کانادا بالا دکتر: رویکرد آمریکا در مرز بازگشایی با ‘احتیاط’

اتاوا — کانادا بالا, عمومی افسر بهداشت هشدار داده است که هر گونه تصمیم گیری برای بازگشایی این کشور در مرز بین المللی — از جمله با ایالات متحده آمریکا — باید با “احتیاط شدید.”

دکتر ترزا Tam ارائه شده ارزیابی شنبه هنگامی که خواست برای مشاوره علمی به ترودو دولت آن را به عنوان به بررسی دو جانبه محدودیت های غیر ضروری سفر در ایالات متحده مرزی.

تام گفت که قبل از اجازه می دهد بیشتر مردم برای عبور از کانادا, بین المللی, مرز, نمایندگان مجلس باید از, در میان چیزهای دیگر پیگیری از جایی که کشورهای دیگر در مبارزه خود را در برابر Covid-19 بیماری همه گیر.

“البته ایالات متحده آمریکا که یک کشور که هنوز موارد است و هنوز هم در تلاش برای مدیریت شیوع … آنها در حال حاضر در معرض خطر به کانادا از این دیدگاه” او به خبرنگاران گفت: در اتاوا. “بنابراین ما باید آن را به حساب آورد.”

Tam نظرات آمده با کانادا و آمریکا در مذاکرات برای تعیین اینکه آیا برای تمدید قرارداد خود را یک بار دیگر در خاموش کردن همه غیر ضروری مرزی سفر برای 30 روز. معامله, اگر نه, مجدد, هفته آینده به پایان برسد.

سیاسی هر گونه تصمیم گیری برای اجازه می دهد بیشتر مردم به شدت به کانادا پیچیده خواهد شد. بسیاری از شمال مرز نگران چشم انداز باز کردن مرز برای بیشتر آمریکایی مسافران با توجه به همه گیر را بسیار بزرگتر تاثیر در آمریکا

همانطور که از سهشنبه در ایالات متحده گزارش شده 16 بار بیشتر مرگ و میر ناشی از Covid-19 از کانادا و 19 برابر بیشتر موارد با توجه به آخرین آمار و ارقام از کشورهای مقامات بهداشتی. جمعیت ایالات متحده در حدود نه بار بزرگتر از کانادا.

ایالات متحده تصمیم گیرندگان نیز شنیده هشدارهای سه شنبه از بالا و مقامات بهداشت عمومی را با دقت ادامه دهید وقتی که می آید به کاهش قفل فراز.

Dr. Anthony Fauci, این برگ برنده دولت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, شهادت در روز قبل از آن که “عواقب می تواند واقعا جدی” اگر آمریکا آسانسور محدودیت های قبل متحده در حال آماده پاسخگویی به جدید کروناویروس موارد است.

Fauci هشدار در تقابل با استدلال های ساخته شده در هفته های اخیر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که خواستار بازگشایی سریع از اقتصاد ایالات متحده حتی به عنوان مرگ و میر بالاتر حرکت می کند.

نخست وزیر جاستین ترودو روز سه شنبه گفت دولت او خواهد بود “بسیار دقیق در مورد بازگشایی هر مسافرت های بین المللی از جمله ایالات متحده قبل از ما احساس می کنیم که زمان آن است.”

ترودو گفت: تمرکز کردن شماره داخلی Covid-19 موارد به منظور راه اندازی مجدد بخش های خاصی از اقتصاد است.

“است که باید انجام شود به تدریج باید انجام شود با هوشیاری فوق العاده ای است و ما نیاز به مطمئن شوید که ما باید مکانیزم و مواد در محل برای مقابله با هر بیشتر گسترش می یابد و یا خوشه” ترودو به خبرنگاران گفت:.

“جلوگیری از انتقال از خارج از کانادا به کانادا هنگامی که ما کنترل گسترش در کانادا خواهد بود یک بخش ضروری از حصول اطمینان از که ما نمی سقوط به موج دوم است که می تواند به عنوان جدی این موج ما در حال رفتن را از طریق و یا حتی بیشتر از آن.”

روز دوشنبه معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت که حتی بدون هر گونه تغییرات به مرز محدودیت های مرزی را ببینید بیشتر مسافران به عنوان اقتصاد در هر دو کشور راه اندازی مجدد.

Freeland پیش بینی شده ضروری تر حرکات در سراسر مرز به عنوان کسب و کار فعالیت میدارد — و او اضافه آن را به زور دولت به انجام حتی بیشتر به اطمینان حاصل شود کانادایی’ ایمنی.

به عنوان همه چیز باز Tam گفت: توانایی برای تست مسیر ایزوله و قرنطینه مردم باقی خواهد ماند “کلید اساس” بهداشت عمومی شیوه های.

او گفت: این استان مطلع شده است کانادا را برای اولین بار ببینید که چگونه به خوبی همه چیز آن را به عنوان داخلی محدودیت های قبل از آن حرکت می کند به باز کردن مرز بین المللی.

“این چیزی است که ما باید به تماشای واقعا با دقت به طوری که آن را به یک موضوع است که به ما پایمال بهداشت عمومی ظرفیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر