کانادا فقدان مبتنی بر نژاد COVID-19 اطلاعات صدمه زدن به سیاه و سفید کانادایی: کارشناسان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

راشل دارای مشاغل متعدد به عنوان یک خدمات اجتماعی خط مقدم کارگر در منطقه تورنتو.

به تازگی پس از یک تغییر طولانی او در سمت چپ کار به مغازه بقالی رفت و به خانه بازگشت و به فرزندان او. اخبار جهانی موافقت کرده است به استفاده از یک نام مستعار برای راشل به عنوان او را از ترس تلافی جویانه از کارفرما.

آن شب او یک تماس از یک گریه co-worker — اقامت آنها مراقبت بیمار بود و فرستاده شده به بیمارستان برای آزمایش رمان coronavirus. هر دو او و همکار خود که از زنان به عنوان بسیاری از امداد و کارکنان پاره وقت که در آن او کار می کند, او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus — شهر تورنتو شروع به جمع آوری نژاد-بر اساس داده های متصل به COVID-19

در حالی که همکار او آموخته بود در این مورد از یکی دیگر از co-worker, مدیریت هیچ چیز را به اطلاع کارکنان که ساکن بود بیمار شد و در حال حاضر در بیمارستان راشل گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“تا به حال مدیریت تماس کارکنان می گویند:” هی ما قصد داریم به افشای آن اقامت, اما ما به شما شما در حفظ و در حلقه به نتایج’ من راضی بوده است,” او گفت:.

این است که یک مرکز که در آن مدیریت و یا در تماس با کارکنان در دسترس خواهد بود برای حمایت از ساکنان اگر کسی تصمیم می گیرد به در آمده و با توجه به پتانسیل شیوع کروناویروس, او گفت:.

اما عدم شفاف با کارکنان در مورد سلامتی ساکنان به ویژه هنگامی که بسیاری از مدیران قادر به انجام شغل خود را در خانه باعث می شود او احساس آنها به سادگی نمی مراقبت در مورد ایمنی خود و سایر زنان سیاه پوست مراقبت از ساکنان.

“آن را دلسرد کننده’,” او گفت:. “اما هنگامی که این اتفاق می افتد … آنها ندارد و مسئولیت را به اطلاع ما را به خود قرنطینه یا سازمان دیده بان برای علائم.

شیوع کروناویروس: شرکت یافت می شود توسط سیاه پزشکان به ارمغان می آورد رایگان COVID-19 تست برای جوامع به حاشیه رانده شده

شیوع کروناویروس: شرکت یافت می شود توسط سیاه پزشکان به ارمغان می آورد رایگان COVID-19 تست برای جوامع به حاشیه رانده شده

“این تنزل ارزش از زندگی و زندگی از همکاران من” او گفت: “مهم است به رسمیت شناختن است که افراد سیاه و سفید بیش از حد مطرح در میان کارگران خط مقدم که تحمل فشار از COVID-19 بیماری همه گیر.

راشل می گوید وجود ندارد رسمیت شناختن گسترده از racialized کارگران با قرار دادن خود در معرض خطر روزمره اغلب در شغل آنها نمی توانیم به ترک. با هیچ ملی یا استانی تلاش برای جمع آوری اطلاعات در مورد اینکه آیا سیاه جوامع به احتمال زیاد آلوده شود و یا می میرند از coronavirus او گفت که او نمی امیدوار تغییر سیاست خواهد آمد که می تواند به ارائه راه حل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تاثیر coronavirus بر مردم سیاه و سفید

در ایالات متحده داده ها از 29 متحده نشان می دهد که coronavirus را کشته است آمریکایی های سیاه و سفید در یک نامتناسب نرخ با توجه به اطلس.

پیشتر در ماه آوریل یک تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس متوجه شد که 42 درصد از COVID-19-مربوط به مرگ و میر در آمریکا هستند و مردم سیاه و سفید دو سهم خود را از جمعیت. سلامت نابرابری شانس بالاتر از کار خط مقدم شغل کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی و احتمال بیشتری برای زندگی شلوغ تر محلات همه عوامل بالاتر مرگ و میر با توجه به AP.

در کانادا, مسابقه مبتنی بر اطلاعات در مورد کدام گروه بوده است نهفته COVID-19 نشده است جمع آوری شده است. تورنتو بهداشت عمومی اعلام کرد و در تاریخ 22 آوریل که آن را شروع به جمع آوری این اطلاعات پس از آن می توانید آدرس سلامت بی عدالتی.

ادامه مطلب: Coronavirus کشتن آمریکایی های سیاه و سفید در یک نرخ بسیار بالاتر

حتی بدون این که اطلاعات سلامت کانادا سیاه جوامع شده است نگرانی و تشدید شده است COVID-19 بحران با توجه به بیانیه ای از رهبران سیاه و سفید در مراقبت های بهداشتی در سراسر انتاریو منتشر شده توسط اتحاد برای سالم جوامع در 2 آوریل.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در انتاریو به طور خاص تحقیقات نشان می دهد مردم سیاه و سفید چهره موانع اشتغال و اغلب با تکیه بر اجرای اقتصاد مشاغل که بیشتر به مخاطره انداخته است. زنان بیشتر احتمال دارد به کار خط مقدم شغل به عنوان شخصی حمایت کارگران (PSWs) و یا ثبت نام عملی پرستاران به عنوان مثال با توجه به همین بیانیه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک مطالعه توسط دانشگاه رایرسون در سال 2009 — جدید ترین مطالعه در دسترس است — نشان داد که 42 درصد از PSWs عنوان یک اقلیت قابل مشاهده به دو سهم خود را از جمعیت کانادا در آن زمان است.

در این هفته از مرگ 51 ساله Arlene رید یک زن سیاه و سفید که به ارائه مراقبت در منزل در پوست منطقه خارج تورنتو برانگیخته نظر از اتحادیه به نمایندگی از جامعه کارگران مراقبت های بهداشتی در سراسر انتاریو ادعا PSWs را دریافت نمی حفاظت مناسب.

چرا سلامت, نابرابری در کانادا وجود دارد

سیاه و سفید کانادایی ها در طول تاریخ را بدتر سلامت با توجه به بی شمار از عوامل است که همه ناشی از ضد سیاه نژادپرستی از جمله انواع مشاغل که به آنها دسترسی دارند که در آن زندگی می کنند سطح درآمد و کمبود منابع در دسترس گفت Arjumand Siddiqi, کانادا صندلی پژوهش در سلامت جامعه حقوق صاحبان سهام.

“آنچه ما می دانیم در مورد رابطه بین مسابقه و سلامت نشان می دهد که آن را تقریبا غیر ممکن است تصور کنید که این اختلافات نمی گوید Siddiqi, که همچنین یک استادیار در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو است.

به عنوان مثال سیاه و سفید زنان 43 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از سرطان پستان نسبت به زنان سفید پوست, با توجه به سیاه و سفید, سلامت, اتحاد ملی سلامت سازمان حمایت. زنان به طور مداوم underscreened برای سرطان پستان و سرطان گردن رحم جهانی اخبار گزارش شده در سال گذشته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کسانی که به صورت اشکال مختلف از نظام ظلم و ستم و کمبود منابع به عنوان یک نتیجه تقریبا همیشه دچار بدترین سلامت Siddiqi گفت.

عدم دسترسی به مشاغل امن تر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — معنی کارگران می تواند در خانه بماند — نیز یک نگرانی برای جوامع به عنوان آنها در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به کارگران خط مقدم او می گوید:.

“استقلال و درآمد حاصل از آن شغل نیز فراهم می کند ما با این منابع به غذا خوردن بهتر است و برای زندگی راحت تر, خانه,” او گفت:. “این است که چرا این نوع از اساسی همه چیز در مورد منابع خود و وضعیت خود را شروع به تحت تاثیر قرار هر مکانیزم برای هر بیماری است.”

COVID-19 همه گیر شده ‘برجسته نابرابری’

صفیه احمد, مدیر اجرایی Rexdale جامعه مرکز بهداشت غرب تورنتو می گوید: او می بیند روشن بهداشت اختلاف در جوامع سازمان خود خدمت می کند.

“چه COVID-19 انجام داده است که آن را برجسته آن نابرابری” او گفت:.

ادامه مطلب: این آسیایی کانادایی ها نگران هستند به عنوان جرایم ناشی از نفرت سنبله در بیماری همه گیر کوروناویروس

احمد می گوید او را در سازمان فراهم می کند و سلامت ارتقاء خدمات به ساکنان در جامعه از Rexdale و آدرس عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت است که ممکن است به جلوگیری از آنها را از دسترسی به مراقبت.

بسیاری از مشتریان خود هستند یا مهاجران جدید و یا سیاه و سفید کانادایی و یا شغل خود را از دست با توجه به COVID-19 یا در حال کار در خط مقدم او می گوید:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مردم در این جوامع در حال تجربه مسائل مربوط به امنیت غذایی بیکاری مسائل و برخی در حال تلاش برای پرداخت اجاره,” او گفت:. “وجود دارد همه این عوامل اجتماعی دیگر تأثیر سلامت … دسترسی نداشتن به دارو خود را در نتیجه زمانی که شما قرارداد بیماری بدتر است.”

اعلام تورنتو بهداشت عمومی شروع خواهد شد جمع آوری مبتنی بر نژاد داده COVID-19 است دلگرم شده است و او امیدوار است این داده خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری و مقابله با نابرابری های سلامت در جوامع مانند آنهایی که او در خدمت او می گوید:.

اما فراتر از تورنتو استان و دولت فدرال نیاز به متعهد به نگه داشتن این نوع از داده ها به عنوان در غیر این صورت آن را دشوار است به اینسو انسو جمع کردن یک تصویر کامل از چگونگی جوامع اقلیت بودن نهفته او می گوید:.

نیاز به مسابقه بر اساس داده ها

فقدان داده های موجود همراه با فقدان ملی گفتگو در کدام گروه بیشتر تحت تاثیر COVID-19 همچنان به قرار دادن گروه های اقلیت در معرض خطر گفت: کتی Hogarth, یک استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه واترلو است.

“هنگامی که جامعه ما ساخته شده است در نابرابری ما در حال حاضر کسانی هستند که از راه های است که در خارج از شبکه امنیت اجتماعی گفت:” Hogarth. “و این باعث می شود برخی از بدن یکبار مصرف.”

ادامه مطلب: Coronavirus اقدامات برای جوامع بومی فقیر درجه از مخالفت نمایندگان مجلس

بدون داده های جمع آوری شده است که همواره می توان آن را دشوار است به کشف نابرابری که در حال حاضر وجود دارد و جلوگیری از سیاست از شکل بودن به آدرس این مسائل او می گوید:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بدون دیتا, این همه حدس و گمان و به عنوان طولانی به عنوان آن را در حدس و گمان ما می توانیم رد شدن از آن,” او می گوید. “آنچه ما نیاز داریم این است که بسیار دقیق راه برای جمع آوری داده های ما که به نظر می رسد در نابرابری. من به شما تضمین وجود دارد نابرابری; قرار نیست همه ما نهفته و در همان راه است.”

به کانادا می رود از طریق این بیماری همه گیر این مهم است که ما فکر می کنم در مورد چگونه ما می خواهیم به جمع آوری داده به طوری که ما بهتر می تواند آماده سازی در آینده و کار برای محافظت از جوامع به حاشیه رانده شده ،

“اگر ما قرار نیست منابع را جمع آوری این نوع اطلاعات را ما انجام آن در حال حاضر ؟ من آرزو می کنم که ما را از آنجا که من فکر می کنم این یک ضرر که نمی کنیم.”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>