کانادا زندان آماده شدن برای coronavirus شیوع می خواهید برای محدود کردن بازدید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا مسئولان زندان می گویند که آنها در حال اتخاذ یک موجود آنفولانزا شیوع طرح در آماده سازی برای رمان شیوع کروناویروس است که فراگیر در سراسر کشور است.

اداره خدمات تادیبی کانادا می گوید که می خواهد زندانیان خانواده و دوستان برای جلوگیری از آن موسسات باید آنها را بیمار و در نظر گرفتن راه های دیگر برای برقراری ارتباط با عزیزان مانند تصویری ملاقات و یا با تلفن.

“CSC دارای تجربه قابل توجهی در مدیریت آنفلوانزا شیوع و الزامات مورد نیاز برای مدیریت COVID-19 مشابه” سخنگوی مارتین رندیو گفت: در یک ایمیل به کانادا را فشار دهید.

ادامه مطلب: کانادا تیم تحقیقاتی ايزوله رمان coronavirus پشت COVID-19

رندیو وجود دارد گفت: هیچ تایید موارد COVID-19 در CSC نهاد اما با اشاره به خدمات را مطابق “با الزامات تعیین شده توسط مقامات بهداشت عمومی است که می تواند شامل یک موسسه در حال قرنطینه.”

در انتاریو استانی دولت اعلام کرد که اواخر جمعه آن محرومیت بازديد شخصی به زندانیان در آن بالغ استانی زندان اجازه می دهد تنها بازديد حرفه ای مانند از زندانیان وکلا. مجرم گذراندن محکومیت خود در تعطیلات آخر هفته نیز محدودیت های خود را شل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کارشناسان و زندانی طرفداران ابراز نگرانی برای سلامتی بسیار آسیب پذیر زندانی جمعیت.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید کانادا ‘بسته شدن درب در هر بیشتر پاسخ به COVID-19

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید کانادا ‘بسته شدن درب در هر بیشتر پاسخ به COVID-19

مارتا Paynter یک پرستار که همچنین تحقیقات زندانی بهداشت به عنوان بخشی از مطالعات دکترای او در دانشگاه دالهوزی در هالیفاکس گفت: زندان ها و زندان ها “ظروف پتری” که در آن بیماری به سرعت گسترش می یابد و زندانیان می توانید کمی به منزوی کردن خود برای حفاظت از.

“افرادی که در داخل هستند به راحتی نمی تواند دور از دیگران وجود دارد ضعیف تهویه زمان کمی خارج, و فقدان بهداشت, محصولات,” او گفت:. “آن است که به عنوان کالای قاچاق به دسترسی به الکل-بر اساس مواد ضد عفونی کننده دست. آنها خوش شانس برای دریافت یک قالب صابون ، این وحشتناک است.”

جیمز پترسون رئیس جمهور از چمن زار منطقه برای اتحادیه تادیبی کانادا ماموران گفت: وحشت بیش از COVID-19 تا رخنه در داخل موسسات.

“آن را می شود بسیار پیچیده هنگامی که شما شروع به مسکن صدها نفر از مردم با هم,” او گفت:. “ما در این مرحله در حال حاضر که در آن ما در حال تلاش برای نگاه همه ما تجهیزات حفاظتی و دستکش و ماسک مطمئن شوید که ما به اندازه کافی از این نوع مواد ضد عفونی کننده.”

باید Snowbirds بازگشت به کانادا در طول coronavirus بحران ؟

باید Snowbirds بازگشت به کانادا در طول coronavirus بحران ؟

او گفت: جریان ثابت از بازدید کنندگان و کارگران و کارکنان پزشکی ترک موسسه آسیب پذیر به عفونت است.

“ما نمی توانیم جدا همه, یا,” او گفت: از وینیپگ. “ما باید 800 نفر در کوه سنگی (موسسه) برای مثال زمانی که شما شروع به تلاش برای منزوی کردن آن غیر ممکن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر آن را دریافت کند در ما در حال رفتن به آوردن آن به خانه ماموران آوردن آن به خانه به خانواده خود را.”

حدود یک سوم از زندانیان در کشور کانادا قرار دارد و در موسسات فدرال با باقی مانده در زندان های استان که در آن کسانی که در جملات از دو سال کمتر از یک روز مخلوط با کسانی که در انتظار محاکمه هستند که بی گناه بودن.

تورنتو دفاع جنایی وکیل دانیل براون گفت: این تنها یک ماده از زمان قبل از یک زندانی قرارداد ویروس. او نگران برای مشتریان خود است.

ادامه مطلب: کانادا در مجلس عوام تعلیق به مدت 5 هفته به عنوان مقامات نبرد coronavirus گسترش

“وجود دارد هیچ راهی زندان می تواند آدرس سلامت نگرانی های مطرح شده توسط یک بیماری همه گیر _ آنها ندارد و امکانات آنها ندارد و توانایی خود منزوی,” او گفت:. “زندان به سر می برند و با کمبود بودجه روبرو شده. کارکنان نیست مجهز برای مقابله با یک بحران بود.”

سخنگوی انتاریو وزارت وکیل عمومی که ناظر زندان گفت: هیچ یک آزمایش مثبت برای COVID-19 در استان برگزار شود.

“اگر شیوع هر گونه بیماری مسری رخ می دهد و یا مشکوک است, موسسه مقامات را فوری اقدامات پیشگیرانه مطابق با دستورالعمل های عملیاتی از جمله آگاه محلی افسر پزشکی سلامت و استانی بهداشت حرفه ای” گفت: Kristy Denette.

“زندانیان ممکن است جدا شده در صورت نیاز و مراقبت های پزشکی و درمان ارائه شده است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Paynter گفت که او نیز نگران زندانيان سلامت روان.

است, کانادا, آماده به صورت یک بیماری همه گیر کوروناویروس?

است, کانادا, آماده به صورت یک بیماری همه گیر کوروناویروس?

“این هم یک اضطراب, بیماری,” او گفت:, و اضافه کرد که اهل بیت جمعیت نرخ بالایی از سلامت روانی زحمات.

“افرادی که در داخل هستند به راحتی قادر به تماس با خانواده خود را. آنها لازم نیست که نامحدود تلفن همراه قصد دارد به تماس های خود را از مادر و بچه” او گفت:. “این که چگونه ما در خارج از موسسات در حال رفتن به کنار آمدن. ما می تواند مقابله با اجتماعی به دلیل فاصله از فن آوری است. آن را مخالف در زندان و یا زندان.”

شورش به تازگی شکست در زندانهای ایتالیا پس از بازدید کننده ممنوع شد در حالی که این کشور با معاملات COVID-19 شیوع است که تا کنون بیمار بیش از 17000 نفر از جمله حداقل 1,266 مرگ و میر.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>