کانادا مایکل وودز نوشته های مرحله 5 پیروزی virtual Tour de France

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا مایکل وودز برنده مرحله 5 از مردان مجازی تور فرانسه روز شنبه پس از تبدیل در یک عملکرد قوی در Mont Ventoux به پایان جلوتر از NTT Pro دوچرخه سواری دو دومنیکو Pozzovivo و لوئیس Meintjes.

مسابقه مجازی برگزار می شود محبوب Zwift آموزش پلت فرم پس از COVID-19 همه گیر مجبور به تعویق افتادن واقعی سالانه جولای مسابقه تا پایان ماه اوت.

EF Pro دوچرخه سواری در جنگل که شکست پای خود را در یک تصادف در پاریس-نیس در ماه مارس تحت سلطه از شروع و برنده 22-کیلومتر شبیه سازی در 46 دقیقه و سه ثانیه و 18 ثانیه جلوتر از Pozzovivo.

“این یک رویداد بزرگ برای ما است. Zwift یک پلت فرم بزرگ است. ما می خواستیم برای رسیدن به یک پیروزی و ما در نهایت یک” گفت: جنگل اتاوا بومی است.

“هر دو Pozzovivo و Meintjes فوق العاده قوی سواران. به طور معمول در یک مسابقه شما می توانید آنها را در چشم و ببینید که چگونه آنها در حال انجام… من فقط نگه داشته امید آنها می خواهم کرک خیلی زودتر از آنها انجام داد. من قادر به نگه داشتن آن رفتن.”

جنگل تبدیل شده تا شدت بیش نهایی هفت کیلومتر انداختن Meintjes با چهار تا رفتن و سرعت به دور از Pozzovivo 3-1/2 متر از پایان برسد.

“من فکر می کنم سوئیچ مسابقه خیلی بیشتر پایدار تلاش کنند. “من فکر می کنم که چرا من باید خیلی موفقیت در آن است. آن را خیلی بیشتر شبیه به در حال اجرا است.”

NTT هنوز در به طور کلی منجر جلوتر از روز یکشنبه مرحله نهایی در شانزه لیزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>