کانادا جدید کروناویروس موارد ادامه روند رو به پایین به عنوان مرگ و میر افزایش 126

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا ثبت 872 جدید تایید coronavirus موارد شنبه, مارک ادامه روند نزولی در نهایت پس از سقوط زیر 1000 عفونت های جدید یک روز پیش از آن.

در عین حال 126 بیشتر مردم اند و بیش از 24 ساعت گذشته با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus — بالاترین روزانه مرگ و میر در نزدیک به دو هفته است.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

به تاریخ 87,508 آزمایشگاه-تایید موارد مثبت گزارش شده در سراسر کشور 46,177 که پس از بهبود. بیش از 800 از کسانی که بهبود گزارش شد چهارشنبه.

در این کشور شمار کشته شدگان در حال حاضر در 6,765 مردم است.

در حالی که تعداد مرگ و میر شروع کنه به سمت بالا چهار مورد جدید به ارمغان آورده اند روزانه مورد تعداد را به سطح گذشته دیده می شود در اواخر ماه مارس جرقه امید برای مقامات بهداشتی است که کانادا منحنی شروع به پهن کردن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

کبک و انتاریو یک بار دیگر به نمایندگی از اکثریت موارد جدید و دو استان با اکثر موارد تا کنون.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

کبک اعلام کرد 541 موارد جدید 89 و مرگ و میر بیشتر در حالی که Ontario اضافه شده 292 موارد و 32 و میر به مجموع آن است.

نیوبرانزویک و نوا اسکوشیا گزارش یک مورد جدید هر. برای دومی آن کمترین جدید مورد تعداد در هفته در حالی که این سومین روز متوالی است که نیوبرانزویک دیده است یک مورد جدید.

شیوع کروناویروس: هیچ چیز را از روی میز در حل دراز مدت مراقبت در منزل بحران ترودو می گوید:

شیوع کروناویروس: هیچ چیز را از روی میز در حل دراز مدت مراقبت در منزل بحران ترودو می گوید:

در چمن زار, Saskatchewan دیدم سه مورد جدید و دو مرگ و میر بیشتر و آلبرتا اعلام کرد 25 موارد اضافی و دیگری مرگ دو نفر. مانیتوبا دیدم هیچ مورد جدید.

بریتیش کلمبیا گزارش داد نه بیشتر موارد و دیگری مرگ.

جزیره پرنس ادوارد, Newfoundland and Labrador و شمال سرزمین های خود ادامه هفته طولانی روند بدون هر گونه موارد جدید و یا مرگ و میر.

ادامه مطلب: Coronavirus: هیچ چیز ‘جدول’ در حل دراز مدت مراقبت از بحران ترودو می گوید:

در حالی که استان ها و مناطق مختلف هستند در ادامه با بازگشایی مجدد برنامه های بسیاری از آنها خواستار احتیاط به عنوان موارد جدید به ادامه گزارش می شود, به خصوص با آب و هوا شروع به گرم است.

در دراز مدت مراقبت از خانه در سراسر کشور به خصوص در انتاریو و کبک نیز باقی می ماند تحت بررسی با گزارش از شرایط بد و کم سطح نیروی انسانی. اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر و موارد مرتبط با COVID-19 مرتبط به ساکنان خانه سالمندان و کارگران با توجه به دولت داده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک نظامی گزارش که شامل اخلال اتهامات علیه برخی انتاریو امکانات به دنبال داشت روز شنبه با یک گزارش مشابهی از کبک که در آن اعضای نظامی توصیف فقیر شیوه های بهداشت و کمبود تجهیزات.

شیوع کروناویروس: باید دولت قرار داده و در دراز مدت مراقبت از خانه تحت کانادا بهداشتی عمل می کنند ؟

شیوع کروناویروس: باید دولت قرار داده و در دراز مدت مراقبت از خانه تحت کانادا بهداشتی عمل می کنند ؟

نخست Minsiter جاستین ترودو گفت که او “چیزی را از روی میز” وقتی که می آید به پرداختن طولانی مدت مراقبت از سیستم کاستی. اما او گفت که دولت فدرال تمرکز باقی می ماند در پاسخ فوری به این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم در حال حاضر در حالی که ما در این بحران مسئولیت ما این است که برای پاسخ دادن به این بحران به عنوان بهترین ما می توانیم و به اطمینان حاصل شود که ما در حال بهبود و در [COVID-19] زمینه مراقبت به عنوان بهترین ما می توانیم” نخست وزیر گفت این کشور “کاملا” نیاز به “گفتگو در مورد چگونه ما برای مراقبت از بزرگان ما” در دراز مدت.

ترودو گفت: این گفتگوها را “برگزار می شود در زمان مناسب.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>