کانادا تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است 8 درصد در سه ماهه اول StatCan می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

اداره آمار کانادا می گوید اقتصاد در سه ماهه اول بود و بدترین حالت آن نشان از سال 2009 به عنوان اقدامات انجام شده به سرعت گسترش COVID-19 مجبور کسب و کار در سراسر کشور به بستن درهای خود را و اخراج کارگران است.

اداره آمار کانادا می گوید تولید ناخالص داخلی کاهش در نرخ سالانه از 8.2 درصد در سه ماه اول سال 2020 است. فروپاشی آمد به تولید ناخالص داخلی در ماه مارس کاهش یافت 7.2 درصد به عنوان محدودیت های اعمال شده توسط مقامات بهداشت عمومی آغاز شد نورد در طول ماه از جمله تعطیلی مدارس و مرز خاموش شدن ناگهانی و محدودیت های مسافرتی.

شیوع کروناویروس: دولت نمی خواهد افزایش مالیات زیر COVID-19 کمکهای مالی: Morneau

شیوع کروناویروس: دولت نمی خواهد افزایش مالیات زیر COVID-19 کمکهای مالی: Morneau

حوادث پیش از آن در سه ماهه نیز تا به حال کشیدن در تولید ناخالص داخلی با آمار کانادا با اشاره به انتاریو معلمان اعتصاب و راه آهن محاصره در ماه فوریه و همچنین به عنوان یک کاهش در قیمت نفت است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

ادامه مطلب: TD CIBC گزارش سود عظیم قطره در میان COVID-19

مخارج خانوار پایین بود 2.3 درصد در سه ماهه اول سال 2020 شدیدترین سه ماهه افت تا کنون ثبت شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

متوسط اقتصاددان برآورد شده بود به نه درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی در ماه مارس در حالی که متوسط برآورد برای سه ماهه اول به عنوان یک کل است که برای تولید ناخالص داخلی عقب نشینی در یک سالانه با سرعت از 10 درصد با توجه به بازارهای مالی اطلاعات شرکت Refinitiv.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>