کانادا, ژیمناست, Ellie, سیاه پذیرای اجرا گذاشته استراحت, هدف برای توکیو 2021

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به تعویق افتادن توکیو بازی های المپیک 2021 به کانادا, ژیمناست, Ellie, سیاه, هدیه ای از زمان.

24 ساله از هالیفاکس پاره مچ پا رباط فرود طاق در طول ماه اکتبر گذشته در مسابقات قهرمانی جهان در اشتوتگارت آلمان. سیاه, تحت عمل جراحی بر روی مچ پا بعد از آن ماه است.

کانادا ترین تزئین زن ژیمناست در نظر گرفته شده برای رقابت در توکیو در ماه جولای.

اما یک سال تاخیر از بازی های المپیک تابستانی به دلیل COVID-19 pandemic فراهم سیاه و سفید مچ پا, نه به ذکر است بقیه بدن در یک دوره مرمت غیر منتظره.

“این به من می دهد یک فرصت به من اجازه می دهد مچ پا را کمی طولانی تر به درمان و امیدوارم قوی تر بود و امیدوارم عملکرد من را می توان قوی تر برای تیم من یک سال از در حال حاضر,” سیاه گفت.

“ما در حال دادن مچ پا کمی از زمان برای استراحت و بازیابی و اجتناب از چیزهایی که باعث تحریک مچ پا. جلوگیری از برخی از سخت تپش.

“از بودن در خانه و آموزش در اینجا است شانس برای بدن خود را به استراحت کمی به خصوص در ژیمناستیک که در آن این چنین بالا تاثیر ورزش است.”

برای اولین بار در کانادا, ژیمناست را به نفع خود در مسابقات قهرمانی جهان مدال در تمام اطراف — نمره ترکیبی از چهار دستگاه — همچنین دارای پنج پان آمریکا و سه بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال طلا.

5 در 1 دیدار بعد از عمل

سیاه برنده مسابقات قهرمانی جهان همه در اطراف مدال نقره در مونترال در سال 2017.

او کاهش یافته و از سوم به چهارم در اشتوتگارت که در آن او فرود ناشیانه در فینال خرک و خمیده کردن حصیر.

سازمان دیده بان | سیاه limps دور پس از خرک پس از اتمام 4 در جهان تمام اطراف:

کانادا, ژیمناست, Ellie, سیاه مجروح خودش را در طول خرک تلاش در ژیمناستیک قهرمانی جهان زنان در تمام اطراف نهایی اما عملکرد او به اندازه کافی خوب برای به دست آوردن جایگاه چهارم به طور کلی. 2:13

سیاه, بروکلین مورها از کمبریج, Ont., Shallon اولسن سوری, B. C., آنا Padurariu از Whitby, Ont., و ویکتوریا, خواستگاری از بروسار, Que., تا به حال فقط واجد شرایط کانادا برای بازی های المپیک توکیو در تیم زنان رویداد.

سیاه و سفید بود در اما شدنی جدول زمانی برای بازیابی و دبستان روال برای المپیک رقابت است.

در اولین ملاقات پس از عمل جراحی, سیاه قرار می گیرد پنجم در آمریکا جام در میلواکی در ماه مارس است.

کانادا را گشت کوتاه بود اما توسط ویروس آورده است که ورزش جهان را متوقف کند.

“من نمی خواهد می گویند ما هل دادن یا عجله آن را” سیاه گفت. “آن را به حال شده است های مختلف و سال های مختلف, جدول زمانی, شاید ما را گسترش فرایند کمی طولانی تر اجازه می دهد تا اضافی شفا و زمان اضافی و واقعا آماده روال قبل برگشت به رقابت است.”

دو بار المپیک است که در وضعیت مشابه به عنوان دیگر کانادا ورزشکاران با توکیو در حال حاضر در دور افق.

آموزش با مربی از طریق ویدئو کنفرانس

با هالیفاکس آلتا ژیمناستیک باشگاه بسته در طول همه گیر سیاه pieced با هم یک خانه-آموزش مبتنی بر برنامه است.

در علاوه بر این به سوار دوچرخه ثابت و محدوده بالا و پایین پیاده رو مقابل خانه خود را با سگ خود را کیکو سیاه و کانادا هم تیمی های به طور منظم آموزش همراه با یک مربی از طریق ویدئو کنفرانس.

“اولویت شماره یک است در تلاش برای نگه داشتن همه سالم و امن و در خانه سیاه و سفید” گفت.

“ما در حال انجام بسیاری از زوم جلسات با ملی با هم تیمی های سراسر کشور کار بر روی عملکرد ذهنی هنوز انجام برخی از تمرینات قدرتی, پیلاتیز, هنری, رقص.

“ما تمرکز بر روی عبارات صورت و واقعی پا و بازو موقعیت. برخی از آنها ما در حال انجام یک باله باره کلاس برخی از آنها بیشتر قدرت و کشش.

“به خصوص برای من با هنرمندی دریافت نمی کنم شانس زیادی انجام دهید که در حالت عادی روز به روز آموزش. قادر بودن به ما ملی-تیم مربی و دختران من واقعا از آن لذت ببرید. آن را سخت خواهد بود برای من که شخصا خود من.

“این چیزی است که قطعا می تواند کمک به من, ژیمناستیک, رشد می کنند.”

بر خلاف کانادا غواص Meaghan Benfeito سیاه نیست با استفاده از تخت و تشک برای تمرین flips.

“خانه ما, من لازم نیست که کاملا فضا برای انجام که” ژیمناست گفت. “من فکر می کنم من می خواهم کشیدن من تشک از طبقه بالا به اتاق نشیمن و که نمی تواند خوب باشد.

“من فکر می کنم این برای ما مهم است به انجام همه چیز است که امن با تجهیزات است که ما داریم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>