد یک نام برای خود. شش پا-دو رو به جلو بازی تاثیرگذار دقیقه با تیم کانادا در بسکتبال Americup و مقدماتی المپیک سال گذشته است.

تیم ملی تجربه کمک کرده است تا سهولت انتقال به حباب.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از آشنایی با آن است که باعث می شود آن را آسان تر و من نوع از انتظار نیست. من فکر کردم این بود که تمام می شود عجیب و غریب, همه برای رفتن به عجیب و غریب, اما این نوع از چیزی که من استفاده می شود تقریبا به طوری که این نوع از جالبترین چیز” کارلتون گفت.

پرستار در ضمن وارد سومین فصل در لیگ با اشاره به خودش به عنوان یک “کودک دامپزشک.” آزادی مسلح یک مربی جدید در آغوش جنبش جوانان در این فصل آورده و یک لیگ برتر-رکورد هفت rookies به فلوریدا.

که به معنی پرستار, آینده او اول همه ستاره ظاهر شده است وظیفه با مصرف بیش از یک نقش رهبری. همیلتون, Ont., مادری می گوید: او سبک است و کمتر آوازی و بیشتر با مثال.

“چه جالب و حرفه ای است که من کشیده تا به تیم المپیک در 16 سال, بنابراین واقعا وجود دارد این شکاف بزرگ و… به عنوان من همچنان به رفتن من شده است وجود دارد در حال حاضر به مانند هشت سال — من هنوز هم از لحاظ فنی چهارم جوانترین تیم اما من یک دامپزشک چون من شده است وجود دارد برای همیشه لطفا برای” پرستار گفت:.

هل دادن برای عدالت اجتماعی

تیم ملی به تازگی ملاقات با کانادا کمیته المپیک به بحث IOC بحث برانگیز قانون 50 محرومیت تظاهرات در زمینه بازی. Carleton نبود قادر به حضور در این جلسه با توجه به تمرین اما گفت که او می شنود و آن را مولد.

“وجود دارد بسیاری از نظرات مختلف در مورد آن. آن را به دور به طور کامل نه ممکن است بهترین پاسخ اما برای اجرای آن ایجاد برخی از تغییرات ممکن است بهتر مناسب برای همه است.”

پرستار گفت: او در یک وضعیت منحصر به فرد زندگی در دو کشور. او گفت: نژادپرستی در کانادا و ایالات متحده می تواند آشکار خود را در راه های مختلف.

“صحبت های بسیاری است که در واقع در مورد جامعه بومی در کانادا. مردم بومی درمان آنها و پس از آن نیز درمان بدیهی است که از مردم و افراد دیگر از رنگ.

“[من] تلاش برای واقعا صدای به نظر من در چیزهای مختلف و صدای چه چیزی نیاز به تغییر هر دو در کانادا کنار ورزش و تنوع وجود دارد و همچنین به عنوان آنچه که در امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>