شما نمی توانید آنچه که شما نمی توانید ببینید.

که شعار شما را بشنود از کانادا بسکتبال زنان, تیم, که آیا آن را که از سال 1984 المپیک بورلی اسمیت 2012 و 2016 المپیک Lizanne مورفی یا 2020 المپیک امیدوار Kayla الکساندر.

سه بازیکن به نمایندگی از طریق خط از کانادا بسکتبال زنان برنامه ای است که تا به حال سهم خود را از موفقیت است.

وجود مقام سوم پس از اتمام در مسابقات قهرمانی جهان در سال 1976 و 1986 با جایگاه چهارم المپیک پایان ساندویچ بین در سال 1984. اسمیت یک بازیکن کلیدی در این موفقیت های اولیه قبل از بازگشت برای روی لئامت دادن خود را به عنوان سر مربی از 1997-2001.

اما کانادا موفق به بازگشت به بازی های المپیک تا سال 1996 که در آن قرار داده شده 11th, و در سال 2005 به تیم ملی بود کاهش یافت و به 24 در رتبه بندی در سراسر جهان.

که نادر همزمان با مورفی اولین زمانی که تیم خود را آغاز کرد آهسته صعود به بازی های المپیک در سال 2012 و 2016. امروز با توکیو بازی های شش ماه دور و صلاحیت بالقوه شش روز دور چهارم-رتبه بندی تیم با خیال راحت می توانید نظر خود را از یک مدال مدعی.

سازمان دیده بان | چه کانادا باید انجام دهید برای واجد شرایط برای توکیو:

کانادا تنظیم شده است برای بازی در یک تورنمنت شروع روز پنج شنبه, فوریه. 6 که می توانید آنها را به بازی های المپیک است. چه آنها نیاز به انجام به در ؟ 1:09

مورفی به یاد می آورد در سال 2010 قهرمانی جهان, که در آن, کانادا به پایان رسید 1-7, نسبی به عنوان نقطه عطف به دلیل سابقه اردوگاه های آموزشی.

“شوخی در اردوگاه آموزشی بود 40 روز و 40 شب و ما که صرف زمان زیادی را با هم و این چیزی است که به ما اجازه داده اند که نتایج تاریخی,” مورفی گفت. “و سپس حرکت رو به جلو شما قادر به اردوگاه های آموزشی و کیفیت بهتر و اردوگاه های آموزشی و چیزی که در نهایت باعث می شود این تیم گرد هم می آیند و ژل.”

کسانی که “نتایج تاریخی” شد بلافاصله احساس در آن مسابقات قهرمانی جهان که کمتر از دو سال بعد در روز کانادا در سال 2012, این تیم در نهایت مسجل آن بازگشت به بازی های المپیک زمانی که آن را به دست آورد یک اسکله در تورنمنت لندن.

هشتم-محل نتیجه وجود دارد به عنوان یک سکوی پرتاب برای 2015 Pan Am طلا در تورنتو و دیگر طلا در سال 2016 FIBA Americas مسابقات است. ریو بازی منجر به مکان هفتم.

مورفی آویزان آنها را در سال 2017 و الکساندر رنگ و لعاب آنها با تیم ملی برای اولین بار در سال 2018 است.

الکساندر, 29, از میلتون, Ont., پشت سر هم بر روی صحنه بین المللی در سال 2019 FIBA Americup در ماه سپتامبر که در آن او به نام همه ستاره پس از پایین کشیدن یک مسابقات-بالا 10.2 ریباند در هر بازی و اضافه کردن یک تیم بالا 15.6 امتیاز در هر بازی بیش از حد.

او دچار یک مصدومیت زانو در نیمه نهایی در برابر برزیل و حفظ او از نهایی طلا-بازی مدال از دست دادن به آمریکایی ها است.

الکساندر اخیرا گفته او “باید خوب باشد برای رفتن نیروی کامل” برای تیم آینده المپیک مقدماتی در بلژیک. چهارم-رتبه کانادا گروه بندی می شوند با میزبان (شماره 9) ژاپن (شماره 10) و سوئد (شماره 22). با بازی های المپیک در توکیو ژاپن در کنار یک پیشنهاد خودکار.

در بلژیک هر تیم بازی خواهد کرد دیگر یک بار و دو تیم در خارج از ژاپن خواهد کتاب اسکله برای توکیو بازی.

CBC ورزشی انجام خواهد شد پوشش زنده برای تمام کانادا, بازی, شروع روز پنج شنبه در 2:30 p. m. ET در برابر میزبان.

بودجه می رسد

همه اسمیت مورفی و الکساندر انتظار صلاحیت و احتمالا یک شات خوب در المپیک سکو بیش از حد.

کانادا بسکتبال زنان در حال افزایش است و با آن می آید افزایش قرار گرفتن در معرض. شما نمی توانید آنچه شما می توانید ببینید اما بیشتر و بیشتر این تیم است که در واقع دیده می شود.

یکی از مزایای از بازگشت به بازی های المپیک در سال 2012 افزایش بودجه ارائه شده توسط کانادا المپیک ابتکار خود روی سکو است که شناسایی مدال رقیب و ارائه می دهد پشتیبانی از طریق پول و منابع است.

اما بازی در لندن نیز افزایش قرار گرفتن در معرض و کمتر از یک سال بعد شهر ادمونتون شدت اولیه 2 میلیون دلار مبلغ سرمایه گذاری و یک محل دائمی برای این تیم به نام خانه برگشت از زندگی عشایری هر دو مورفی و اسمیت با اشاره به به عنوان یک مانع عمده برای موفقیت این تیم.

“این بیشتر از یک بازی که در آن [المپیک] سطح. آن است که به نمایندگی از کشور خود و به نمایندگی از هزاران نفر از دختران جوان که ممکن است به تماشای شما پس از آن, اما قطعا, تماشای شما در حال حاضر” اسمیت گفت.

اسمیت تنها تا به حال چیزهای خوبی برای گفتن در مورد زمان او با این تیم به عنوان یک بازیکن.

“ما نمی دانیم که گونه های مختلف مناسب است ؟ آن را بسیار نسبی و بنابراین به نمایندگی از کشور ما در سال 1984 و یا سال 1978 هنگامی که من برای اولین بار شروع شد به عنوان بزرگ هیجان, اگر نه بزرگتر از آن را به عنوان در حال حاضر” اسمیت گفت.

اسمیت مرکز نظارت یک عمل در طول زمان او را به عنوان دستیار مربی در ادمونتون در جولای 2016. (دن Riedlhuber/کانادا مطبوعات)

در سال 2001 اسمیت گرفته بود کار به عنوان سر مربی تیم بسکتبال زنان در دانشگاه اورگان و در اصل برنامه ریزی شده برای ادامه نقش خود را به عنوان مربی تیم ملی بیش از حد, اما مبارزه برای تامین مالی بیش از حد.

“من نمی باید حق انرژی [برای تیم ملی] از آنجا که من به دنبال در تمام جنگ من نمی تواند برنده” اسمیت گفت: CBC Sports در آن زمان است. “برای مدت طولانی ما سعی در انجام بهترین ما می تواند با آنچه که ما تا به حال و که در آن ما شد و این فقط به اندازه کافی نمی کنه.”

امروز اسمیت هنوز هم می گوید که کمک های مالی به ندرت اگر تا کنون رسیده به سطح مورد نظر بلکه درک علامت سوال اطراف یک پتانسیل بازگشت سرمایه گذاری.

“آنچه اتفاق افتاده این است که ما با استفاده از بودجه ما کارآمد تر و موثر تر از راه و من فکر می کنم زمانی که من مربیگری در سال 2001 ما نیست انجام یک کار واقعا خوب برای نام تجاری بچه های جوان ما در اهمیت اصول و جوانان ساختار” اسمیت گفت.

بهبود آموزش و سفر

مورفی همچنین اسمیت زمانی که دومی بازگشت و به عنوان دستیار در چهار سال چرخه منجر به ریو بازی.

که در آن اسمیت دیدم مردمی مشکل مورفی هم در این تیم ارائه شده بیشتر میکرو مسائل — به طور خاص در مورد آموزش.

مورفی که در حال حاضر با این نسخهها کار COC به عنوان یک رابط به مدیران ورزش ملی سازمان (مانند کانادا بسکتبال) گفت: تیم استفاده می شود متکی به کشورهای دیگر به دنبال رقابت در برابر یک جامد اما جنبهی کانادایی تیم ملی.

از زمانی که این کشورها خواهد بود در آسیا که به معنای 30-به همراه ساعت برای بازیکنان بسکتبال به گرفتگی پاهای خود را در یک تجاری هواپیما. نه به ذکر است برخی از عجیب و غریب پرواز اتصالات.

این تیم همچنین تکیه بر پزشکان داوطلب و در زمان غذا ارائه شده توسط بازیکنان در پدر و مادر.

“هنگامی که ما دریافت بودجه سفر ما فقط شد بسیار ساده تر است. ما در زمان پرواز مسیرهای ساخته شده است که حس و نمی را در 30 ساعت و نمی شامل چالش های فیزیکی که همراه با آن است. ما قادر به اضافی متخصص فیزیوتراپی همراه با ما” مورفی گفت.

و در حالی که مسیرهای پرواز در ابتدا مورفی حرفه ای ممکن است اشتباه برخی از این تیم هویت و یا عدم آن بود blindingly روشن است.

برنده شدن فرهنگ

مورفی گفت: اولین سال در این تیم سپری شد تلاش برای ایجاد یک موفق به برنده شدن فرهنگ در برنامه است. آوازی رهبر مورفی نیز اغلب وظیفه پاسداری از مخالفان’ بهترین بازیکنان.

این نقش شد نه تنها ماهیت مورفی به عنوان یک بازیکن اما از این تیم به عنوان یک کل.

“من باید یک بخش در رهبری نسبت به پایان زندگی حرفه ای من در ادامه به ارمغان می آورد که شور و وحشی انرژی تمام وقت” مورفی گفت: “اما واقعا parlaying که آمدن به این تیم بسیار مهم است و شماره یک در همه چیز شما را انجام دهد.”

الکساندر کردم این یادداشت.

“این در مورد تیم و من فکر می کنم چون ما بازی بود که ما برای هر یک از دیگر, آن را می سازد آن را آسان تر است. آن را مانند “چگونه من میخوام من شات” یا ” کسی نمی خوای پوشش برای من در دفاع.’ آن را ‘ما در حال بازی با هم برای هر یک از دیگر,'” الکساندر گفت.

الکساندر سفر به تیم ملی بود نه یک صاف. او قطع شد و دو بار در فايلهاي قبل از مجروح شدن در یک سوم و سپس در نهایت بازی با این تیم در سال 2018 است.

زمانی که الکساندر بازده به دادگاه قرار گرفتن در معرض وجود دارد خواهد بود برای یک تیم کامل از دختران جوان را دیدم که زمانی امثال اسمیت و مورفی و سپس به دنبال رد پای خود را.

سوال دیگر اینکه آیا این تیم دیده می شود — که داده.

این کار در ماه های آینده برای کانادا بسکتبال زنان تیم دیده می شود که در آن هرگز قبل از دیده شده است: ایستاده در المپیک روی سکو رفت.

“من احساس می کنم … من فقط گرفتن لرز فکر کردن در مورد که … اما من احساس می کنم مانند تاثیر باور نکردنی خواهد بود. من فکر می کنم این امر می تواند بزرگ برای دختران جوان که در حال تماشای به بگو وای هر چیزی ممکن است اگر من و ذهن به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de