کانادا با ویلچر تیم راگبی ادعا غالب پیروزی بر کلمبیا و برزیل در دور مقدماتی مسابقات در IWRF پارالمپیک صلاحیت مسابقات در Richmond, B. C. در روز پنج شنبه.

این کانادایی ها شروع روز با باد کردن کلمبیایی 62-35 قبل از مراقبت از کسب و کار در مقابل برزیل با یک 58-36 پیروزی.

در اولین بازی جان Orozco Nuñez از کلمبیا با استفاده از سرعت خود برای دور کانادا defenceman ترور Hirschfield برای یکی از اولین نمرات این بازی اما کانادا به سرعت پاسخ گرفتن 7-5 سرب با کمتر از پنج دقیقه به رفتن در سه ماهه اول.

کلمبیا کارلوس Neme قطع به کانادا منجر شود و پس از تامین امنیت عبور و چرخش در اطراف Fabien Lavoie برای امتحان اما Zak Madell led شارژ به کانادا تمدید آن منجر به چهار امتیاز ورود به سه ماهه دوم.

Defenceman کودی کالدول از کانادا به ثمر رساند امتحان دوم برای گسترش تیم خود را منجر به هفت امتیاز و کانادایی ها در زمان کنترل از وجود دارد.

Lavoie در رفت و دست نخورده آن را به یک 24-14 بازی با بیش از سه دقیقه به بازی در نیمه او اضافه امتیاز بیشتر توسط تأمین گذشته Neme برای کمک به کانادا تا 29-17. مایک وایتهد به ثمر رساند به کانادا 31-17 شود در حاصل کار دو تیم.

Shayne اسمیت ، آنتونی Létourneau و تراویس Murao به ثمر رساند برای کانادا پایین کشش برای تضمین پیروزی است.

سازمان دیده بان | راگبی با ویلچر پارالمپیک بازی های مقدماتی: سوئیس مقابل کانادا:

راگبی با ویلچر پارالمپیک بازی های مقدماتی از Richmond, B. C. 1:45:05

بعد از برزیل به چالش کشیده کانادا اوایل قبل از اینکه این تیم در خانه در زمان بیش در سه ماهه دوم, در نهایت باز کردن یک 31-19 شود در حاصل کار دو تیم.

نیمه دوم ثابت بیشتر از همان به عنوان کانادایی ادامه داد: ساختمان سرب خود را در برابر خود برتری دارند مخالفان.

کالدول و اسمیت همراه را در سه ماهه چهارم با سابق ارائه قوی دفاعی با حضور در وسط دادگاه در حالی که دومی به ثمر رساند و 10 امتیاز در فینال پنج دقیقه از پیروزی.

کانادا شده است, بالاتر, تیم برتر در هر یک از آن سه بازی — همه پیروزی — تا کنون در B. C. مسابقات است.

باز برنده بیش سوئیس

کانادا لگد کردن این مسابقات با سخت مبارزه 53-38 پیروزی سوئیس در بازی افتتاحیه خود از دور مقدماتی در چهار شنبه. تیم بعدی چهره سوئد روز جمعه در 3 p. m. ET قبل از مصرف در آلمان در 9 p. m. ET.

در ابتدا مجموعه ای به عنوان دو استخر با فرمت مربوط به هشت تیم شد هفت تیم رابین دور تایلند پس از انصراف بیش از نگرانی های سلامت مرتبط با جریان COVID-19 شیوع.

برزیل و کلمبیا, فرانسه, آلمان, سوئد و سوئیس باقی می ماند در این رقابت همراه با کانادایی ها. چهار تیم برتر پس از دور مقدماتی بازی در دو نیمه نهایی مسابقات برای تصمیم گیری نهایی دو لکه در روی صندلی چرخدار راگبی رقابت در توکیو 2020 پاراالمپیک است.

کانادا در حال حاضر در رتبه پنجم به طور کلی در بین المللی راگبی با ویلچر فدراسیون رتبه بالاترین در میان تمام تیم ها در این مسابقات است.

CBC Sports یک جریان زنده رایگان از همه از کانادا مسابقات در سال 2020 راگبی با ویلچر پارالمپیک بازی های مقدماتی از Richmond, B. C. سازمان دیده بان تمام عمل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de