کانادا ساحل volleyballers Pavan Humana-Paredes دوباره برای قهرمانان جام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

والیبال ساحلی قهرمان جهان سارا Pavan و ملیسا Humana-Paredes بازگشت بر روی شن و ماسه در سال 2020 جام قهرمانان اروپا در لانگ بیچ کالیفرنیا این آخر هفته اما همکاران انتظار نیست که یک “ما در حال بازگشت!” لحظه.

این COVID-19 جهانی و همه گیر است منجر به جفت تحمل 10 ماه وقفه – طولانی ترین اخراج یا در خود نرم افزار حرفه – و سه-هفته هشت تیم رویداد آنها را به مجموعه ای کاملا جدید از جسمی و روانی چالش برای اضافه کردن در بالا در حال حاضر به چالش کشیدن قرنطینه.

“من فکر می کنم ما هر دو آماده شدن به یک سوپر تجربه منحصر به فرد” Humana-Paredes گفت: CBC Sports. “هنگامی که ما بحث در مورد این به عنوان یک تیم با مربی تیم ما و ورزش ما [روانشناس] در مورد اینکه آیا ما از رفتن به این بازی یا نه یکی از چیزهایی که ما در مورد صحبت شد فقط پایین آمدن به پیدا کردن شادی در بازی دوباره و اینکه پیوست.”

گیم پلی نخواهد بود تنها چیزی که احساس می کند منحصر به فرد است. همه از این تیم جدا خواهد شد در طول مسابقات ساخت خارج از دادگاه تجربه های مختلف نیز هست. بنابراین چشم انداز می گوید: Pavan خواهد بود کلید.

“ما درک می کنیم ما در حال رفتن به بازی در سطح ما در فصل گذشته و یا حتی چگونه ما احساس ما در طول پیش فصل درست قبل از اینکه همه چیز را تعطیل,” او می گوید. “بدیهی است که ما در حال رفتن به سعی کنید بهترین های ما, ما در حال کار فوق العاده سخت ما در حال رفتن به رقابت به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم.

“اما آن را نمی تواند ویرانگر و یا زندگی در حال تغییر است اگر ما نمی انجام در حداکثر ما در حال حاضر است.”

پشتیبانی از نگاه های مختلف در طول یک بیماری همه گیر

یکی از بیشتر به چالش کشیدن همه چیز برای این دو به یاد داشته باشید به لمس هر یک از دیگر.

“این عجیب و غریب” Humana-Paredes می گوید: به عنوان Pavan گره در توافق است. “من رفته بالا-سپاس کاملا چند بار شده است و مانند” متاسفم, من نمی خوام که دوباره.’

“آن را نیز دشوار است چرا که این چیزی است که ما را به اجازه دهید هر یک از دیگر می دانم که ما اینجا هستیم و حمایتی بنابراین ما در حال رفتن به باید به شکل از چگونه شما انجام خواهیم داد که متفاوت می آیند رقابت روز است.”

مدیریت انرژی ممکن است چالش بزرگتر برای اواز یا موسیقی دو نفری که تاکید می کند که هر تیم دارای شخصیت های مختلف: برخی از شدید و پر سر و صدای دیگران کم انرژی و آرام. و با وجود داشتن تجربه بازی در آرام طرف دادگاه و یا در حوادث با چند طرفداران Pavan و Humana-Paredes انتظار مسابقات با بدون فن برای تقویت هر تن دیگر تیم مجموعه.

“شما همچنین می توانید آن را احساس می کنید در این مسابقات هستند که در مدال دور که در آن تیم فقط صفر انرژی” Pavan می گوید. “این خیلی سخت به بازی این تیم ها گاهی اوقات به این دلیل که دادگاه فقط به نظر می رسد مرده است. و به خودتان و سمت خود را از دادگاه amped می تواند چالش برانگیز به خصوص اگر شما اتفاق می افتد به برنده شدن با چند نقطه و یا اگر بازی نیست فوق العاده تنگ و وجود ندارد که احساسات وابسته به آن است.

کانادا سارا Pavan جشن پس از پیروزی مقابل برزیل در FIVB والیبال ساحلی به تور جهانی در توکیو در جولای 27, 2019. (فایل/گتی ایماژ)

“من فکر می کنم که یک چالش یک حرکت مبتنی بر ورزش به طور کلی پس از آن می تواند بسیار جالب را ببینید که چگونه آن را بازی می کند.”

Humana-Paredes مشخصه خودش و Pavan به عنوان شدید, پر انرژی تیم: او آوازی یکی در حالی که Pavan کمتر است اما می شود “اخراج” بازی با تیم های جدی در نگرش است.

“این روانی سمت,” Pavan می گوید. “شما واقعا می تواند در شکستن مردم با این نوع از عقب و جلو.”

Humana-Paredes خواستار آن بازی در بازی.

“این می تواند متفاوت باشد و من فکر می کنم ما باید به فکر که ما در حال بازی و چگونه ما می تواند انرژی برای خودمان و هنوز اقامت متمرکز و در این بازی در همان راه ما می شود.”

پیوست به آرامی

پس از آن وجود دارد از جنبه های فیزیکی از آینده.

این دو از هم جدا شدند برای بخشی بهتر از چهار سال در حالی که انجام بهترین خود را برای حفظ تناسب اندام است. درست پس از اعلام از قهرمانان جام جهانی فقط چهار هفته قبل از اولین مسابقه خود را در جولای 17, تورنتو مبتنی بر Humana-Paredes بلافاصله رزرو پرواز از ویکتوریا به کالیفرنیا برای پیوستن به Pavan که در حال حاضر زندگی در دولت است.

آنها را بر روی شن و ماسه برای اولین بار در سه ماه. برای چند هفته اول آنها آن را آسان برای جلوگیری از صدمه هنوز هم سخت آموزش به طور جداگانه و با تمرکز بر مهارت های فردی.

آنها به طور رسمی رو در روی شن و ماسه هم در هفته پایانی دبستان, همه در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

“همه چیز شده و فوق فشرده,” Humana-Paredes می گوید. “من فکر می کنم ما می تواند واقعا سخت خودمان را به تقاضا و عملکرد در سطح است که ما در قبل و سعی کنید و نگه دارید و خودمان را به استاندارد.

“اما ما فکر بودن که این معمول دوره آماده سازی برای ما و ما تا به حال برخی از زمان.”

‘طوفان کامل’

بنابراین این تیم به عنوان آماده به عنوان آنها می توان به rev موتورهای خود را یک بار دیگر حداقل برای چند هفته آینده. پس از آن آنها ممکن است حق بازگشت دوباره به عنوان COVID-19 کست عدم اطمینان در مورد هر مطلب مسابقات در آینده نزدیک. به همین دلیل این تیم تردید به در نظر گرفتن این عنوان چیزی بیش از یک فرصت بزرگ را به بازی.

این کانادایی ساخته شده در تاریخ به عنوان قهرمان جهان, اما آنها می توانند در بالا آمده دوباره در توکیو 2020? 2:38

“من واقعا نمی دانم اگر ما در این نگاه به عنوان المپیک دبستان” Humana-Paredes می گوید: با اشاره به بازی موکول برای جولای 23, 2021. و Pavan موافق است.

“به این فرصت فقط به نظر می رسید مانند طوفان کامل” او گفت:. “ما می توانیم دوباره با هم ما می توانیم لمس والیبال و ما می توانیم این فرصت را برای کسب درآمد.

“این یک فرصت عالی برای شکستن تا چه شده است می تواند یک دوره بسیار طولانی بدون بازی والیبال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>