کانادا بالا دکتر می گوید خیلی زود به هنگام ورزش ممکن است بازگشت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید آن را خیلی زود به می گویند که ورزش حرفه ای می تواند دوباره در این کشور حتی اگر بازی ها را در خالی استادیوم.

“ما باید در چه برنامه های وجود دارد برای افرادی که در واقع به طور بالقوه برای رفتن به تماس با هر یک از دیگر” دکتر ترزا Tam گفت: در جلسه توجیهی روزانه شنبه. “اما من فکر می کنم برای مطمئن شلوغ شرایط تجمع جرم در هر یک از ما در نزدیکی آتی من فکر می کنم که بسیار مشهود است. که آیا فعالیت های خاص می تواند انجام شود با خیال راحت که نیاز به ارزیابی بیشتر.”

تام گفت: کارشناسان در سراسر کشور حرکت خواهد کرد “بسیار با دقت” هنگامی که به دنبال در چگونه برخی محدودیت های فعلی ممکن است کاسته شود. اما او تاکید کرد که هر آنچه که تصمیم گرفته است از جمله در خالی ورزشگاه انجام خواهد شد با احتیاط شدید.

“هر بخش (از جمله ورزش) باید شروع برخی از فکر کردن در مورد چگونه نوآورانه می توان آنها را در حفظ فاصله اجتماعی چون ما اصلا دیگر اقدامات خاص برای درمان این ویروس یا واکسن” دکتر تام گفت. “بنابراین طبیعی جدید را باید به حساب متوقف کردن گسترش ویروس.”

Tam هشدار می آید بر روی پاشنه از نظرات ساخته شده با همتای آمریکایی Dr. Anthony Fauci از مراکز کنترل بیماری ها در آتلانتا بود که کمی بیشتر خوش بینانه در مورد چشم انداز.

سازمان دیده بان | دکتر تام در زمانی که ورزش حرفه ای ممکن است بازگشت به کانادا:

رئیس بهداشت عمومی افسر کانادا دکتر ترزا تام می گوید قصد دارد از ورزش کمیسیون را به بررسی می شود قبل از تصمیم گیری را می توان ساخته شده است اما تایید می کند که شرایط شلوغ و تجمع جرم در حال و نه در آینده نزدیک. 2:43

“مردم می گویند شما نمی توانید بازی بدون تماشاگر اما من فکر می کنم شما می توانید به اندازه کافی خرید از افرادی که در حال مرگ هستند برای دیدن یک بازی بیس بال” Fauci گفت: از یک مدل ترین لیگ به فکر که می بینید تیم های رقیب در یک مرکزی منطقه جغرافیایی با بازیکنان و کادر جدا شده و تست شده به طور منظم.

در coronavirus عصر که در آن فاصله فیزیکی تبدیل شده است مورد نیاز هنجار هر لیگ در جهان است تحقق تنها راه بازگشت خواهد بود با طرفداران از خود نیمکتها نه از غرفه.

و اگر مردم می خواهند ورزشی حواس پرتی آنها به شدت در آرزوی به عنوان هفته در داخل به نوبه خود به ماه تمام است که می توان فکر در حال حاضر.

وجود ندارد بسیاری از آمریکای شمالی سابقه اما این ایده نیست کاملا جدید.

در آوریل 29, 2015, لیگ بیس بال بازی بر خلاف هر گونه دیگر در تاریخ این ورزش.

شهر بالتیمور تبدیل شده بود خشونت آمیز در پی خاکسپاری فردی گری جوان سیاه, مردی که پس از مجروح شدن در حالی که در بازداشت پلیس. با یک شهرستان در لبه و فن ایمنی یک نگرانی تماشاگران محروم شدند از ورزشگاه و Baltimore Orioles میزبانی شیکاگو وایت ساکس با هیچ کس.

سازمان دیده بان | دکتر Fauci تهمت بحث در مورد چگونه ورزش می تواند بازگشت:

در طول کنفرانس مطبوعاتی خود در بازگشایی امریکا, رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت که ورزش حرفه ای را بدون بازگشت طرفداران اما در نهایت او می خواهد “به بسته بندی شده عرصه است.” 3:06

در آمریکای شمالی ورزش زمینه یک بازی بدون طرفداران تقریبا بی سابقه است. MLB هرگز یک بازی بدون کسی در حضور و غیاب و تنها تعداد انگشت شماری از بازی ها در سراسر دیگر ورزش ها تا به حال انجام شده است وجود ندارد و طرفداران و کسانی که به دلیل بلایای طبیعی و جدا شیوع است.

در فوتبال سالن در بسیاری از نقاط جهان خالی استادیوم ها تبدیل شده اند بیشتر شایع در سال های اخیر با طرفداران نگه داشته را به دلایل امنیتی. بعضی از تیم ها حتی مجبور شده توسط لیگ به نگه داشتن طرفداران را به عنوان مجازات برای نژادپرستانه و حوادث مربوط به خود را حامیان.

در حالی که در آمریکای شمالی ورزش در ادامه به طرح تدارکات و کشورهای دیگر در حال حاضر در حال حرکت به جلو است. اتریش تیم فوتبال را شروع آموزش و کرون لیگ نزدیک به ramping تا چیز. حتی در اسپانیا و ایتالیا کشورهایی که این ویروس به ضربه سخت ترین جدول زمانی در حال ظهور است که دیدن فوتبال داخلی لیگ دوباره شروع تأکید بر اهمیت این ورزش به ملی روان.

در فکر چه NBA, NHL یا CFL بازی نگاه می خواهم بدون طرفداران و تدارکات لازم برای آن را خاموش بکشد وجود دارد تعدادی از سوالات جالب به تامل.

سازمان دیده بان | Bettman می گوید همه گزینه ها روی میز برای NHL پتانسیل بازگشت:

NHL کمیسر گری Bettman در گفتگو با سی ان ان اندرسون کوپر به بحث در مورد چگونه این لیگ در حال بررسی گزینه ها برای بازگشت در حالی که ورزش جهان باقی می ماند و مکث با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. 3:45

به طور سنتی در خانه تیم در آمریکای شمالی ورزش های برنده شدن در حدود 60 درصد از زمان. در فوتبال حرفه ای در این زمینه استفاده می شود و حتی بالاتر با سمت خانه تقویت صدا و سرزندگی معروف “12 یا 13 مرد.”

شده اند وجود دارد بسیاری از مطالعات بر روی چه چیزی تاثیر جمعیت و سر و صدا می تواند بر روی عملکرد ورزشی. اما به عنوان کی پورتر یک روانشناس که کار کرده است با صدها نفر از U. S المپیک امتیاز از ما نمی دانم زیادی در مورد چگونگی ورزشکاران ممکن است انجام دهد در سکوت در آنچه که در اصل یک عمل تنظیم.

“یکی از چیزهایی که اتفاق می افتد این است که در هر چیزی آن است که آیا بسکتبال یا آهنگ یا فوتبال ورزشکاران تغذیه جمعیت و نه به هر, ما نمی دانیم که چه اتفاقی قراره بیافته” پورتر گفت. “برخی ممکن است راحت تر باشد اما منظور من بیشتر دریافت مقدار زیادی از آب از جمعیت و فریاد و تمام است که آنها واقعا ممکن است که از دست دادن انرژی است. اولین چیز این است که آنها تمام خواهد شد و باید برای رسیدن به آن استفاده می شود. پس از آن من مطمئن هستم که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

اثر بر عملکرد

ریک غمگین که مطالعات ورزشی fandom و می آموزد روانشناسی در دانشگاه کنتاکی غربی در بوولینگ گرین می گوید: بازی بدون طرفداران را تحت تاثیر قرار خواهد عملکرد اما او نمی تواند پیش بینی کند که اگر از آن خواهد شد برای بهتر یا بدتر.

“ما نمی دانیم که زمانی که ما همه چیز را در مقابل مردم هنگامی که ما انجام فعالیت ها در مقابل مردم وجود دارد اثرات است که تماشاگر را در عملکرد” غمگین گفت. “گاهی اوقات عملکرد بهتر است گاهی اوقات عملکرد بدتر است. من نمی دانم شاید بازی در خالی استادیوم شاید که ما را بیشتر از یک نوع خالص تر و یا فرم از بازی.”

در حالی که برخی از بازیکنان NBA Lebron James باید خودداری کردند در چشم انداز بازی بدون کسی در غرفه دیگر مشخصات بالا در ورزشکاران می گویند ممکن است شکستن طراوت از اعتیاد به مواد مخدره را احاطه کرده است که بیشتر در آمریکای شمالی رویدادهای ورزشی.

“راستش به بیرون رفتن و فقط بازی خواهد نوع بود, طراوت یک نفس هوای تازه به فقط اجازه دهید ما می دانیم که ما نمی باید به همه دود و آتش” کرک عموزاده کارفرمایی NFL را وایکینگها مینه سوتا گفت: به تازگی. “ما فقط می تواند فوتبال بازی کند. بنابراین تا زمانی که ما در حال بازی بازی من نمی خواهد که بسیاری از شکایات.”

در حال حاضر وجود دارد یک پنجره کوچک به آنچه که این پاورهای بازی خواهد نگاه و احساس. چینی حرفه ای لیگ بیس بال در تایوان بازگشت به اقدام هفته گذشته برای اولین بار عمده حرفه ای لیگ بیس بال در جهان به انجام این کار. قبل از مقوا cutouts از طرفداران و ربات سردسته سابق Seattle Mariners پارچ آریل میراندا داد تا این فصل را در خانه اجرا کنید.

مقوا cutouts از طرفداران قبل از CPBL فصل بازی افتتاحیه بین Rakuten میمون و CTBC برادران در Taoyuan بین المللی بیس بال ورزشگاه در 11 آوریل سال 2020 در تائویوان تایوان. ثابت برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته و بدون طرفداران با توجه به کروناویروس (COVID-19) جهانی همه گیر. (ژن وانگ/گتی ایماژ)

“آدرنالین متفاوت است. شما احساس تنهایی می کنم” میراندا گفت: بعد از تجربه سورئال.

“این ایده آل نیست. بازی در خالی ورزشگاه خواهد بود حیوانات مختلف با مختلف به نظر می رسد صداهای مختلف و متفاوت احساس” می افزاید: Tony Clark, مدیر اجرایی لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط است. “اما هر کس می داند و قدردانی جهان ما در حال حاضر. چالش های واقعی هستند و در صورتی که نیاز به بازی در مقابل طرفداران تنظیم بخشی از آن است.”

چه در مورد خانواده خود را?’

فراتر از خالی در استادیوم وجود دارد چالش های دیگر است. همه از این نیاز به بازیکنان برای ورود به دوره های طولانی از انزوا hived از خانواده و عزیزان.

بازیکنان خواهد بود عمدتا محدود به تعاملات با تنها هم تیمی های خود را. پورتر می گوید که می تواند جالب باشد.

“ما دیده ایم فقط از مردم ماندن در خانه و کار در آن قرار می دهد مقدار زیادی از استرس در خانواده زمانی که شما با هم 24/7,” پورتر گفت. “حداقل آنها در حال رقابت و بازی و نه از هیچ چیز در تمام. اما آنها خواهد پرداخت یک قیمت است که به خاطر آنها خواهد بود فقط با هم تیمی های خود را. و آنها ممکن است همه همراه بسیار خوبی است.”

فراتر از داخلی تیم شکاف آناهایم فرشتگان همه ستاره outfielder مایک ماهی قزل آلا می گوید که او دیگر نگرانی در مورد به طور بالقوه جدا شده برای ماه می باشد.

“چه در مورد خانواده شما ؟ برای مثال همسر من باردار است آنچه را که من انجام زمانی که او می رود به کار? من می توانم حالا تولد اولین فرزند ما,” ماهی قزل آلا گفت: NBC Sports. “بنابراین بسیاری از رنگ قرمز در پرچم بسیاری از سوالات. بدیهی است که ما می باید به توافق برسند در آن به عنوان بازیکن. آن را واقع بینانه باشد. ما نمی توانیم فقط رفتن از اتاق هتل به میدان. من فکر می کنم که خواهد بود دیوانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>