کانادا, ورزش, سازمان, ترس کمبود بودجه ناشی از همه گیر اختلال

به عنوان ورزش حرفه ای لیگ های سراسر شمال امریکا همچنان به آمده تا با سناریوهای فرضی در مورد چگونه برای بازگشت به بازی در میان COVID-19 همه گیر ملی کانادا ورزشی سازمان (NSOs) در حال تلاش برای پیدا کردن راه درست برای زنده ماندن.

“وجود دارد در حال حاضر قابل توجهی تاثیر مالی در سازمان و اگر ما از دست دادن کل فصل تاثیر هرگز قابل بازیابی بدون افزایش سرمایه گذاری توسط بخش عمومی و خصوصی و همکاران” به گفته دیوید بدفورد مدیر عامل شرکت دو و میدانی کانادا.

در حالی که دو و میدانی کانادا در نظر گرفته شده است یکی از juggernauts در کانادا, ورزش, سیستم, سازمان های کوچکتر مانند بوکس رو بسته باید از آنها نه بودجه لازم را دریافت کنید.

“ما معمول بودجه در محل برای 2020-2021 اما از آن است که به اندازه کافی برای زنده ماندن در حال حاضر وضعیت” بوکس کانادا گفت: در یک ایمیل به CBC Sports.

مشابه خرج کردن است که احساس قایقرانی کانادا.

“باید این بودجه دولت کاهش می یابد به ایجاد محرک اقتصادی یا برای کاهش بدهی های ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر ما نمی خواهد بود قادر به کار در ما شکل کنونی” مدیر عامل شرکت تری دیلون گفت.

CBC Sports تماس با ده ها تن از کانادا به NSOs و در حالی که بسیاری از سازمان ها آن را می گویند هنوز خیلی زود به بگویید که چقدر آنها در حال رفتن به تحت تاثیر این تعطیلی های ورزشی اعتراف گرفتن آن وخیم بود.

“ژیمناستیک کانادا را برای زنده ماندن این رکود اما از آن خواهد شد یک راه سخت برای سفر به زنده ماندن آن” مدیر عامل ایان خزه گفت. “ما فرض است که تاثیر این بودجه جدید از طرح های قابل توجهی نخواهد بود بنابراین ما در حال برنامه ریزی در این فرض که هیچ پول جدید در حال آمدن است از خارجی منابع مالی است.”

شنا کانادا لغو تمام حوادث آن تا ماه دسامبر است. (آسوشیتد پرس)

فدرال میراث وزیر استیون guilbeault را از دست گفت: کمک به در راه ارتکاب 500 میلیون دلار به هنر و ورزش و فرهنگ. اما مقامات سازمان خدمات ملی می گویند که آنها نیاز به جزئیات بیشتر در مورد زمانی که این پول در حال آمدن است و چقدر در حال رفتن به در دسترس به آنها.

“ما هیچ ایده هنوز در زمانی که این پول به جریان چه مقدار از آن خواهد شد برای ورزش ما چگونه اعمال می شود (و یا آنها تخصیص) و برای چه” بدفورد گفت.

در یک ایمیل به CBC ورزشی در روز سه شنبه از وزیر کانادا میراث فرهنگی گفت: آن را در حال نهایی جزئیات مربوط به اجرای بودجه.

تصویر تلخ

“یک اطلاعیه باید در روزهای آینده. این روند خواهد بود کارآمد و عمدتا با استفاده از برنامه های موجود برای پرداخت وجوه را به سرعت به عنوان ممکن است” یک سخنگوی نوشت.

شنا کانادا مدیر عامل Ahmed El-Awadi است نقاشی یک تصویر تلخ وقتی که می آید به وضعیت رو بیشتر ورزش سازمان در کانادا در حال حاضر.

“من فکر می کنم این احتمال وجود دارد برخی از NSOs ممکن است زنده ماندن نیست. نیز وجود دارد امکان بیشتری NSOs خواهد شد نگاه بسیار متفاوت از این به بعد” او گفت:.

سازمان حاکم بر تمام جنبه های ورزشی در کشور از جمله مدیریت با عملکرد بالا و برنامه ها از جمله تیم های ملی اعلام مسابقات و مسابقات و ارائه توسعه برای مربیان و مقامات.

کانادا ورزشی بودجه چارچوب پیچیده و دشوار است به حرکت — و حتی نزدیکترین افراد به روند مشکل دارند توضیح جریانهای نقدی در نهایت ساخت راه خود را به NSOs.

وجود دارد انواع مختلفی از بودجه دولت طرح برای سرپا نگه داشتن NSOs, در مجموع بیش از $230 میلیون دلار در هر سال است. آنها عبارتند از:

  • هسته ای بودجه, که در اصل یک مبلغ یکجا از پول نقد تقسیم بین نزدیک به 70 ورزش سازمان. که پول به همان اندازه به اشتراک گذاشته شده با برخی از NSOs گرفتن پول بیشتر از دیگران است.
  • خود را روی سکو که بر روی عملکرد سازمان و احتمال موفقیت و به طور مساوی توزیع شده است.
  • NextGen صندوق و آینده ورزشکاران است.
  • برابری جنسیتی بودجه که در سال گذشته اعلام شد.

NSOs معمولا در برابر یکدیگر بازمی گردد در بسیاری از موارد مبارزه برای هر پنی از بودجه دولت است. اما بحران مالی است و آنها را مجبور به تجدید نظر در این رویکرد است.

در یک کنفرانس تلفنی دو هفته پیش حدود 70 رهبران سازمان خدمات ملی جمع آوری به بحث در مورد وضعیت فعلی بودجه و مسائل آنها.

وجود یک درک مشترک است که همه NSOs برابر هستند و که آن را ممکن است برخی ممکن است دریافت پول بیشتر از دیگران است.– Ahmed El-Awadi مدیر عامل شنا کانادا

در آن تماس CBC Sports, آموخته, آن توافق شد که میراث بودجه در دسترس می شود NSOs تلاش خواهد کرد برای توزیع پول نقد در یک راه برای اطمینان حاصل شود همه سازمان ها برای زنده ماندن.

“وجود دارد یک درک مشترک است که همه NSOs برابر هستند و که آن را ممکن است برخی ممکن است دریافت پول بیشتر از دیگران” ال-Awadi گفت. “هر سازمان خدمات ملی در حال رفتن به نگاه به صورت جداگانه به ببینید که در آن ما هستند. آن را ممکن است یکی از اندازه متناسب با تمام برای هر سازمان خدمات ملی. اگر یکی است در بیشتر dire straits از دیگری به عنوان یک سیستم باید به صورت سالم و نه فقط فردی ورزشی است.”

مشخصات بالاتر, ورزش, سازمان ها به صورت تا حدودی شمشیر دو لبه سناریو وقتی که می آید به جریان درآمد – زمانی که بار خوب هستند و آنها قادر به میزبان قهرمانی جهان, پول در جریان است. اما زمانی که مسابقات قهرمانی جهان اتفاق نمی افتد آمار لطمه می زند که خیلی بیشتر.

ورزش هایی مانند پیچش یا حلقه زنی, پاتیناژ و هاکی آماده می شدند برای بزرگ paydays با میزبانی مسابقات قهرمانی جهان در ماه مارس و آوریل.

پیچش یا حلقه زنی کانادا راه اندازی شد به میزبان زنان در مسابقات قهرمانی جهان در پرنس جورج و پس از مخلوط دو برابر و ارشد جهان در کلونا در ماه آوریل است. مونترال شد میزبان سایت برای جهانی اسکیت قهرمانی در مارس. و رقابت های جهانی هاکی قهرمانی برای مجموعه بود هالیفاکس در ماه مارس است.

سوئیس جشن پیروزی در سال 2019 زنان جهان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی. پیچش یا حلقه زنی کانادا برای میزبانی این رویداد را سال قبل از آن لغو شد به دلیل بیماری همه گیر. (آسوشیتد پرس)

همه این حوادث به طور معمول را در صدها هزار دلار برای مربوطه ادارات ورزش.

سپس همه چیز لغو شد.

“یک جهان است که بخش عظیمی از ما جریان درآمد. این همه چیز را از فروش بلیط حمایت” گفت: کاترین هندرسون مدیر عامل شرکت پیچش یا حلقه زنی و کانادا و مدیر عامل شرکت. “این خواهد بود بسیار ویرانگر برای ما است.”

برای اسکیت کانادا از دست دادن مسابقات قهرمانی جهان است که نه تنها تأثیر برنامه نویسی و امور مالی در حال حاضر اما همچنین تاثیر تصمیمات به دور آینده است.

“این یک فرصت قابل توجهی از دست داده به عنوان رویداد است که به طور معمول به ما تعلق پنج به هفت سال و بر اساس فراهم می کند یک فرصت برای ایجاد یک مالی میراث برای حمایت از طرح های استراتژیک برای چندین سال در آینده” سخنگوی گفت: از طریق ایمیل.

پس از آن وجود دارد مورد تنیس کانادا که به تازگی قطع ده ها تن از کارکنان پس از لغو این زنان راجرز کاپ رویداد در مونترال در ماه اوت است. این رویداد به طور همزمان برگزار شد در تورنتو است که هنوز هم برنامه ریزی شده. هر دو تولید میلیون ها دلار درآمد برای ورزش سازمان است.

بیانکا Andreescu کانادا آغوش جایزه قهرمانی پس از پیروزی در جام راجرز در تابستان گذشته. این مسابقات یک منبع بزرگ درآمد برای تنیس کانادا. (کانادا مطبوعات)

شنا کانادا در زمان اطلاع از تنیس کانادا اخراج و مدیر عامل آن را می پذیرد ارسال یک شوک از طریق ورزشی چشم انداز است.

“این طنین انداز از طریق سازمان خدمات ملی جهان و ترس زیادی از کارکنان. این چیزی است که ما تا به حال به آدرس” ال Awadi گفت.

شنا کانادا مجبور به انصراف از آن المپیک و پارالمپیک مقدماتی است که مجموعه ای را در ابتدای ماه آوریل است. ورزش سازمان در حال حاضر لغو هر رویداد تا دسامبر.

“این باعث ویران کردن. مطلقا هیچ شک” ال-Awadi گفت.

مهمتر از همه NSOs درخواست دولت فدرال برای کنترل بیشتر بر چگونه آنها را به صرف پول خود را. در حال حاضر تعدادی از محدودیت بودجه با توجه به آنچه NSOs صرف پول در.

ورزشکاران در حال رفتن به سخت ترین ضربه توسط این و با دو المپیک و پارالمپیک بازی های برنامه ریزی شده در هفت ماه از هم جدا شروع تابستان 2021 و زمستان 2022, سازمان خدمات ملی مدیران امیدوارند که دولت فدرال به آنها بیشتر استقلال بیش از بودجه خود را.

ضربه عظیم

برخی از کانادا درخشان دو و میدانی ستاره هستند و میدانی ورزشکاران است. دو و میدانی کانادا بدفورد گفت: آنها در حال گرفتن یک ضربه عظیم در حال حاضر.

“بزرگترین ضربه شده است در ورزشکاران ما,” او گفت:. “ناامیدی قادر به رقابت در توکیو در این تابستان بزرگ است حتی اگر همه آنها می دانند کانادا درست در پیشرو جهان در بیرون کشیدن از توکیو 2020.”

“ما نیاز به بازیابی زیان اما مهم تر این است که ارائه حداکثر انعطاف پذیری با بودجه ما تا به عنوان مدیریت منابع ما بیشتر کارآمد.”

اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای برخی از سازمان ها می گویند که چالش برای زنده ماندن است ایالات این کشور با عملکرد بالا و ورزش چارچوب است.

‘روابط قوی تر’

“به چالش کشیدن شرایط اجازه داده اند ما را به ایجاد روابط قوی تر با بخش هایی از جامعه ما است که ما تا به حال کمتر در تماس با قبل از COVID-19” گفت: پنی جویس مدیر عامل شرکت غواصی کانادا. “با هر کس رو به یک دشمن مشترک آن افزایش احساس ما از جامعه و وحدت است.”

آن را وادار به ورزش سازمان به درخواست تصویر بزرگتر سوالات در مورد آنچه در ورزش به ارمغان می آورد به زندگی خود ورزشکاران و جامعه به عنوان یک کل.

“اجازه دهید اجازه دهید تنها میراث COVID-19 بود که همه ما ایستاده بیشتر از هم جدا در مواد غذایی صف گفت:” تری Dillon, قایقرانی, کانادا, مدیر عامل شرکت.

“اعتقاد ما آن است که مهم به فراتر از فقط دوره نقاهت بعد از COVID-19 بیماری همه گیر. این فرصتی است که واقعا بزرگ گفتگو در مورد نقش ورزش و فعالیت می تواند در پرداختن به مارپیچ رو به پایین از مسائل مربوط به سلامت روان در جامعه ما و افزایش هزینه های مراقبت از پیری جمعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر