کانادا مگان اولدهام را بدست آورده slopestyle اسکی برنز در کلگری

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اگر چه مگان اولدهام بود مناظر خود را در طلا, او بیش از حد ناراحت به دور آمده با برنز در روز شنبه.

با وجود پیشرو با دو رقیب برای رفتن 18 ساله اسکی باز از Parry Sound, Ont., زخم تا پایان سوم پشت چین آیلین گو و سوئیس ماتیلد Gremaud در زنان slopestyle در جام جهانی اسکی رویداد.

“چرا که هر دو از آنها واقعا سزاوار آن گفت:” اولدهام وقتی پرسید که آیا او نا امید شده بود به سقوط به سوم. “اجرا می شود خود را دیوانه شد. آنها فوق العاده تمیز (با) فوق العاده هستیم. من فوق العاده ممنون فقط به زمین بر روی سکو.”

اولدهام را نمره 80.70 واحد رسید در دو اجرا می شود پایین slopestyle البته در کانادا پارک المپیک قرار داده و او را در مقام اول تا Gu و Gremaud نقل مکان کرد و گذشته او در دور دوم.

سازمان دیده بان | مگان اولدهام soars به برنز:

Parry Sound, انتاریو مگان میرساند و مکان ها 3 با بهترین اجرا و نمره 80.70 واحد رسید 1:38

“من احساس واقعا خوب پس از اولین اجرا برای مطمئن” اولدهام گفت. “من می دانم که من در تلاش بود کمی با سرعت در اصل به طوری که قادر به رفتن که من فوق العاده خوشحال است.”

Gu ارسال شده چشمگیر نمره 89.18 به کسب دومین طلا در روز به عنوان بسیاری از در FIS Freeski و اسنوبرد جام جهانی بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان برف بازار مال فروشان.

گو که اصل را تحسین کرد از سان فرانسیسکو نیز برنده زنان halfpipe اسکی رویداد در شب جمعه.

در آخرین اجرا از بعد از ظهر در رقابت های زنان Gremaud به دست آورده و نمره 87.13 از قضات را به پایان برساند و در نقطه دوم تداوم اولدهام به برنز مدال و نشان.

سازمان دیده بان | مگان اولدهام مورد بحث برنده مدال برنز:

Parry Sound, انتاریو مگان میرساند و در مورد او محل 3 نتیجه در جام جهانی ski slopestyle. 0:34

McEachran فقط نتواند تریبون

اوان McEachran از Oakville, Ont., به پایان رسید درست کردن سکو در چهارمین نقطه در مردان slopestyle رویداد پس از ارسال نمره 82.43 در دوم خود را اجرا کنید.

“کانادا جمعیت عالی بود” گفت: McEachran که امیدوار به رقابت در کلگری برف بازار مال فروشان دوباره در سال آینده اگر آن را به عقب در جام جهانی برنامه. “آن را فقط به خوبی توان رقابت در کانادا خاک دوباره به دلیل آن بوده است در حالی که.

“این شگفت انگیز است. انگشتان عبور آن را دوباره اتفاق می افتد به دلیل آن را فقط احساس می کند بسیاری homier. هر کس در جمعیت تشویق برای همه کانادایی ها. آن را بسیار خوب محیط زیست خود را.”

همکار کانادایی اتین Geoffroy Gagnon از وایت هورس یوکان به پایان رسید هفتم از 16 بازان در فینال با بهترین نمره از 79.81 در اولین اجرا خود را در حالی که کلگری علامت Hendrickson تا به حال یک جفت از ناامید کننده اجرا می شود و به پایان رسید و در 13 نقطه.

پس از به ثمر 86.25 امتیاز در اولین اجرا سوئیس اسکی باز Andri Ragettli بهبود یافته به 88.73 در سفر دوم پایین تپه را به نفع خود پایان اول و برنده مدال طلا.

آمریکایی ها Colby استیونسون و نیکلاس Goepper به پایان رسید و در دوم و سوم به ترتيب با نمرات 88.60 و 86.36.

سوئیس Burgener برنده اسنوبرد halfpipe

در اسنوبرد halfpipe نهایی روز چهار شنبه تورنتو را درک لیوینگستون تا به حال نا امید نشان دادن خود را به عنوان بهترین نمره خود را از سه اجرا می شود تنها 61.00 نقاط که فرود آمد و او در هفتم نقطه از 10 رقبا.

ژاپن گاوچران زن انگشت هیرانو طلا را به دست آورد با تشکر چشمگیر سوم اجرای 94.75 امتیاز.

استرالیا اسکاتی جیمز آخرین رقیب در این رویداد بود قادر به بهبود پس از او بهترین نمره 92.25 و تا به حال به حل و فصل برای نقره.

سوئیس پاتریک Burgener سوم به پایان رسید با یک امتیاز 89.50.

در زنان اسنوبرد نیم لوله نهایی چین Xuetong Cai برنده طلا با نمره 87.25 ژاپن Mitsuki اونو گرفت و نقره با 84.25 در حالی که چین Jiayu لیو ارسال شده نمره 82.75 به تصرف برنز. هیچ کانادا زنان واجد شرایط برای نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>