نیک تیلور تا به حال مشکل بیشتر با باد از او با فیل مایکلسون. کانادا موفق هر دو فقط خوب یکشنبه و برنده AT&T نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am برای خود شغل دوم پیروزی.

با گالری مشتاق به دیدن مایکلسون اضافه کردن یک رکورد ششمین پیروزی در نقش ونگار ریگی دادن ساحل, تیلور, از, Abbotsford, B. C. نشان داد مقدار زیادی از moxie در ساختمان پنج گلوله سرب در نوبه خود و پس از برگزاری در زمانی که 40 مایل در ساعت gusts لعنتی شبه جزیره مونتری.

او بسته با 2-تحت 70 برای چهار شات پیروزی کوین Streelman (68). مایکلسون که بسته در عرض دو عکس با چهار سوراخ به بازی شات 74 به پایان رسید و به تنهایی در سوم. او برنده شده است runner-up برای بار سوم به پایان رسید در آخرین چهار شروع می شود در نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am.

تیلور برنده شده در چهارم خود را شروع به عنوان یک PGA Tour تازه کار در 2014 Sanderson مزارع قهرمانی را از دست ندهید., در آن زمان مخالف-زمینه صورتی که نمی ویژگی های هر یک از بازیکنان بالا است. او رفت و 146 شروع می شود در تور PGA تا پیروزی بعدی و آن را یکی از بزرگ است.

پیروزی او را به کارشناسی ارشد برای اولین بار همراه با PGA قهرمانی تا ساحل و در هاردینگ پارک است. در ششمین سال حضورش در تور تیلور بازی کرده است و تنها دو رشته به عنوان یک حرفه ای.

تیلور برای اولین بار در کانادا برای برنده شدن در نقش ونگار ریگی دادن ساحل و او نیز می شود فقط هفتم کانادا به پیروزی های متعدد در مسابقات PGA Tour پیوستن به دیو بر استن, لئونارد, Stephen Ames , Al ریزش مو, جورج Knudson و Mike Weir.

“این شگفت انگیز بود” تیلور گفت. “من باور داشتم که می تواند آن را انجام دهد چرا که من آن را انجام داده قبل از. اما برای انجام آن در این مد بازی با فیل به من می دهد مقدار زیادی از اعتماد به نفس جلو می رویم.”

تیلور آغاز دور نهایی با یک شات سرب بیش مایکلسون و آنها گره خورده بودند پس از Lefty رو بالا و پایین از یک پناهگاه در par-5 ثانیه.

هفت سوراخ بعد تیلور تا به حال پنج-شات منجر شود.

او پناه 15-پا زدن توپ مرغک در چهارم 10-پا زدن توپ مرغک روی par-3 پنجم و پس از آن او پناه پناهگاه شات برای عقاب در par-5 ششم سوراخ, نوع کوتاه-بازی شات هر کس می رود از مایکلسون.

مایکلسون را دور طول می کشد چپ-به نوبه خود

و سپس آن را زشت برای مایکلسون.

او رفت و بیش سبز در شماره 8 و بازی تهاجمی تراشه که نورد با پرچم پایین شیب و بازگشت به fairway. او تن به تن یک بعدی بیش از حد و دو دیو و پس از آن ساخته شده دیو در نهم به عنوان تیلور holed 7-پا مرغک برای رفتن پنج عکس پیش رو است.

به لطف باد آن را کاملا بیش از.

پنج سوراخ بعد مایکلسون قطع کرده و منجر به دو با وجود داشتن تنها یک مرغک زدن توپ یک ضربه بزنید-در شماره 10. تیلور زد به درخت مشکل توپ را روی گوه در شماره 11 پرواز سبز به یک پناهگاه در شماره 12 و سپس در زمان دو دیو در par-5 14th, سوراخ هنگامی که او در بر داشت یک پناهگاه محکم کردن تنها می تواند پیشرفت آن را در حدود 100 متری و در زمان پنج تا رسیدن به سبز است.

وزش باد چنان سخت که در آن نقطه که تیلور کلاه منفجر کردن سر خود را و او به تعقیب آن پایین fairway قبل از ضربه سوم خود را به ضرب گلوله از 227 متری دور.

مایکلسون, اما, از دست رفته شانس خود را برای سرمایه گذاری در تیلور اشتباهات.

او آمد تا از 11th, سبز, کمتر از 100 متری با تیلور در مشکل. او نمی رسید سبز در مقررات پس از ضربه در مرغک در 10 تا او توپ را روی گوه شات در par-3 17th که حل و فصل 40 فوت دور.

تیلور کشف و ضبط کنترل پنوماتیک برای مرغک در تاریخ 15 برای سه شات سرب و پانچ حذفی شد او توپ را روی گوه شات به 6 فوت زیر, سوراخ برای مرغک در 17.

او به پایان رسید در 19-تحت 268 درآمد دو سال معافیت در تور PGA.

مایکلسون نبود تنها بازیکنی که تلاش می کرد. داستین جانسون شات 78. مت هر سوم-به-گذشته, گروه, شات 80. Jason روز بسته با 75.

بهترین دور و بهترین پایان متعلق به Jordan Spieth که در چیپ ذخیره پر نهایی خود را سوراخ برای 67. آن پایین در دور بعد و فعال Spieth را به پایان برساند در یک کراوات برای نهم. که دقت حرکت می کند, او دوباره به بالای 50 و باعث می شود او واجد شرایط برای یک جهانی مسابقات قهرمانی گلف در مکزیک شهر در دو هفته.

Streelman نیز برگ را با یک جایزه. او تیمی با Arizona Cardinals گیرنده لری فیتزجرالد به راحتی برنده pro-am برای دومین بار در سه سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de