کانادایی, زن و شوهر Karker, مککی اسکی به نقره در روز ولنتاین در کلگری جام جهانی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کلگری برندان مک کی و راشل Karker از ارین, Ont., جشن روز ولنتاین در سبک روز جمعه.

نه تنها باید جفت آشنایی شده است به مدت سه سال بوده و برای ساخت نام برای خود در کانادا جام جهانی اسکی آزاد تیم در همان زمان. مککی و Karker هر دو 22, اسیر مدال نقره در بخش مردان و زنان اسکی halfpipe رویداد در جام جهاني کشتي آزاد رویداد در کانادا پارک المپیک.

“این واقعا یک راه خوب برای ما روز ولنتاین” مککی گفت. “ما حتی نمی باید برای به دست آوردن هر چیز دیگر.”

پس از اتمام دوم پشت چین آیلین بیمار Gu Karker تشویق مککی به نقره مدال نشان از پایین تپه.

“این بسیار ایده آل, روز ولنتاین,” او گفت:. “ما فقط می توانید هر دو بیرون رفتن با مکان دوم را به پایان برساند و برخی از پاپ امشب.”

سازمان دیده بان | Karker soars به نقره ای:

راشل Karker بومی ارین, Ont., خوشحال کانادا جمعیت در راه خود را به مقام دوم halfpipe پایان در FIS Freestyle Skiing, جام جهانی در کلگری. 1:18

مککی خود را نجات داد بهترین برای سوم خود را اجرا کنید به عنوان او به ثمر رساند 91.00 امتیاز از قضات به او را در نقطه دوم پشت گاس Kenworthy چشمگیر 93.20-نقطه اجرا شود.

“من همان اجرا [به عنوان اول خود را زمانی که او به ثمر رساند 86.20 امتیاز] اما من سعی کردم به آن را به نگاه بهتر است,” او گفت:. “من برخی سخت تر منازعه, بنابراین من حدس می زنم در راه من بهترین من برای گذشته است.”

سازمان دیده بان | مککی طول می کشد نقره ای:

کلگری بومی برندان مک کی فرود در اولین دیدار رده بندی جام جهانی در روز جمعه به عنوان او به پایان رسید دوم در halfpipe رویداد در زادگاه خود از Calgary, Alberta. 1:36

Kenworthy آمریکایی است که رقابت برای بریتانیا برای اولین بار.

آمریکایی ها Birk ایروینگ و دیوید عاقلانه به پایان رسید و در سوم و چهارم به ترتيب در حالی که کلگری نوح بومن, 27, تا به حال به حل و فصل پنجم به پایان برسد.

بومن یک شانس برای برنده شدن در مردان آزاد halfpipe کریستال جهان با بهتر نشان دادن اما زخم تا 20 امتیاز پشت سر جام جهانی رهبر هارون Blunck ایالات متحده که آیا واجد شرایط برای رقابت در مرحله نهایی در کلگری.

“من می خواستم کریستال, جهان, برای, مطمئن, اما آن را یک فصل شگفت انگیز رفتن سر به سر با Blunck کل زمان” بومن گفت. “این بهترین فصل از زندگی من و من فوق العاده افتخار از آنچه که من به دست آورد.”

سازمان دیده بان | Kenworthy می شود 1st تریبون از ’17:

بریتانیا گاس Kenworthy انداخت پایین اولین اجرا نمره 93.20 امتیاز در راه خود را برای برنده شدن در مردان halfpipe رویداد در FIS Freestyle Skiing, جام جهانی در کلگری. 1:36

پس از به ثمر 89.20 امتیاز در اولین اجرا Karker در زمان سقوط در دومین سفر کردن halfpipe.

“من بسیار درد. من درد آرنج کمی” گفت: Karker بستری که جمع و جور نجومی گرفته شده از عوارض آن در او. “راستش در این نقطه از فصل پس از چهار مسابقات back-to-back-to-back-to-back, من در حال اجرا بر روی گازهای در حال حاضر. من می دانستم که من برای اولین بار اجرا شد من بهترین شات. آن بود که من پر انرژی ترین و آگاه و من خوشحالم که آن را کار می کرد.”

او قادر به بهتر او اولین نمره در سوم اجرا شود اما هنوز زخم در نقطه دوم پشت گو که به ثمر رساند 94.00 امتیاز نهایی خود را اجرا کنید.

سازمان دیده بان | چین آیلین را بدست آورده 1st جام جهانی برنده:

16-year-old Gu بیمار آیلین لبه کانادا راشل Karker را به پایان برساند برای اولین بار در زنان halfpipe در FIS Freestyle Skiing, جام جهانی رویداد در کلگری. 1:28

اگر چه روسیه Valeriya Demidova به پایان رسید و در سوم با امتیاز 87.20 امتیاز او هنوز موفق به پایان برساند در بالای زنان در جام جهانی, جدول رده بندی با 300 امتیاز را به نفع خود کریستال جهان.

Karker به پایان رسید و در دوم 20 امتیاز پشت Demidova.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>