کانادا شورای ائمه مدعی ‘اسلام هراسی’ در سازمان تنظیم مقررات پس از اتاوا مسجد از دست می دهد خیریه وضعیت

کانادا شورای ائمه خواستار دولت فدرال برای بررسی اتهامات آنها از اسلام هراسی در آژانس درآمد کانادا برای ساخت آنچه که آنها را “نادرست” و “گمراه کننده” ادعا می کند در برابر دو رهبران مسلمان.

این اتهامات پس از آن سازمان تنظیم مقررات و محروم خیریه وضعیت اتاوا اسلامی مرکز و Assalam مسجد در سال 2018 زیر ممیزی است که نگرانی در مورد گذشته سخنرانان مهمان و “فعالیت های که ترویج نفرت و عدم تحمل.”

CCI گفت که سازمان تنظیم مقررات منتشر شده “توهین آمیز” اظهارات علیه دو نفر از اعضای آن امام Abdullah Hakim Quick و امام گفت: Rageah که “دروغ” متصل شده و آنها را به “نفرت و عدم تحمل و تروریسم است.”

هر دو سریع و Rageah گفت: خود پوزش از نظرات گذشته در نظر گرفته شده توسط سازمان تنظیم مقررات و هیچ تلاش ساخته شده توسط آژانس به آنها را فرصتی برای پاسخ به این اتهامات که به گفته آنها اغلب شامل اظهارات بودن از متن گرفته شده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“از طریق آن توهین آمیز خصوصیات دکتر سریع و امام Rageah که سازمان تنظیم مقررات به نمایش گذاشته شده است بی پروا و بی تفاوتی نسبت به حقیقت” CCI گفت. “اتهامات علیه این دو مورد احترام رهبران جامعه …. [استمرار] مضر و سمی Islamophobic کلیشه.”

“با دروغ اتصال دو احترام کانادا امامان از CCI به نفرت و عدم تحمل و تروریسم سازمان تنظیم مقررات رانده است ترس در جامعه مسلمان در مورد امکان وجود اسلام هراسی در سازمان تنظیم مقررات به روند تفتیش و حسابرسان.”

ادامه مطلب: اتاوا مسجد از دست می دهد خیریه وضعیت برای ترویج ‘نفرت و عدم تحمل’

سازمان تنظیم مقررات حسابرسی نیز در زمان موضوع را با حضرت در تعلیم و تربیت چیست ؟ -thahabi و Bilal Philips سخن گفت که در مسجد و کسی که از سازمان تنظیم مقررات گفته شده ضد سامی نظرات در گذشته و ترویج خشونت است. آنها بخشی از CCI شکایت آنها به عنوان عضو نیست. آنها در پاسخ به یک درخواست برای نظر از اخبار جهانی است.

با توجه به سازمان تنظیم مقررات و اسناد و سریع بود “برای حمایت از مسجد الاقصی در بیت المقدس را به عنوان آزاد از “کثافت” از یهودیان” و محکوم شد توسط نیوزیلند قدرت پخش در سال 2004 برای چه نامیده می شد “بیان نفرت” نسبت به همجنسگرایان. سازمان تنظیم مقررات متهم نیست هر یک از سخنرانان از ساخت این سخنان را در اتاوا مسجد.

سریع بستری برای ساخت اظهارات در مورد مجازات همجنسگرایان در گذشته اما علنا عذرخواهی کرد. او گفت: او نه ضد سامی یا ضد همجنس.

سریع گفت که او هرگز به نیوزیلند گفت: نظرات خود را محکوم نیوزیلند قدرت پخش در سال 2004 از تصویری که ثبت شد “90s.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اتاوا مسجد از دست می دهد خیریه وضعیت برای ترویج ‘نفرت و عدم تحمل’

اتاوا مسجد از دست می دهد خیریه وضعیت برای ترویج ‘نفرت و عدم تحمل’

با توجه به سازمان تنظیم مقررات و اسناد و سریع ادعا گفت که “ایدز ناشی از ‘گه شیوه های از همجنس گرایان” و است که از نظر موقعیت در همجنسگرایی مرگ است.

من اعلام موضع اسلام درباره همجنسگرایی … من عذرخواهی آنلاین برای هر گونه صدمه دیده است که من باعث به هر فردی به دلیل آنچه که من گفتم:” سریع گفت: اخبار جهانی و افزود که او از آن زمان تا به حال ویدیو یوتیوب حذف شده است. “مضر را از چیزی است که سازمان تنظیم مقررات در حال حاضر احیا این استدلال که گذاشته شده است به بقیه.”

“من هرگز طرفدار خشونت vigilantism و یا بی توجهی به قانون است.”

سریع ادعا را تکرار عذر خواهی و کار برای محکوم کردن افراط گرایی شد عمدا حذف شده توسط سازمان تنظیم مقررات و او هرگز این فرصت را برای پاسخگویی به اتهامات.

سازمان تنظیم مقررات کاهش یافته است برای پاسخ به یک لیست مفصل از سوالات از اخبار جهانی در مورد ممیزی و اتهامات علیه این دو امام با استناد به “مقررات محرمانه” در مالیات بر درآمد عمل می کنند.

“سازمان تنظیم مقررات ثبت موسسات خیریه در کانادا و مسئول ساخت مطمئن شوید که آنها مطابق با الزامات مالیات بر درآمد قانون و مربوط به تصمیم دادگاه” آژانس در بیانیه ای گفت. “سازمان تنظیم مقررات رسیدن به این طریق متعادل برنامه های آموزش و پرورش و خدمات مشتری و مسئول اجرای قانون از جمله ممیزی برای حفاظت از یکپارچگی خیریه بخش است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: دادگاه انتاریو به موسسات خیریه go-ahead برای دریافت سیاسی — و نه فقط حزبی

مسجد مقامات رد ترویج مدارا و گفت: مسائل مربوط به مورخ, به بیش از پنج سال پیش است. حسابرسی تحت پوشش در سال 2012 و 2013. سخنرانان در حال حاضر قبل از نمایش آنها گفت.

اتاوا اسلامی مرکز و Assalam مسجد را به طور رسمی مسابقه سازمان تنظیم مقررات یافته است.

“آن ویرانگر برای ما. آن را مانند یک زلزله.”

“اما چه می توانیم بکنیم؟” علی Abdulle مسجد خزانه دار گفت: اخبار جهانی سال گذشته است.

متولد یک مسیحی قبل از تبدیل به اسلام به عنوان یک مرد جوان سریع برجسته امام در تورنتو با حضور قابل توجهی در رسانه های اجتماعی با نزدیک به 800,000 لایک در Facebook و بیش از 12 ، 000 طرفداران در Instagram.

او با دریافت این ملکه الیزابت دوم جشن الماس مدال برای سهم خود را به کانادا کار کرده است و RCMP به کمک de-رادیکال جوان مسلمانان است. او همچنین از انجام کار و یا در سمتهای دانشگاه تورنتو, انتاریو) (Ontario Science Centre, the Royal Ontario Museum.

Imam Quick received the Queen Elizabeth II Diamond Jubilee Medal for his contribution to Canada.
امام سریع دریافت کرد ملکه الیزابت دوم جشن الماس مدال برای سهم خود را به کانادا. (Screenshot/Facebook)

در سال 2016 او امضا دو بیانیه در محکومیت تیراندازی در اورلاندو فلوریدا., که به کشته شدن 49 نفر و زخمی شدن 53 نفر دیگر در تیراندازی و کشتار در داخل پالس, نوجوان, کلوپ شبانه. در همان سال او یکی از دو کانادا ائمه قرار داده و بر روی یک ضربه لیست به اصطلاح دولت اسلامی که به نام او پس از قتل او را محکوم کرد گروه تروریستی و جهادی افراط گرایی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما او نیز مواجه جنجال در گذشته و در یک خط طولانی از منتقدان که به نام برای خود صحبت ظواهر لغو شود.

سازمان تنظیم مقررات برجسته سخنرانی تصویری که در آن او گفته در مورد “تاریخ جنگهای صلیبی” و تصفیه اسلامی حرم از “کثافت از مسیحیان و یهودیان.” سریع گفت: نظرات خود را گرفتند “به اشتباه تفسیر” و او تنها صحبت کردن در مورد هتک حرمت مساجد و خواستار مرگ مردم یهودی.

“من وکلا گفت: [سازمان تنظیم مقررات اتهامات] حداقل آن غفلت است. در حداکثر آن را بسیار Islamaphobic,” او گفت:. “من یک معلم و یک رهبر مذهبی و اعتبار مهم است.”

“اگر شما از بین بردن اعتبار یک شخصیت مذهبی و یا یک معلم شما اساسا نابود شود که فرد امرار معاش.”

بیشتر بخوانید: دولت لغو گروه خیریه وضعیت ممیزی نقل ممکن است کمک های مالی پاکستان داعش

CCI عضو امام Rageah که اجرا می شود تورنتو اسلامی مرکز نقل در استرالیا, روزنامه, گزارش, با توجه به سازمان تنظیم مقررات و گفت که او تا به حال شده است را تکذیب کرد ورود به این کشور و “نمایش داده می شود ضد غربی و ضد همجنس نگرش است.”

“سازمان تنظیم مقررات نیز نگرانی با توجه به آقای Rageah رابطه با ینزع موسسه و نقش خود را به عنوان بنیانگذار و رهبر این سفر از ایمان کنفرانس که فراهم کرده است افراد شناخته شده برای خود را افراطی و نظرات یک فرصت به آدرس هزاران نفر از جمع در تورنتو” با توجه به اسناد و مدارک.

Rageah مهاجرت به کانادا از سومالی زمانی که او فقط 14 و بزرگ شده در Welland, Ont., به عنوان یک کاتولیک. او در حال حاضر به عنوان امام در جامعه, سکینه مرکز در سکربروق و همچنین دارای یک زیر بزرگ در رسانه های اجتماعی مباهات صدها نفر از هزاران نفر از پیروان در Facebook و YouTube.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او به نظر می رسد در ضد نژادپرستی مذاکرات در کنار شهردار تورنتو جان و حزب محافظه میزبانی دیگر سیاستمداران از همه راه راه از جمله انتاریو برتر داگ فورد و امنیت عمومی وزیر بیل بلر در حوادث در سکینه مرکز در طول سال.

CCI member Imam Rageah runs the Toronto Islamic Centre.
CCI عضو امام Rageah اجرا می شود تورنتو اسلامی مرکز. (Facebook)

Rageah بود سریع گفت: او هرگز این فرصت را برای پاسخ دادن به سازمان تنظیم مقررات اتهامات و مثبت خود را در جامعه عمدا حذف شده در سازمان تنظیم مقررات گزارش.

“این کار از سازمان تنظیم مقررات و واقعا آسیب دیده و من در همه سطوح” Rageah گفت: اخبار جهانی است. “آنها هرگز به من فرصت هرگز پرسید: ‘چرا به شما می گویند این است؟’ آنها فقط به این نتیجه رسیدند.”

“آنها گفت:” این یک واعظ از نفرت و این شواهد است. این همه بی پایه و اساس شواهد.”

Rageah گفت: این سفر از ایمان کنفرانس است برگزار شده است در کانادا از سال 2011 است.

“این کنفرانس و کنفرانس سازمان تیم تا به حال سعی و کوشش به دلیل اقدامات در محل. وجود دارد هرگز هر گونه موارد اختلاف و یا عبارات نفرت با هر سخنران اتفاق می افتد در این کنفرانس و یا قبل از کنفرانس” او گفت:.

“سازمان تنظیم مقررات به اشاره است که من در تسهیل یک فروم در کانادا که در آن نفرت واعظان می تواند خود را بیان تحمل دیدگاه های نادرست و غیر مسئولانه است.”

Rageah گفت: سازمان تنظیم مقررات عمدتا مبتنی بر نظرات خود را در اخبار از گزارش های رسانه ها در سراسر جهان و انجام هیچ کار به منظور بررسی هر گونه ادعا می کند. او ادعا کرد که او هرگز اجازه ورود به هر کشور.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: اسلام هراسی در کانادا جدید نیست. کارشناسان می گویند از آن زمان ما با مشکل روبرو

سازمان تنظیم مقررات پانوشت هر اتهام با یک لینک به یک داستان خبری بود و نه پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا آنها در تأیید این ادعا است.

“اگر شما یک دولت نهاد یک نهاد قابل اعتماد یک نهاد است که مردم با تکیه بر منابع خود را باید از شخص ثالث” Rageah گفت. “نباید برش و چسباندن.”

از سازمان تنظیم مقررات و هایلایت 2014, اخبار, داستان توسط نیوکاسل هرالد گفت: Rageah شده بود را تکذیب کرد ورود به استرالیا و نمایش داده می شود ضد همجنس نگرش گفت: “همجنسگرایان آنها در حال مبارزه برای حقوق خود روز و شب و پس از آن قانونی شد و شما نمی توانید هر چیزی در مورد آن.”

Rageah گفت که او صحبت کردن در مورد این موضوع از مسلمانان برای حقوق خود مبارزه همان راه LGBTQ2 جامعه است.

“در بسیاری از مذاکرات من با استفاده از آنها به عنوان پلت فرم از مبارزه و موفقیت … من احترام خود را مبارزه.”

گفت: “من به جماعت ‘نگاه آنها تا به حال هیچ حقوق در گذشته آنها تلاش آنها به مبارزه برای حقوق خود به آنها داده می شود از حقوق خود نیست که ما باید به دور از حقوق خود.”

ادامه مطلب: بازدید از مسجد کمپین با هدف مبارزه با اسلام هراسی

اگر چه سازمان تنظیم مقررات صورت گرفت موضوع را با امام در ارتباط به ینزع موسسه – ایالات متحده سازمان با قبلی روابط به افراط گرایان – Rageah گفت: “روابط” محدود شد به یک تعداد انگشت شماری از سخنرانی مهمان بود و آن را “غیر مسئولانه” به پیوند او را به افراط گرایان. او ادعا کرد که هیچ رابطه ای با این موسسه از سال 2013.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“از سازمان تنظیم مقررات و من از بین برد شهرت متهم من چیزی که من هستم,” او گفت:. او ادعا می کند او شده است اغلب متوقف شده در مرز اضافی برای بازجویی از سازمان تنظیم مقررات را گزارش علنی در رسانه ها در سال گذشته است.

این ینزع موسسه دریافت کرده است بررسی رسانه های در گذشته برای این اتصالات به اتهام افراط گرایان مانند Anwar al-العولقی که اطلاعاتی ایالات متحده به اتهام ارشد کارگزینی برای القاعده است. گزارش ادعا شده که این ینزع موسسه تا به حال به فروش می رسد al-العولقی را ضبط شده در گذشته (هر چند رسانه ها گزارش می گوید: ینزع موسسه ممنوع ضبط شده در سال 2009). رسانه ها همچنین گزارش داد که برخی از ینزع موسسه دانش آموزان بعدها به اتهام درگیر در توطئه ترور.

Navaid عزیز یک سخنگوی ینزع موسسه گفت: این سازمان و آن مدرسان گرفته اند, عمومی مواضع در برابر افراط گرایی خشونت آمیز.

“ینزع موسسه دارای یک سیاست تحمل صفر نسبت به تبعیض و یا عبارات از افراط گرایی از آن سیستم عامل” عزیز گفت. “این مایه تاسف است که سازمان تنظیم مقررات بدخیم نام این موسسه در این گزارش بدون دادن ینزع یک فرصت برای پرداختن به نگرانی های خود را که ما را با کمال میل انجام می شود.”

Rageah مواجه انتقاد در گذشته برای بحث برانگیز نظرات از جمله این که 9/11 هواپیما حملات شد کار مسلمانان و خواستار خدا به “نابود کردن” دشمنان اسلام.

او اعتراف کرد او گفت: “9/11 بود کار واقعی مسلمانان است.” او ادعا کرد که او کلمات خارج از متن گرفته شد و عمدا تحریف را در برابر او به دلایل سیاسی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من حفظ گفتن جوانی من در حفظ گفتن در رسانه ها هیچ شایسته مسلمان هرگز توجیه [کسانی که حملات],” او گفت:. “اگر شما واقعا مطالعه اسلام شما اسلام را محکوم کرد این رفتار است.”

Rageah و سریع گفت: سازمان تنظیم مقررات باید موضوع یک عذرخواهی و عقب نظرات در ممیزی.

“این یک ضربه چون من به عنوان کسی که ایستاده بود برای عدالت اجتماعی و در برابر افراط گرایی و در حال حاضر من نشاندار به عنوان یک نفرت واعظ” امام سریع گفت.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaLevitra