کانادا ورزشکاران سازمان بریس برای مشکلات پرواز در COVID-19 عصر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پرواز همیشه با چالش هایی برای Para-شناگر شلبی نوکرک.

مسائل وجود دارد که با صندلی چرخدار با مانع شدن از طریق امنیت و پروتکل های متفاوت است که از فرودگاه به فرودگاه.

“قطعا وجود دارد برخی از چیزهایی که به عنوان یک Para-ورزشکار شما از نوع برنامه ریزی که بسیاری از مردم درک نمی کنند گفت:” 23 سال جهان و دارنده رکورد از ساسکاتون, که سیستم, یک, مترقی, اختلال عصبی شبیه به پارکینسون تاثیر می گذارد که جنبش تعادل و هماهنگی است.

پرواز نمی خواهد بود آسان تر برای هر کسی که به عنوان شرکت های هواپیمایی و فرودگاه آماده به جای مسافران در حالی که برخورد با COVID-19.

مردم نیاز به پرواز خواهد پرداخت برای بلیط می توانید انتظار چهار ساعته ترکیب اولیه چک کردن در نیاز به پوشیدن نوعی از تجهیزات حفاظتی و ممکن است مصرف توشه خود را به فرودگاه با آنها.

این طبیعی جدید قرار داده خواهد شد فشار بر بودجه از سازمان های ورزشی در حالی که آنها را وادار به تجدید نظر اندازه از تیم های که در آن برای نگه داشتن اردوگاه های آموزشی و چه در مسابقات شرکت کنند.

سازمان دیده بان | COVID-19 اتحادش را تغییر آینده مسافرت هوایی:

از بهداشت پورتال در فرودگاه به پلاستیکی تقسیم در هواپیما, CBC را سوزان Ormiston می یابد و از آنچه در سفر هوایی ممکن است نگاه مانند پس از COVID-19 بیماری همه گیر. 3:43

“ما سعی می کنید به انجام همه چیز تقریبا بیشتر گفت:” متیو Gentes chief operating officer برای دو و میدانی کانادا. “آیا ما باید برای رفتن به تمام این چیزها ؟ آیا ما ارسال کوچکتر تیم? آیا ما باید از تیم های که در آن ورزشکاران باید برای پرداخت مالیات?

“من نمی دانم از تمام کسانی که پاسخ رتبهدهی نشده است, اما من فکر می کنم کسانی که این نوع از سوالات ما در حال رفتن به باید نما خودمان است.”

شنا کانادا پرانتز برای افزایش بودجه

Ahmed El-Awadi ارشد اجرایی با شنا کردن در کانادا, گفت, سفر, حساب بین 15 تا 20 درصد از بودجه خود را. که افزایش خواهد یافت به عنوان airfares افزایش است.

شنا کانادا همچنین قصد دارد به صرف بین $10 ، 000 و $20,000 به خرید تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش برای ورزشکاران و کارکنان پرواز.

“حق کردن خفاش حتی بدون رزرو بلیط هواپیما وجود دارد در حال رفتن به برخی از هزینه های درگیر” ال-Awadi گفت.

نیز وجود خواهد داشت کمتر صندلی در هواپیما.

“ما ممکن است قادر به گرفتن مقدار زیادی از صندلی ما می خواهیم در یک هواپیما [پس] ما قصد داریم به عاملی که به حساب و تقسیم ما منابع انسانی” ال-Awadi گفت. “آن پیچیده تر می شود و [با] جوانتر ورزشکاران پس از آن ممکن است ما ممکن است به افزایش تعداد کارکنان در هنگام سفر.”

قابل توجه سفر تغییرات انتظار

جان Gradek یک مدرس و هماهنگ کننده جهانی حمل و نقل هوایی برنامه رهبری در دانشگاه مک گیل پیش بینی airfares خواهد شد افزایش 20 تا 30 درصد به عنوان حامل برای جبران کاهش گنجایش با توجه به اجتماعی فاصله و افزایش هزینه های تمیز کردن.

زمان در ترکیب اولیه رشد خواهد کرد به عنوان فرودگاه مقابله با اجتماعی فاصله و اقدامات لازم برای حفظ کارکنان و سفر امن است. مسافران احتمالا به چاپ شبانه روزی می گذرد در خانه.

راه توشه به کار گرفته شده است به خصوص برای تیم های ورزشی با مقدار زیادی از کیسه ها و ظروف بزرگ تغییر خواهد کرد.

“من فکر می کنم روز از چمدان چک آینده با شما را هنگامی که شما را بررسی کنید و شما برداشت خود را بررسی چمدان خود را در نقطه مقصد آنها به خوبی انجام می شود,” او گفت:.

در عوض حامل سازماندهی خواهد شد که کیسه را برداشت تا 24 ساعت جلوتر از زمان. به محض ورود کیسه های خود را تحویل داده خواهد شد به مقصد نهایی خود را.

Gradek پیش بینی استفاده از سربار سطل ممنوع بودن معنی حمل توشه خواهد بود تنها محدود به مواردی است که می تواند قرار داده شده در زیر یک صندلی. که تحت تاثیر قرار ورزشکاران که حمل تجهیزات شخصی در هواپیما با آنها.

‘آن را به ارزش ورزشکاران به خطر می اندازند و یا کارکنان…’

هر دو شنا و دو و میدانی نگه داشتن اردوگاه های آموزشی در گرم آب و هوا و امکانات خارج از کشور است. در حال حاضر با افزایش هزینه های سفر همراه با امکان رو 14 روز قرنطينه در برخی از کشورهای سازمان برنامه به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“این ارزش ورزشکاران به خطر می اندازند و یا کارکنان اگر ما می تواند چیزی مشابه در داخل کشور” ال-Awadi گفت.

تعدادی از مسابقات حضور داشتند نیز ممکن است تحت تاثیر قرار.

“است که می تواند عمده تعویض بازی از نظر نگاه های مختلف مسابقات” Gentes گفت.

انتظار طولانی پوشیدن دنده محافظ و نگرانی در مورد ویروس می تواند اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از استرس برای ورزشکاران است.

“اینجا جایی است که ما عملکرد ذهنی مربیان را به بازی می آیند” Gentes گفت. “این تنها چیزی است که رفتن به تبدیل شدن به بخشی از عملکرد برنامه است.”

ال-Awadi گفت: نظارت بر سلامت Para-ورزشکاران بسیاری از کسانی که سیستم ایمنی بدن خواهد بود به خصوص مهم است.

“ما خواهد بود فوق العاده سخت کوش ما با تیم پزشکی در نظر از اینکه برخی از ورزشکاران می تواند سفر,” او گفت:.

نوکرک گفت: تغییرات به چه توشه به کار گرفته شده است می تواند تاخیر ورزشکاران از بازگشت به خانه از مسابقات است. او همچنین نگرانی در مورد عدم اجازه حمل چون او را دوست دارد به نگه داشتن او دارو کلاه گوگل و لباس با او.

مانند بسیاری از Para-ورزشکاران نوکرک نیز لاتکس آلرژی به طوری که او نگران است در مورد مردم در اطراف او با پوشیدن دستکش.

اما مانند دیگر مسافران نوکرک گفت: ورزشکاران باید برای تنظیم به تغییرات.

“وجود خواهد داشت و همه چیز ما باید به شکل درست همانطور که ما را با زندگی روزانه” او گفت:.

افزایش زحمتی و استرس ایجاد شده توسط سفر متوقف نخواهد شد نوکرک از شنا رقابتی.

“استخر جایی است که من خانه من,” او گفت:. “اینجا جایی است که من احساس آزادی و که در آن من می تواند رقابتی است. برای من شخصا, من فکر می کنم عشق به ورزش را حفظ خواهد کرد من در آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>