کانادا متوجه آسانسور Honey Badgers برای غالب برنده بیش از Nighthawks

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

نگهبانان Brianté وبر و دوین متوجه ترکیب برای 31 امتیاز و فقط سه از دست رفته زمینه اهداف به عنوان همیلتون Honey Badgers طرح میتوانست گوئلف Nighthawks 97-71 در روز دوشنبه.

هر دو تیم در حال حاضر نشستن 1-1 در CEBL سری تابستان در St. Catharines, Ont., پس از همیلتون خود را از دست داده بازکن به رودخانه و ابشار نیاگارا در حالی که گوئلف در صدر گسترش باشگاه اتاوا.

قدمت آن به فصل گذشته این پنجمین پیروزی متوالی برای Honey Badgers بیش از Nighthawks در به عنوان بسیاری از تلاش.

وبر رهبری این تیم با 17 امتیاز 7-برای-9 تیر اندازی در حالی که با اضافه کردن هفت ریباند یک کمک و یک سرقت. متوجه, Woodbridge, Ont., بومی به ثمر رساند 14 امتیاز 6-برای-7, تیراندازی, به همراه هفت پاس گل و چهار ریباند. توجه کنید این بازی برنده لیآپ به همیلتون رسید ایلام پایان دادن به نمره هدف.

در ضمن سر مربی Ryan اشمیت برداشت اول خود را CEBL پیروزی در برابر همکار رپتورز 905 دستیار و Guelph نیمکت رئیس چارلز Kissi.

سازمان دیده بان | بوسه ابراز تاسف Nighthawks’ فقدان انرژی:

Guelph Nighthawks سر مربی چارلز Kissi در مورد تیم خود را 97-71 دست دادن به همیلتون Honey Badgers. 0:46

نیش پایین BlackJacks

اتاوا است که هنوز هم در جستجوی اولین پیروزی پس از سقوط 89-82 به ادمونتون, ماموران مخفی پلیس در روز دوشنبه در اواخر بازی.

کاپیتان جردن بیکر مشتعل ماموران مخفی پلیس با 20 امتیاز 14 ریباند و پنج پاس گل در حالی که حاکم MVP لیگ خاویر ماه کمک 24 امتیاز نه کمک و چهار ریباند خود را.

کانادا برادران فیل و توماس Scrubb ترکیب برای 35 امتیاز به عنوان اتاوا ماند و دید در طول بازی اما ماموران مخفی پلیس در زمان بیش از طول ایلام ، هفت-نقطه تفاوت زخم تا نزدیک ترین بازی از سری تابستان تا کنون.

پوشش زنده CEBL سری تابستان ادامه دارد روز سه شنبه در 5 p. m. و با رودخانه نیاگارا شیرها (1-1) مصرف در گوئلف Nighthawks (1-1) به دنبال آن ساسکاچوان Rattlers (1-0) مقابل Fraser Valley راهزنان (1-0) در 7:30 p. m. ET.

CBC Sports دارای پوشش زنده تمام مسابقات را از طریق به فینال در Aug. 9.

سازمان دیده بان | CEBL بازگشت به بازی برنامه ریزی:

این CEBL اولین لیگ در کشور کانادا برای شروع دوباره در طول همه گیر اما چگونه آنها آن را انجام دهد ؟ 1:29

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>