شرکت کانادایی می گوید: بهداشت و درمان کانادا به تصویب سریع آن COVID-19 آزمون

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک شرکت کانادایی می گوید آن را دریافت تأییدیه از وزارت بهداشت کانادا برای سریع آزمون های قابل حمل برای تشخیص رمان coronavirus.

مستقر در اتاوا اسپارتان علوم زیستی گفت: در انتشار اخبار یکشنبه که دولت فدرال به معنی تایید آن آزمون هم اکنون می توانید شروع به رفتن درب به “فدرال و دولت های استانی و همکاران بلافاصله شروع.”

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه سریع تست کیت می تواند منجر به بیشتر هدف نمایش

“ما آماده برای شروع به حمل و نقل ما قابل حمل COVID-19 آزمون به دولت استانی و فدرال و آنها را به طور گسترده ای در دسترس کانادایی” گفت: مدیر عامل شرکت پل Lem در بیانیه ای.

او گفت که دولت از نزدیک با این شرکت به منظور “تسریع در بررسی و تصویب فرایند است.”

Coronavirus: آلبرتا اطمینان کافی عرضه PPE جلوتر از محموله به B. C., کبک و انتاریو

Coronavirus: آلبرتا اطمینان کافی عرضه PPE جلوتر از محموله به B. C., کبک و انتاریو

“فوری وجود دارد نیاز برآورده نشده برای سریع COVID-19 تست و به عنوان یک افتخار کانادا شرکت ما در حال هیجان زده است که فناوری ما خواهد بود و بخش مهمی از مبارزه با COVID-19 همه گیر در کانادا,” Lem نوشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سریع تست با استفاده از یک قهوه-فنجان اندازه قابل حمل DNA analyzer — اسپارتان مکعب — و همچنین به عنوان تست کارتریج و سواب. این شرکت گفت: این اجازه می دهد تا تست انجام شده توسط “non-پرسنل آزمایشگاه” در مکان هایی مانند فرودگاه ها و یا داروخانه ها یا مناطق دور افتاده کشور است.

ادامه مطلب: Coronavirus: توسعه سریع COVID-19 آزمون در آثار در کانادا در سطح جهانی

کارشناسان قبلا گفت که سریع تست بسیار مهم است برای جوامع از راه دور و همچنین برای نگه داشتن مردم امن در هنگام بازگشت به کار و اجازه می دهد که مرزهای تعطیل در شروع این بیماری همه گیر را دوباره باز کنید با خیال راحت.

“تصور کنید quarantining مردم برای زمانی که طول می کشد برای کسی که به بلند کردن چمدان در فرودگاه که در آن یا بله یا نه” کنترل عفونت اپیدمیولوژی کالین Furness گفت: اخبار جهانی در یک مصاحبه در هفته گذشته.

Coronavirus: بحران اقتصادی زمان برای کانادایی ها در میان همه گیر

Coronavirus: بحران اقتصادی زمان برای کانادایی ها در میان همه گیر

“ایده کلی تلاش خود را برای افزایش ظرفیت از طریق تست سریع یک چیز عالی.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با توجه به بیانیه آلبرتا خدمات بهداشتی و اسپارتان را آزمایش می تواند به ارائه نتایج در کمتر از یک ساعت. دولت های هر دو انتاریو و آلبرتا را تبدیل به شرکت به مقیاس تست ظرفیت در هر استان است.

ادامه مطلب: باید تست سریع برای coronavirus توان در فرودگاه ها و مرزهای?

آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی گفت: این یک $9.5 میلیون قرارداد 250 دستگاه های دستی و 100,000 تست کیت که آن امید را تا سرعت تست در مناطق روستایی است. در پایان ماه مارس Ontario برتر داگ فورد گفت: این استان خریداری شده بیش از 900,000 COVID-19 تست کیت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus: ما همیشه در حال بازگشت به حالت عادی در طول یا پس از COVID-19 همه گیر?

Coronavirus: ما همیشه در حال بازگشت به حالت عادی در طول یا پس از COVID-19 همه گیر?

اکثر COVID-19 تست در حال حاضر انجام می شود با استفاده از یک نازوفارنکس سواب داخل بینی است. سواب هستند و سپس فرستاده شده به یک بیمارستان یا بهداشت عمومی آزمایشگاه, جایی که آنها در حال پردازش در یک ماشین بزرگ طراحی شده برای واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) انجام شد.

ادامه مطلب: کانادا از دست رفته ممکن است هزاران نفر از coronavirus موارد, کارشناسان می گویند

عدم سواب تست مواد شیمیایی و محدود آزمایشگاه فضایی منجر به انباشت پرونده ها در برخی از استان ها و مقامات بهداشت عمومی به حد می شود که تست شده است.

Coronavirus: دکتر بانی هنری 1-در-1 با چالش ها مقابله با یک بیماری همه گیر

Coronavirus: دکتر بانی هنری 1-در-1 با چالش ها مقابله با یک بیماری همه گیر

اسپارتان مکعب با استفاده از یکسان تست شده است که منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است که 100 درصد میزان دقت با توجه به مصاحبه اخیر Lem را با اخبار جهانی است.

همانطور که از یکشنبه شب, بهداشت کانادا سایت نمی هر گونه اطلاعات در مورد تصویب این تست سریع.

— با فایل های جهانی به گزارش خبرنگار اندرو راسل

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>