کانادا دوچرخه سواران Simmerling میچل با استفاده از المپیک تاخیر به نفع خود

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به تعویق افتادن این تابستان بازی های المپیک توکیو تا سال 2021 به معنای چیزهای مختلف برای ورزشکاران مختلف. برای آلپ اسکی باز-تبدیل-اسکی-صلیب مسابقه-تبدیل-دوچرخه سوار گرجستان Simmerling آن را به معنای قرار دادن بازنشستگی. برای پیگیری دوچرخه سواری کردن-و-comer Kelsey میچل آن را به معنای یک سال دیگر از ادویه.

Simmerling و میچل در میان 17 ورزشکاران رسما به نام به المپیک راه و مسیر دوچرخه سواری تیم در اوایل این هفته. آن خواهد بود که بزرگترین المپیک دوچرخه سواری مشروط کانادا فرستاده است به بازی.

تا به حال COVID-19 نیست که بخواهند صفحاتی دوباره مرتب ورزشی, تقویم مورد حق در حال حاضر Simmerling شده اند که سیم پیچ را آماده سازی نهایی با تیم پیگیری تیمی در Izu یامونا و 120 کیلومتر در خارج از توکیو است.

او صرف دو هفته خاموش-شبکه شارژ خود باتری قبل از او صفحة تا آموزش رژیم یک بار دیگر.

“نیاز به انجام این کار همه چیز را برای یک سال دیگر سخت است قبول اما در همان زمان من واقعا سعی کردم مثبت,” او گفت: از خانواده اش کلبه در سن Souci منطقه از گرجستان خلیج جنوبی از Parry Sound, Ont. “من واقعا خوش شانس هستم. من بیمار نیست. من سالم است. من ورزش کانادا بودجه. من نه کار و نه تا پنج بنابراین من در تلاش بود به کار و بچه های در حال اجرا در اطراف خانه ما. من می دانم که چقدر سخت است برای بسیاری از مردم دیگر.

“من به جا ماند من ماندم فوق العاده قوی اما من تا به حال به من بدن. من سخت تحت فشار قرار دادند زمانی که من نیاز به استراحت و زمانی که من نیاز به. چند ماه گذشته واقعا عالی است.”

اگر وجود دارد هر گونه کانادا ورزشکار است که می تواند نور در پایان از این بیماری همه گیر تونل ممکن است Simmerling.

پاهای شکسته و پاره شده رباط

هر چند توکیو رسما به توان 31 ساله ونکوور بومی چهارم بازی های المپیک, این امر بوده است او پنجم شده است نابهنگام آسیب دیدگی قبل از سال 2018 Pyeongchang بازی های زمستانی.

در فینال اسکی کراس مسابقه قبل از آن بازی های المپیک, Simmerling شکست هر دو او و پاره های متعدد رباط ها نیاز به چهار عمل جراحی. او ممکن است شوخی که او 34 بیت فلزی برگزاری با هم, اما این درست است.

صدمات پایدار گرجستان Simmerling بیش اسکی حرفه ای منجر به 34 قطعه از فلز برگزاری خود را با هم. (کلی VanderBeek برای CBC Sports)

شده است وجود دارد حداقل یک به علاوه بین المللی فصل مسابقه متوقف شده است.

“من نیاز فیزیولوژیکی یک بار در چهار ماه گذشته است. من واقعا افتخار است. به طور معمول من تکیه بر آن بسیار تهاجمی” Simmerling گفت. “بدن من خوشحال شده است برای چند ماه.”

او مشهور اخلاق کار و رانندگی تا یک بار دیگر در بزرگترین مرحله که در آن او کمک کرد تا این تیم پیگیری برنده یک مدال برنز و چهار سال پیش در ریو.

به عنوان یکی از سه holdovers که از تیم ملی همراه با آلیسون بوريج و جاسمین Duehring (تازه واردان هستند آنی مباشر-Mackey و آریان Bonhomme), Simmerling می گوید آنها متمرکز بودن بر روی سکو دوباره.

“ما می خواهیم برای بهبود عملکرد برای اطمینان حاصل کنید. ما به امید های مختلف رنگ مدال در اطراف گردن ما که هدف ما است. ما می خواهیم آن را به طلا باشد.”

یک سال اضافی از آماده سازی

به عنوان اولین بار, المپیک, میچل در ابتدا ناراحت زمانی که توکیو به تعویق افتاد اما به سرعت متوجه شدم این یک برکت و رحمت است.

“من قطعا یکی از جدیدتر مردم با دوچرخه تا یک سال اضافی از نحوه سوار مسیر چگونه به پدال و قوی تر است که قطعا برای من سودمند بود,” او گفت:.

کانادا Kelsey میچل نشان داده شده در این 2019 فایل عکس است ادامه داد: در عملکرد خود را پس از تاخیر به توکیو بازی ها, بازی های آموزشی در Mattamy ملی دوچرخه سواری مرکز در میلتون, Ont. (فایل/گتی ایماژ)

“هر کس یک سال اضافی, اما من فکر نمی کنم من رسیده ام من پتانسیل کامل پس از آن هیجان انگیز است. یک سال دیگر از آموزش و چه کسی می داند که در آن من خواهد بود؟”

میچل حتی یک دوچرخه تا دو سال و نیم پیش.

26 ساله سابق دانشگاه بازیکن فوتبال کشف شد در RBC زمین آموزش رویداد در سال 2017. یک سال بعد او سه مدال در کانادا شد. آن بوده است چیزی جز رشد در صحنه بین المللی پس از – طلا در تابه, آمریکا بازی ها, چهار جام جهانی مدال در اولین مسابقه بین المللی فصل و دو بالا-5 پس از اتمام در مسابقات قهرمانی جهان در ماه فوریه است.

‘گرسنه تر از همیشه’

“بازی های المپیک یک سطح کاملا دیگر. هر کس می آید به بازی های المپیک در مطلق خود را به اوج. شما فکر می کنید مردم سریع هستند در حال حاضر ؟ صبر کنید تا توکیو,” او گفت: از میلتون, Ont., که در آن او سوار مسیر در Mattamy ملی دوچرخه سواری مرکز چهار روز در هفته.

“من بسیار هیجان زده برای رفتن به آن اطمینان پس از دیگری جامد سال آموزش و تجربه بیشتری در دوچرخه سواری. من آماده خواهید بود زمانی که آن اتفاق می افتد.

یک چیزی که او می داند برای مطمئن شوید که: در پایان این سکو در فردی با حداکثر سرعت دویدن در مسابقات قهرمانی جهان روشن آتش و حتی بیشتر برای توکیو است.

“چهارم یک موقعیت دشوار برای به دست آوردن. شما خیلی نزدیک اما دور. شما تقریبا می توانید مدال.

“من گرسنه تر از همیشه را امتحان کنید و در بالای صفحه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>