کانادا St. Georges می درخشد در ستاره قرمز’ چالش جام نداد برنده بیش آسمان آبی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بیانکا سنت ژرژ و راشل تپه گل زود هنگام و Chicago Red Stars برگزار کردن تعیین آسمان آبی 3-2 چهارشنبه شب به کسب یک نقطه در چالش نهایی جام حذفی.

ستاره قرمز که در آخرین بازی سال در پول ملی فوتبال زنان مسابقات قهرمانی لیگ بازی افتاد اما به کارولینای شمالی دیدار خواهد کرد هوستون داش روز یکشنبه در این مسابقات عنوان بازی.

داش این که تا به حال ساخته شده است هرگز برگشتی در هفت فصل را در لیگ شکست پورتلند خار 1-0 در اوایل نیمه نهایی.

ششم-کشت ستاره قرمز ساخته شده است یک 3-0 سرب در بازی اما شماره 7 آسمان آبی به ثمر رساند یک جفت از اهداف دیر است.

سازمان دیده بان | ستاره قرمز outlast آبی برای رسیدن به نهایی:

بیانکا St-Georges از Saint-Charles-Borromée, Quebec, نمرات او 1st حرفه ای NWSL هدف قرار داده Chicago Red Stars تا 1-0 بیش آسمان آبی FC. 1:37

این بازی تا به حال شبیه آن را می تواند یک نبرد دروازه بان پس از هر دو تیم رفت بدون گل در یک چهارم نهایی و پیشرفته به نیمه در shootouts مجازات.

آسمان آبی دروازه بان Kailen شریدان به بازی رفت پیشرو در این زمینه با 20 صرفه جویی در این مسابقات است. شیکاگو همتای الهام Naeher تا به حال 18, صرفه جویی, اما استراحت برای یک بازی در مرحله گروهی است.

سنت ژرژ گذشته شریدان زود پیدا کردن او را از محل با یک شات به پست دور در دقیقه هشتم. آن را اولین هدف حرفه ای.

سازمان دیده بان | سنت ژرژ قرار می دهد ستاره های قرمز به زود منجر شود:

بیانکا St-Georges مجموعه ساوانا McCaskill برای شیکاگو 3rd هدف از این بازی. با یک هدف و کمک St-Georges از Saint-Charles-Borromée, Quebec, آگهی ستاره قرمز به 3-2 پیروزی و یک نقطه در NWSL چالش نهایی. 1:20

برخی از سه دقیقه بعد هیل که معامله شد به شیکاگو از اورلاندو پراید در خارج از فصل به ثمر رساند.

ساوانا McCaskill به ثمر رساند در مقابله با پد ستاره قرمز’ سرب در دقیقه 60.

اما آسمان آبی بسته شکاف در rookie Evelyne Viens’ ضربه سر در دقیقه 72 و برخی پنج دقیقه بعد یک گل به خودی رو نیوجرسی تیم نزدیک تر است.

ستاره قرمز را شروع کیسی کوتاه که تا به حال یکی از شیکاگو دو گل به عنوان شب چهارشنبه به نیمه نهایی. این تیم اعلام کرد در مدت کوتاهی قبل از کیکآف که او تا به حال یک آسیب دیدگی در تمرین روز قبل از.

سازمان دیده بان | کانادا Viens نمرات برای آبی:

Evelyne Viens از l’ancienne-Lorette, Quebec, نمرات با یک هدر برای کاهش آسمان آبی FC کسری بودجه به 2 گل. 0:51

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>