کانادا صاحبان اسب می تواند مجبور به فروش برای کشتار به عنوان منابع مالی توفان COVID-19

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بدن حاکم برای کانادا ورزش سوارکاری و اسب رفاه هشدار داده است که بدون حمایت مالی صاحبان اسب می تواند مجبور به فروش حیوانات خود را برای کشتار به عنوان coronavirus اقتصادی shutdown طول می کشد تلفات در خط پایین خود را.

در یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده پنج شنبه, سوارکاری کانادا گفت: اعضای آن ناامید هستند که $252 میلیون در فدرال برای حمایت از بخش کشاورزی اعلام کرد این هفته را شامل نمی شود برای کمک به صاحبان اسب, که معیشت رنج می برند از خاموش شدن ناگهانی بر روی چیزهایی مثل مسابقه اسب و سوارکاری درس.

ادامه مطلب: درمانی اسب سواران در ادمونتون صورت اثرات COVID-19 محدودیت

“اسب مزارع در سراسر کانادا در حال حاضر رو به بی سابقه بی ثباتی مالی است. پس همه رو فعالیت ها را متوقف کرده اند و بسیاری از کسب و کار قادر به پرداخت برای مراقبت از حیوانات به عنوان درآمد خود را تا حد زیادی ناپدید شد” گفت: Kristy خانه این گروه مدیر رفاه و صنعت.

“فوری و بدون حمایت دولت بسیاری از صاحبان اسب در حال حاضر و یا به زودی رو وحشتناک تصمیم به offload کاملا سالم قادر به حیوانات به یک بازار که در آن عرضه به مراتب بیش از تقاضا است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اسب پایدار بسته شده و واجد شرایط برای بودجه اضطراری

اسب پایدار بسته شده و واجد شرایط برای بودجه اضطراری

این سازمان گفت: آن را به تازگی انجام یک بررسی ملی که در بر داشت که به عنوان از آوریل 6 وجود دارد تقریبا 8,500 امکانات اسب در کشور با کمتر از یک ماه از ذخایر مالی و منابع.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

قرار می دهد که سرنوشت برخی از 46,500 اسب متعلق به آن دسته از امکانات در سوال.

ادامه مطلب: درمانی اسب سواران در ادمونتون صورت اثرات COVID-19 محدودیت

برای صاحبان اسب, فروش حیوانات در حراج تقریبا همیشه آخرین راه حل است اما سریعتر و راحت تر از euthanizing که می تواند صدها دلار هزینه می شود و هزینه اضافی در تیره و تار امور مالی.

تقریبا نیمی از اسب های فروخته شده در حراج در کانادا برآورد شده برای پایان دادن به در خانه های کشتار یا حمل زنده به کشته شدن گوشت در خارج از کشور.

مردم در برخی از کشورهای اروپايی و آسيايی در نظر گرفتن گوشت اسب ظرافت.

خانه گفت: هر کار بر اسب در اطراف هزینه $350 در هر ماه برای مواد غذایی و بسیاری از کانادایی امکانات اسب مورد مطالعه را از دست داده اند بین 60 تا 100 درصد از درآمد خود را از خاموش شدن ناگهانی.

“اسب صاحبان کسب و کار را انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از تخلیه اسب. واقعیت این است که آنها نمی توانیم هزینه از هزینه های خوراک و مراقبت از آنها [sic] آنها نیاز به فروش اهدا هدیه و یا فروش به حراج که عرضه به بخش پردازش” خانه اضافه شده است.

“من می توانم اطمینان دهم این خواهد بود اولین انتخاب از این مزرعه و امکانات صاحبان. بسیاری را قربانی نیازهای خود و رفاه برای ارائه این حیوانات است. ما شاهد در حال حاضر صاحبان مزرعه شخصی خود را با استفاده از RRSP و منابع مالی به سعی خود را برای نجات حیوانات و مزرعه خود را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این سازمان خواسته است برای تسکین صندوق $11.5 به $13 میلیون.

خانه گفت: با وجود این دولت انتاریو را روز شنبه حرکت اجازه می دهد تا برخی از حیوانات ورزشی مانند اسب مسابقه به رزومه و برای افراد شبانه روزی اسب به بازدید و مراقبت از آنها و اسب تسهیلات صاحبان باقی خواهد ماند و در یک موقعیت دشوار تا زمانی که آنها می تواند به عقب بر گردیم به حالت عادی عملیات مانند ارائه درس به سواران.

“من فکر می کنم از آن خواهد شد کمک به یک بیت از شکاف اما آنها را جایی در نزدیکی جایی که آنها هنوز هم در حال اجرا یک کسری بودجه تا جمع آوری حجم تغییرات,” او گفت:.

آیا شما یک صنعت اسب کارگر نهفته coronavirus خاموش کردن? ما می خواهیم به شنیدن از شما.

تماس با ما [email protected] برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>