کانادا wildfire فصل انتظار می رود به ‘بالاتر از حد متوسط’: منابع طبیعی کانادا

کانادا همچنان به مبارزه ادامه COVID-19 گیر استان های غربی می تواند یک آتش سوزی های نجومی که “به خوبی بالاتر از حد متوسط” به گفته دانشمندان با دولت فدرال است.

منابع طبیعی کانادا جدید منتشر کرده است پیش بینی ها نشان از افزایش خطر آتش سوزی شروع در ماه ژوئن از میلاد به شمال انتاریو و سرزمین.

بخش هایی از Manitoba, Saskatchewan, Alberta و B. C. می تواند افزایش خطر آتش سوزی است که امتداد به سپتامبر.

بروس Macnab رئیس wildland fire سیستم های اطلاعاتی برای شمال جنگلداری مرکز گفت: در حالی که حداقل یک استان در حال حاضر چهره یک “چالش قابل توجهی” از آتش سوزی هر سال 2020 می توانید ببینید که تهدید گسترش در سراسر مرز.

“این نشان می دهد ما در حال رفتن به یک نسبتا فعال fire فصل در کانادا,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Macnab گفت: مدل لزوما پیش بینی آتش رفتار, اما آنها نشان می دهد که چگونه آب و هوا و شرایط آب و هوایی می تواند نقش مهمی در طولانی یا بالا بردن خطر آتش سوزی.

ادامه مطلب: فورت مکمورری پاک کردن از سیل در سالگرد 2016 آتش سوزی تخلیه

خبر می آید به عنوان یک گریم یادآوری برای آلبرتا به عنوان ساکنان در فورت مکمورری فقط مشخص سالگرد تاریخی تخلیه در شمال آلبرتا شهرستان چهار سال پیش.

آتش از آن آغاز مارس 1, 2016, مشتعل شعله های آتش که پاره سراسر منطقه و دیدم بیش از 80,000 نفر فرار از خانه خود را به عنوان شعله های آتش ایجاد آخرالزمانی صحنه در امتداد بزرگراه خارج از شهر است.

آتش ویران جامعه و تخریب بیش از 2600 خانه ها و ساختمان.

آلبرتا ممنوعیت آتش سوزی در 60 درصد از استان استخدام بیشتر آتش سوزی آتش نشانان

آلبرتا ممنوعیت آتش سوزی در 60 درصد از استان استخدام بیشتر آتش سوزی آتش نشانان

بخش هایی از میلاد نیز هنوز دوره نقاهت بعد از ضبط-تنظیم 2018 wildfire فصل زمانی که صدها نفر از آتش سوزی سوخته بیش از 1.3 میلیون هکتار از زمین. فصل شکست رکورد برگزار شده توسط یکی فقط قبل از آن در سال 2017.

استان را در حال حاضر باید به شکل از چگونه به مبارزه با آتش سوزی و رسیدگی به تخلیه بدون گسترش coronavirus که به کشته شدن بیش از 3,800 کانادایی و منجر به استقرار دولت حجم انبوهی از منابع به نبرد بهداشتی و اقتصادی پیامدهای این بیماری همه گیر.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

فیزیکی فاصله اقدامات اعمال شده توسط دولت ها در سراسر کشور نیز پیچیده چگونه در آتش خواهد بود قرار دارد و حمل و نقل در هنگام سفر به مناطق آسیب دیده از آتش سوزی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“از نظر باز بودن و یا توانایی برای به اشتراک گذاشتن آتش نشانان یکپارچه [در سراسر استان] به عنوان اتفاق افتاده در یک سال معمولی, من فکر می کنم وجود دارد برنامه های در محل برای [چگونه به نگه داشتن خدمه فاصله و امن از COVID-19],” Macnab گفت.

ادامه مطلب: ساسکاچوان دولت اصرار ساکنان باشیم در جلوگیری از آتش سوزی

اما آلودگی هوا کارشناسان نیز نگران آن است که پایدار آتش سوزی دود بیشتر می تواند با قرار دادن افراد در خطر ابتلا COVID-19.

Sarah Henderson یک دانشمند ارشد در B. C. مرکز کنترل بیماری و استادیار در دانشگاه بریتیش کلمبیا گفت: آلودگی هوا می تواند پایین تر از افراد سیستم ایمنی و آنها را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های عفونی.

“کسی که در معرض آتش سوزی دود و پس از آن نیز در معرض رمان coronavirus ممکن است آلوده شوند که در غیر این صورت آنها نمی خواهد آلوده شدن … و این عفونت ممکن است شدید تر از اگر آتش سوزی دود نشده بود,” او گفت:.

هندرسون گفت که او و دیگر دانشمندان توانسته اند به منظور جلب سابقه در حالی که تحقیق در این ارتباط.

Okanagan ممنوعیت باز سوختگی آتش برای جلوگیری از دود طول COVID-19 همه گیر

Okanagan ممنوعیت باز سوختگی آتش برای جلوگیری از دود طول COVID-19 همه گیر

“در طول شیوع بیماری سارس در چین وجود دارد عفونت بیشتر و بیشتر عفونت های جدی در بخش هایی از چین که تا به حال بیشتر از آلودگی هوا,” او گفت:.

“ما همچنین می دانیم از مطالعات دیگر که دود چوب به طور خاص … ضعیف عمل می کند با آنفلوانزا و سایر بیماری های تنفسی.”

تحقيق دانشگاه هاروارد به خود جلب کرد که در سراسر کشور داده ها در ایالات متحده یافت می شود که حتی یک افزایش کوچک در آلودگی هوا منجر به بالاتر مرگ و میر از COVID-19. هندرسون گفت: دیگر داده های اولیه نشان داده است که COVID-19 مورد بوده است تا حدودی “protected” در مناطق با کاهش آلودگی هوا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

2018 B. C. wildfire فصل شاهد یک افزایش در اتاق اورژانس به علت تنگی نفس تصور می شود ناشی از هفته های طولانی آتش سوزی دود که همچنین سوابق.

ادامه مطلب: B. C. ممنوعیت باز-سوزاندن در حال حاضر در اثر

دود کردم به طوری که سال است که در ونکوور کیفیت هوا به طور خلاصه در رتبه پنجم در میان بدترین های جهان در شهرهای بزرگ دنیا کیفیت هوا شاخص.

در عین حال مقامات بهداشتی مطمئن باشید که وجود خواهد داشت بدون در دراز مدت اثرات بهداشتی ناشی از دود که به عنوان مضر به ریه ها و یا ارگان های دیگر به عنوان سیگار دود یا اگزوز خودرو.

اما با تهدید COVID-19 اضافه شده به معادله هندرسون اصرار دراز مدت مراقبت از خانه و سالمندان با امکانات خاص برای اطمینان از هوا توسط فیلتر به درستی.

“آن چیزی که باید در نظر گرفته شود در حال حاضر به جای بعد” او گفت: از جمله تعیین اینکه آیا اتاق باید به صورت جداگانه هوا تمیز در طول آتش سوزی شود.

داستان ما: بازتاب در شمال آلبرتا آتش سوزی

داستان ما: بازتاب در شمال آلبرتا آتش سوزی

هندرسون افزود که فاصله فیزیکی اقدامات نیز می تواند تاثیر چگونه evacuees پناه هستند اگر آتش سوزی جوامع را تهدید می کند.

آلبرتا که دیدم بیش از یک میلیون هکتار سوخته با آتش سوزی سال گذشته در حال حاضر مراحل آماده سازی برای یک فعال تر wildfire فصل است. برتر Jason Kenney دولت اعلام آتش ممنوعیت ماه گذشته را پوشش می دهد که بسیاری از استان و همچنین محدودیت در وسیله نقلیه خارج از جاده با استفاده از استخدام بیشتر آتش نشانان و بودجه اضافی برای برنامه های پیشگیری مانند FireSmart.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آلبرتا وزیر کشاورزی و جنگلداری Devin Dreeshen به نام ممنوعیت “اقدامات بی سابقه ای” در شروع آتش سوزی فصل که آغاز شده در مارس 1, یک ماه زودتر از هر استان.

“انجام بخشی خود را در جلوگیری از بشر ناشی از آتش سوزی,” Dreeshen گفت. “ما لازم نیست بار اضافه از یک انسان ناشی از آتش سوزی.”

ادامه مطلب: Coronavirus: آمریکا خدمه تغییر استراتژی برای مبارزه با آتش سوزی در میان اجتماعی فاصله

انتاریو ممنوع اعلام کرده است آتش سوزی آشکار از طریق آن کل منطقه آتش در حالی که بریتیش کلمبیا است که ممنوعیت آتش سوزی های بزرگتر از میانگین اردو.

Macnab گفت: نتیجه نهایی این سال را به آتش و رطوبت بستگی دارد که چگونه مردم به دنبال آن سوختگی ممنوع و چگونه فکر آنها هستند و از توان بالقوه خود برای شروع یک آتش سوزی.

که شامل همه چیز از درستی دفع سیگار را به طور کامل خاموش کردن آتش.

“ما در زمان حال بیرون آمدن از اجتماعی فاصله جایی که کانادایی ها می توانید تفاوت را,” او گفت:.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر