Vasek Pospisil در Indian Wells, کالیفرنیا., یکشنبه گذشته تمرین برای BNP Paribas Open زمانی که این مسابقات یکی از بزرگترین در تنیس برنامه لغو شد بیش از COVID-19 نگرانی.

چهار روز بعد ATP تور به حالت تعلیق در آن فصل برای حداقل شش هفته اما Pospisil مظنون آن می تواند حتی دیگر قبل از او نقش دیگری رقابتی بازی.

و عدم قطعیت است که ساخت این وضعیت سخت تر است.

“که بخش سخت — ناشناخته چیزی است که باعث می شود همه چیز بسیار دشوار است” Pospisil گفت: در یک مصاحبه تلفنی با کانادا مطبوعات از ونکوور آپارتمان. “نه تنها از نظر سازماندهی برنامه خود را, اما حتی ذهنی در تلاش برای مثبت فکر می کنم دلیل آن را فقط انسان طبیعت — ما از ترس ناشناخته است.

“که احتمالا قوی ترین جنبه از همه این است.”

هند چاه لغو آمد پس از مثبت COVID-19 آزمون در کالیفرنیا کویر منطقه است. دیگر مسابقات به زودی به دنبال کت و شلوار به عنوان بقیه ورزش جهان پس از سازمان بهداشت جهانی با برچسب coronavirus گسترش یک بیماری همه گیر در روز شنبه ،

“به صداقت آن نبود که حتی من شگفت زده شد که [Indian Wells] لغو شد, آن را فقط یک بار از سردرگمی” Pospisil گفت. “همه بازیکنان بودند بسیار اشتباه ما نمی دانیم آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد, ما همه وجود دارد, آموزش گرفتن آماده است.

“بدیهی است که [لغو] بود درست اما از طرف دیگر از آن را مانند, ‘OK چه ما در حال حاضر ؟ ما کجا رفتن؟’

“پس از آن احساس بسیار عجیب و غریب … این چیزی است که شما آماده برای در همه.”

‘من در بازی بعضی از بهترین تنیس’

29-در سال Pospisil تحت عمل جراحی پشت در ژانویه 2019 و از دست رفته بیشتر از فصل گذشته غلت از شماره 70 به شماره 248 در رتبه بندی به عنوان یک نتیجه, قبل از پایان قوی با عملکرد قابل توجهی برای کشور کانادا در جام دیویس در ماه نوامبر گذشته.

او ادامه داد که این حرکت در سال رفتن 8-5 در ATP مسابقات بیش از دو ماه از فصل ساخته شده و نهایی در مونپلیه, فرانسه ماه گذشته — اولین بازی هم برای یک ATP عنوان پس از 2014.

“من در بازی بعضی از بهترین تنیس و من احساس آن را باز گشت در سال” شماره 93-رتبه Pospisil گفت. “بدن من است احساس به عنوان خوب به عنوان آن احساس در شش سال گذشته عمل جراحی انجام شگفتی برای من بازگشت.

“حتی ذهنی من فقط با یک در مجموع چشم انداز در ورزش و در زندگی من بود و من بسیار خوشحال بود در دادگاه است.

“بنابراین من قطعا احساس می کنم نیمه به زندگی آمد زمانی که من آمد و من ماندم نسبتا مداوم به مدت چهار ماه یا بیشتر تا زمانی که بدیهی است که در حال حاضر تا جلوگیری از تور.”

Pospisil که استفاده می شود به صرف وقت خود را به عنوان یک ورزشکار حرفه ای در ورزش منحصر به فرد گفت: او یافت نشد اجتماعی فاصله بیش از حد دشوار است.

پخت و پز می تواند ثابت کند به چالش کشیدن

و در حالی که سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو در حال بستن در سراسر کانادا در تلاش برای سرکوب از گسترش این ویروس Pospisil فکر نمی کند که می توانند آموزش های خود را.

“من با نگاه کردن به آن به عنوان یک فرصت برای استراحت به این دلیل که فصل تنیس بسیار خسته کننده و ما واقعا تا به حال بسیار پایین زمان,” او گفت:. “من خواهید بود در حال اجرا در پارک و پس از آن انجام می دهند بسیار اساسی [تمرینات] در آپارتمان من دلیل این که شما نمی توانید انجام دهید بسیار دیگری.

“اما آن را فقط در مورد نگه داشتن بدن سست و آماده برای زمانی که همه چیز آرام و همه چیز دوباره باز کنید و هنگامی که تنیس شروع فصل تا دوباره من به شما تن از زمان به عقب بر گردیم در ورزشگاه و مناسب برای این رویداد برای اولین بار.”

نیاز به طبخ وعده های غذایی خود را به عنوان او از شیوه های اجتماعی فاصله در آپارتمان خود می تواند یک چالش بزرگتر برای او.

“من وحشتناک کوک” Pospisil گفت: با خنده. “من همیشه در جاده ها, بنابراین من همیشه غذا خوردن در رستوران و یا اگر من در خانه از دیدن پدر و مادرم و سپس مادرم آشپز است.

“من فقط واقعا پخته شده یک بار در زندگی من … این شد 2011 من فکر می کنم در استرالیا — سینه مرغ با پاستا, که در آن بود.

“بنابراین من قصد دارم به گوگل برخی از دستور العمل های. من هیچ نظری ندارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de