کانادا کوارتت ریو قهرمانان ادامه آمادگی برای 2021 جلوتر از نامشخص بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در اینجا ما دوباره.

توکیو بازی های المپیک یک سال دور … ما فکر می کنیم.

اما خیلی تغییر کرده است از جهان گذشته بود در این موقعیت. جهانی و همه گیر و تحولات اجتماعی را به توطئه برای ایجاد عدم قطعیت همه جا. قوانین متفاوت هستند. مردم سوال چه بازی های المپیک هستند و یا باید, همه چیز در مورد.

بزرگ سیاره جمع آوری و ارزش آن به بشریت است و قطعا دوباره مورد بررسی قرار گرفت.

هستند بازی های المپیک ارزش خطر است ؟

هزینه به مالیات دهندگان در حال افزایش هستند. وجود دارد بحث کوچک سازی این بازی ها در مرحله یک رویداد ساده و در غیاب یک واکسن برای COVID-19 بیشتر تعویق و یا حتی آشکار لغو به نظر می رسد بر روی میز است. احساسات عمومی و پشتیبانی در ژاپن یک بار تقریبا به اتفاق آرا است و در حال حاضر مردد.

سازمان دیده بان | CBC Sports’ اندی Jen میزبان پانل به بحث در مورد نامشخص توکیو بازی:

CBC Sports’ اندی Jen میزبان یک پنل با مهمانان آرون براون مندی Bujold, Catharine Pendrel شان McColl و بن Titley به بحث در مورد زندگی در قرنطینه جدید منجر به المپیک و حکومت 50. 24:41

آنچه در مورد ورزشکاران چیست ؟

آنها بعد از همه سهامداران عمده در تمام این.

المپیک نادر بخش کوچکی از کل جهان به جمعیت چندین میلیارد روح. قهرمان المپیک نادر هنوز هم تنها 8,782 در تاریخ بازی های تابستانی آغاز شد که در سال 1896. کانادا تا به حال تنها چهار طلا medallists در تابستان گذشته بازی های المپیک در ریو دو ژانیرو در سال 2016.

ترامپلاین ژیمناست روزی MacLennan شناگر پنی Oleksiak بالا جهنده درک Drouin و کشتی گیر اریکا Wiebe همه, هدف در توکیو در تابستان آینده به عنوان بازی باز در جولای 23rd در اسراف استادیوم ملی.

گفت: همه این قهرمانان شده اند مجبور به قبول واقعیت متفاوت که به آنها نیاز به تنظیم انتظارات مقابله با ترس در نظر گرفتن امکان بازی بدون تماشاگر و گوش دادن به افزایش تماس برای آنها به مسئولیت اجتماعی در حالی که آزادانه ابراز نظرات خود را.

ما در تماس با هر یک از این قهرمانان و خواسته آنها همان سوالات در مورد آنچه در سال پیش رو ممکن است به دنبال دارد. همه آنها بی درنگ پاسخ داد و با بینش.

پاسخ خود را منعکس کننده درک است که آنها بسیار بیشتر از بازیکنان و مشاهیر اما به جای آن به طور کامل آگاه از وضعیت خود را به عنوان مدل نقش همکاران بین المللی گفتمان و حتی الهام بخش هنرمندان.

Oleksiak می آید teenage dream در ریو

پنی Oleksiak بود 16 ساله پدیده در استخر شنا در ریو. او موفق به کسب چهار مدال و پشت سر هم چشمگیری را در کانون توجه است. آن را تقریبا به عنوان اگر او گرفتار همه ما حتی خودش ،

“بزرگترین تغییر در من این است که چگونه به نظر من زندگی” او نوشت: در یک ایمیل. “در حال حاضر من سعی می کنم به زندگی بدون ترس و از صمیم قلب و من سعی می کنم بهترین من به هر کس در اطراف من احساس می کنم بیشتر دوست داشت و همراه با همه چیز من روز به روز.”

سازمان دیده بان | پنی Oleksiak منعکس کننده در اولین المپیک:

تورنتو پنی Oleksiak ادعا کرد 4 شنا مدال در ریو 2016 زمانی که او 16 ساله. 6:08

اما او بیم و هراس.

“بزرگترین نگرانی من یا ترس است که فقط در بازی های المپیک و اینکه آیا آنها اتفاق می افتد به طور رسمی در سال 2021. عدم اطمینان ترسناک است اما هر روز من مناظر مجموعه, در بازی های المپیک اتفاق می افتد و همه من می توانید انجام دهید این است که آموزش به عنوان اگر آنها خواهد شد.”

و اگر آنها رخ می دهد Oleksiak آماده است به بازی بخشی خود را دانستن است که کانادایی ها انتظار می رود او را به نمایندگی از آنها به خوبی هر دو در و خارج از زمین بازی است.

“من با استفاده از پلت فرم من برای بیان احساس من در مورد برخی مسائل اجتماعی,” او گفت:. “من فکر می کنم این مهم است که ورزشکاران و مردم به طور کلی در این که آیا آنها موارد زیر و یا نه آن را شناخته شده است که آنها به حمایت از برخی مسائل اجتماعی و علل و به دیگران اجازه دهید می دانم که آنها در حال شنیده و پشتیبانی می کند.”

Drouin جنگ صدمات در مسیر به توکیو

درک Drouin تلاش خواهد کرد به واجد شرایط برای سوم بازی های المپیک در توکیو. او برنده بالا رفتن برنز در لندن در سال 2012 شد قهرمان جهان در سال 2015 و پس از آن افزایش یافت به المپیک عنوان در برزیل در سال 2016.

صدمات دامنگیر او بوده است.

“بزرگترین نگرانی من این است که بدن من نیست و قادر به انجام کارهای مشابه آن را می تواند انجام چهار و هشت سال پیش” او اعتراف کرد.

“با مسابقات لغو شدن این فصل من تا به حال این فرصت را به آزمون خودم در برابر رقبای من در مدت زمان طولانی واقعا. شما هرگز واقعا می دانم که چگونه شما در حال رفتن به واکنش نشان می دهند در یک وضعیت رقابتی تا زمانی که شما وجود دارد پس از آن کمی ترسناک دانستن من خودم تست شده مانند است که در مدت طولانی.”

سازمان دیده بان | Derek Drouin قطاری بالا رفتن طلا در ریو 2016:

Drouin نگرانی که در المپیک بازی های بدون تماشاگر در دست خواهد تغییر سطح عملکرد.

“رشد من در یک وضعیت که در آن وجود دارد طرفداران برای اضافه کردن یک بیت از فشار” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم در 99 درصد از حالات اگر وجود دارد هیچ تماشاگران, من در تلاش برای پیدا کردن سمت راست سطح آدرنالین به رقابت بپردازند. یک درصد استثنا برای این قانون من می خواهم به فکر می کنم که بازی های المپیک است.”

در این ماده از پذیرش مسئولیت اجتماعی Drouin آن را می بیند به عنوان یک وظیفه اما یکی که به خودی خود آشکار در راه شخصی.

“ما شگفت آور صریح طرفداران در جهان ورزشی که منجر با صدای خود و ما ورزشکاران که به عنوان مثال منجر شود. من می خواهم برای خودم به دومی. در این فصل نبوده است آسان برای هر ورزشکار و در این سال نبوده است آسان برای هر انسان است. آنچه که من سعی کردم به انجام است را در سختی توسط نورد با مشت و به نمایشگاه توانایی ارزیابی مجدد و انطباق با هر آنچه در زندگی می اندازد راه من است.”

MacLennan می رود برای ترامپلاین 3-ذغال سنگ نارس

روزی MacLennan اولین ورزشکار کانادا با موفقیت به دفاع از المپیک مدال طلا در بازی های تابستانی. او برنده ترامپولین طلا در لندن در سال 2012 و چهار سال بعد در ریو دو ژانیرو که در آن او انجام شده پرچم کانادا در مراسم افتتاحیه.

MacLennan است معاون صندلی کانادا المپیک کمیته ورزشکاران کمیسیون و دارای مدرک کارشناسی ارشد در علوم ورزشی از دانشگاه تورنتو با تمرکز در ورزشکاران’ حقوق نقش ها و مسئولیت ها.

به نظر او در آینده از بازی های المپیک توکیو گسترش فراتر شخصی خود اهداف و آرمان.

“من فکر می کنم من نگرانی و ترس خیلی هم تراز با آنچه اکثر مردم هستند و آنها لزوما خاص به بازی ها” او محسوب میشود.

“آنها بیشتر متمرکز بر بهداشت و رفاه خانواده در کشور ما و جهان است. آن است که یک نسل تجربه ای که ما زندگی را از طریق در حال حاضر و با که می آید کمی منصفانه از عدم قطعیت و بسیار فراتر از کنترل ما است. ما نمی سیمی برای مدیریت عدم قطعیت است که هست. با که در ذهن من سعی کنید به نوبه خود من با توجه به آنچه من می توانم کنترل به جای ترس از آنچه من می توانم.”

سازمان دیده بان | روزی MacLennan مورد بحث back-to-back مدال طلای المپیک:

2-زمان المپیک ترامپلاین قهرمان روزی MacLennan کانادا بود پرچم حامل برای مراسم افتتاحیه. 3:12

و در حالی که او آموزش می دهد و آماده خود را به عنوان اگر به بازی های المپیک توکیو اتفاق خواهد افتاد MacLennan باقی مانده متقاعد شده از یک چیز. او مشترک به این واقعیت است که ورزشکاران مانند او باید در تلاش برای استفاده از صدای خود را برای خوب است.

“من فکر می کنم آن را ناشی از انسان بودن و واقعا مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد با بحران بهداشت و درمان و نژادی و بی عدالتی” او تاکید کرد.

“به عنوان یک قهرمان المپیک شاید من یک فرصت و یا پلت فرم که از آن شنیده می شود نسبت به برخی دیگر اما فشار و مسئولیت بیشتر در مورد انجام آنچه درست است. من واقعا سپاسگزار برای این فرصت برای یادگیری از دیگر ورزشکاران و بسیاری وجود دارد که در حال آوازی بسیاری که در حال کار به سمت تغییر و کار به مجموعه ای قوی است.

Wiebe رانده اضطراب عملکرد

باستانی ورزش کشتی است که در آن اریکا Wiebe ساخته شده است که علامت خود را به عنوان یک قهرمان. به سی سالگی او بالغ شده است هر دو شخصی و حرفه ای به عنوان یک ورزشکار.

“من می دانم که زمانی که من راه می رفت خاموش حصیر در ریو بود که من خراش سطح از آنچه من قادر به بود” او به یاد می آورد.

“در حال حاضر چهار سال بعد از آن شگفت انگیز است چقدر دیافراگم از کشتی دانش گسترش یافته است. من قوی تر شدن و مشخصه و خطرناک تر از هر سال است. این هیجان انگیز است.”

اما اگر او متقاعد شده است از رشد او بنادر شک طولانی.

“ترس من واقعا هرگز تغییر. من خواهد بود به اندازه کافی است ؟ من آماده می شود ؟ آیا آنچه در آن طول می کشد به انجام آن … دوباره ؟ این وضعیت من ساخته شده است را به صورت کسانی که ترس حتی بیشتر از آن نسبت به گذشته و پیدا کردن راه های جدید برای ایجاد انعطاف پذیری و اعتماد به نفس برای غلبه بر آنها. ترس فشار من بهتر است هر روز.”

سازمان دیده بان | اریکا Wiebe با هدف دفاع از ریو 2016 مدال طلا:

کشتی المپیک قهرمان اریکا Wiebe مجبور به تمرکز بر عقد یک نقطه برای توکیو 2020 در حالی که بقیه از دنیای ورزشی تعطیل با توجه به COVID-19. 7:24

و Wiebe همچنین درک می کند که دست و پنجه نرم کردن با مشکل اجتماعی مسائل همراه با خاک بودن المپیک.

“ورزش همواره یک رقابت زمین به صورت سیاسی و اجتماعی اظهارات” او به این نتیجه رسیدند.

“ما شاهد افزایش قدرت فردی ورزشکار و آن را جالب خواهد بود برای دیدن که در آن توازن قدرت را در زمان یک سال. من همیشه نگه دارید تا ورزش به عنوان یکی از قدرتمند ترین وسایل نقلیه برای تغییر اجتماعی و من با افتخار به نمایندگی از کانادا و تمام است که ما برای ایستادن.”

آنها چهار مجزا قهرمانان المپیک.

در تاریخ بازی های تابستانی شده اند وجود دارد 64 مدال طلا به دست آورد کانادا ورزشکاران ابتدا با جورج اورتن را اسبدوانی پیروزی در پاریس در نوبه خود از قرن بیستم.

ما دقیقا در همین مرحله ما 365 روز پیش.

وجود دارد یک سال باقی مانده تا توکیو.

اما در این زمان تقریبا همه چیز را در مورد آینده بازی های المپیک تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>