کانادا مشروط کمک می کند تا داش فشار گذشته خار برای رسیدن به چالش های جام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

راشل دالی سیتی به ثمر رساند در یک ضربه سر در دقیقه 69 و هوستون داش پیشرفته به چالش قهرمانی جام حذفی بازی با نتیجه 1-0 به پیروزی پورتلند خار در روز چهارشنبه.

چهارم-کشت داش بالاترین باقی مانده دانه در مسابقات هرگز برگشتی در هفت سال ملی فوتبال زنان لیگ.

داش بازی خواهد کرد و برنده اواخر نیمه نهایی مسابقه بین شیکاگو ستاره های قرمز و آبی آسمان در مسابقات قهرمانی بازی یکشنبه است.

کانادا بین المللی Nichelle شاهزاده تا به حال یک زن و شوهر از شانس هوستون. او شکست دور در با حداکثر سرعت دویدن به سمت پورتلند هدف در باز کردن نیمی از یکشنبه اما او گرفتار شده بود توسط مدافع امیلی Menges. دالی به حال تنها گلزنی برای داش بدون گل در نیمه.

سازمان دیده بان | داش دزدکی حرکت کردن توسط خار برای رسیدن به چالش نهایی جام حذفی:

راشل دالی سیتی به ثمر رساند در یک ضربه سر در دقیقه 69 و هوستون داش پیشرفته به NWSL چالش قهرمانی جام حذفی بازی با نتیجه 1-0 به پیروزی پورتلند خار. 1:11

شاهزاده تا به حال یکی دیگر از فرصت های بزرگ در 62 دقیقه اما پورتلند دروازه بان بریت Eckerstrom پانچ آن را دور.

دالی در نهایت شکست طریق با او تک به تک که هدف منعکس کردن Eckerstrom برگشت و به خالص. آن دلی سوم هدف از این مسابقات به پایان رسید و سه مسابقه shutout برای داش.

همکار کانادایی Allysha چپمن و سوفی اشمیت پیوست شاهزاده در هوستون شروع 11.

ستاره کانادا مهاجم کریستین سینکلر است پرتلند کاپیتان.

پورتلند رفت این مسابقات با یک 11-2-3 استفاده همه-زمان علیه داش.

خار که برنده لیگ عنوان در سال 2013 و 2017 شد مانع صدمات در طول چالش جام.

دروازه بان شروع Adrianna Franch بازی نمی کند به دلیل مصدومیت زانو و مدافع بکی Sauerbrunn تا به حال شده از درب بازکن چون ران آسیب است. خار در یکشنبه نیز بدون هافبک لیندزی Horan بود که سوال از رفتن به بازی با یک لگن آسیب است.

پورتلند نیز به این تیم دروازه بان سوم. Eckerstrom شروع دو بازی گذشته پس از بلا بیکسبی پایدار آسیب ACL و رهبری خانه. به عنوان یک نتیجه, دروازه بان, مربی oregonian, سابق, آلمانی, دروازه بان تیم ملی و جام بهترین بازیکن سال شد در پورتلند نیمکت به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>