کانادا مکنزی هیوز پس از اتمام 2 در هوندا کلاسیک

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

لحظات پس از گرفتن اولین کار حرفه ای PGA Tour برنده Sungjae Im در زمان یک لحظه به تأمل در آنچه در آن به معنی.

نه برای خود برای میهن خود.

21-کره جنوبی آغاز شده و سریع به پایان رسید و قوی تر سهشنبه, برنده هوندا کلاسیک توسط یک شات بیش از مکنزی هیوز و دو بیش از تامی Fleetwood برای اولین پیروزی در 50 تلاش می کند در تور. افکار خود را نمی شد در این تروفی یا $1.26 میلیون ما برنده جایزه بلکه coronavirus و چگونه نزدیک به 4 ، 000 موارد تایید شده اند توسط مقامات کره.

“بیش در کره جنوبی در حال حاضر, من می دانم که بسیاری از مردم در برخورد با کروناویروس,” Im گفت. “و آن نوع از معامله بزرگ با همه. اما من فقط خوشحالم که به عنوان یک بازیکن کره ای که من می تواند به ارائه برخی از خبر خوب برای هموطنان در بازگشت به خانه … به انجام کاری برای کشور و همه افتخار می کنیم.”

سازمان دیده بان | Im را بدست آورده 1st PGA tour پیروزی:

Sungjae Im پس از اتمام در -6 برای پیروزی ضربان کانادا مکنزی هیوز 1 سکته مغزی. 0:27

Im شات 4-تحت 66 روز یکشنبه در پایان در 6 زیر برای مطابقت دوم-بالاترین امتیاز برنده از هوندا منتقل شده به PGA ملی در سال 2007. او این سفر را rookie از سال فصل گذشته به همراه بازی های برگزار شده است مسابقات بیشتر و بیشتر دور از هر کسی از 2018-19 شروع فصل نزدیک به یک سال و نیم پیش.

و در حال حاضر او یک برنده — هفتم از کره جنوبی به پیروزی در تور و هوندا 10th international قهرمان در آخرین 16 فصل است. او همچنین پنجمین بازیکن که برنده شدن در PGA ملی در هوندا پیوستن به کیت میچل در سال 2019 مایکل تامپسون در سال 2013, Y. E. یانگ در سال 2009 و مارک ویلسون در سال 2007.

“این واقعا به معنی زیادی’

“به عقب آمده و پیروزی در چنین سن جوانی این واقعا به معنی زیادی” Im گفت.

Im birdied چهار نفر از پنج سوراخ و سپس birdied دو تا از چهار نهایی به پایان پیروزی و انتخاب کنید تا $1.26 میلیون.

هیوز از Dundas, Ont., ساخته شده از برش در شماره روز جمعه خود را به ضرب گلوله متوالی دوم 66. بازی در کنار Im او بخشی از جدی برخی از آتش بازی در دو حفره ها و از دست رفته یک مرغک زدن توپ در همتراز 5 اتمام سوراخ که بدست او به یک کراوات برای نقطه بالا.

فلیتوود (71) تنها بود در سوم است و هنوز هم به دنبال اولین PGA Tour برنده شوید. او در آغاز روز یک شات روشن میشه و شروع مرغک-مرغک برای رسیدن به 7 زیر که در آن نقطه — مطابق آنچه که نمره کم در رابطه با همتراز هفته.

سپس PGA ملی آنچه را معمولا می کند که اجازه نمی دهد هر کسی اجرا به دور از بسته.

Fleetwood ساخته شده دیو در par-4 6 و نمی تواند بالا و پایین از یک greenside پناهگاه در par-4 8th, دادن آنچه که باقی مانده بود از خود منجر شود که در آن نقطه و به اشتراک گذاری این نقطه بالا در 5 زیر با Im و استیل.

“من خوب” فلیتوود گفت. “من نوسان نبود امروز وجود دارد. آن را مانند یک راحت بعد … چیزهایی نیست کاملا وجود دارد اما من آویزان در چاه.”

‘تجربه واقعا به من کمک کرد’

لحظات پس از Im به پایان رسید Fleetwood ساخته شده 25-بالا و پایین صفحه برای مرغک روی par-3 17 برای رسیدن به 5 زیر. اما Fleetwood دوم در par-5 اتمام سوراخ به بیرون درز راست و پخش به آب و هنگامی که تلاش خود را در یک سوراخ معجزه-پس از یک قطره از 120 متری سقوط نمی کند Im در نهایت می تواند بازدم به عنوان برنده.

که وقتی من می تواند آغوش خود را caddie در اتاق قفل جایی که او به تماشای آخرین 20 دقیقه یا بیشتر در یک مانیتور.

“من در این نقطه بسیاری از بار. … من فقط احساس مانند تجربه واقعا کمک کرد” Im گفت: از طریق یک مترجم.

برخی از Im بهترین لحظات آمده اند که هیچ کس به دنبال شده است.

او سوم شد و در Zozo قهرمانی در ژاپن در ماه اکتبر گذشته یک پایان کاملا تحت الشعاع قرار توسط تایگر وودز به تساوی PGA Tour رکورد 82 حرفه پیروزی. و در ماه نوامبر او رفت 3-1-1 به کراوات برای بهترین نمایش یک بازیکن در این تیم بین المللی در رئیس جمهور جام اما تیم کاپیتان جنگل بسیج در مجرد در روز نهایی به برنده جایزه سلطنتی ملبورن.

اما این بار او در مرکز صحنه و در آغوش لحظه.

سازمان دیده بان | مکنزی هیوز غرق 53 پا زدن توپ مرغک:

مکنزی هیوز بازدید 53 پا زدن توپ در 17 سوراخ کانادا را تا پایان اتمام در محل 2. 0:53

هیوز و من رفت و به par-3 17th سبز — پایان “تله خرس” سه سوراخ کشش شدید در نقاط مختلف. Im گیر خود را محکم توپ را فقط در داخل از 8 پا در حالی که هیوز تا به حال حدود 55 پای چپ از بالای سوراخ.

هیوز نورد خود را در بیشتر محتمل مرغک به یک سر و صدا کشیدن به یک کراوات با Im در 5 زیر.

اگه من نگران بود آن را نشان نمی دهد.

Im در زمان یک زن و شوهر به نظر می رسد در سراشیبی خط در زمان خود ور رفتن معمولا برگشت فقط چند اینچ و تماشا رول توپ در یک مرغک است که اجازه داده او را به اصلاح سرب خود را در 6 زير — این زمان برای خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>