کانادا جسی Ronson بازگشت به UFC با ارسال پیروزی در مبارزه با جزیره’

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا سبک وزن جسی (بدن غارتگر) Ronson نیست نگاه از محل در صورت بازگشت به UFC.

Ronson پشت در UFC هشت ضلعی شنبه شش سال پس از آخرین جلسه خود را برای سازمان و مدعی در دور اول پیروزی تسلیم در برابر دانمارک نیکلاس (Lokomotivo) دالبی در UFC Fight Night undercard در مبارزه با جزیره است.

پس از رها کردن حریف خود را به حصیر با قوی چپ پانچ Ronson (22-10-0) ارسال شده دالبی (18-4-1) با یک عقب-naked choke فقط 2:48 به مبارزه با.

“من خیلی عصبی بود برای این به خاطر آن زندگی هدف به عقب بر گردیم در اینجا در زمان بسیار طولانی برای رسیدن به اینجا و من خیلی عصبی بود گفت:” Ronson.

“این احساس خیلی خوب من منتظر هفت سال برای این. من احساس می کنم که که در آن مهارت من در حال حاضر من فقط رفتن به دریافت بهتر و من را بیشتر از زمان.”

34 ساله از لندن, Ont., که نقل مکان کرد تا یک کلاس وزن را در دالبی شد و پله برای زخمی دنی (شکلات داغ) رابرتز.

Ronson از دست داده و سه نفر مستقیم در UFC در 2013-14 و 8-5 پس از خروج از سازمان در حالی که تعادل آموزش و ارائه تمیز کردن وسایل به عنوان یک بعد کار است.

“من می توانستم بهتر انجام می شود و زمان بعدی من خواهد گفت:” Ronson. “زمانی که من به عقب بر گردیم به 155 من, واقعی, وزن, کلاس, شما در حال رفتن برای دیدن وجود دارد رفتن به بدون تردید چون من نمی ترسم از کسی مشت و یا قدرت و یا قدرت و یا هر چیزی شبیه به آن.”

UFC رسیده به Ronson در 11 روز اطلاع برای UFC 231 در دسامبر سال 2018 است. او پذیرفته شده اما نمی تونستم وزن و UFC نقل مکان کرد.

رویداد اصلی در جزیره یاس امکانات میان رقیب رابرت (درو) ویتاکر و دارن (گوریل) تا.

آلبرتا تنر Boser ادعا می کند یکی دیگر از پیروزی حذفی

در ضمن کانادا سنگین وزن تنر (بولدوزر) Boser ضرب و شتم برزیل Raphael (Bebezao) پسوآ دوم دور حذفی در undercard.

Boser (19-6-1) کوتاه پسوآ (10-2) با قلاب به سمت چپ ایرانی که در برزیل به قفس قبل از سقوط به حصیر که در آن کانادا ادامه داد: به پانچ تا زمانی که آن را بیش از.

“من احساس دست من به چشم خود را, بنابراین من نمی دانم اگر آسیب در استخوان مداری یا چیزی اما آن را یک شات جامد من احساس آن را در پنجه” گفت: Boser.

“بود که همه استراتژیک, من هرگز بزرگتر پسر من باید استراتژیک, من باید برای برنده شدن با فراست و skillset که در من است.”

28 ساله از Bonnyville آلتا., که در حال حاضر تماس ادمونتون خانه خاموش بود آینده پر شور در دور اول حذفی پیروزی 27 ژوئن بیش از Philipe (Monstro) لینس.

هر دو کانادایی پرواز به لاس وگاس برای COVID-19 تست و قرنطينه قبل از وي به ابوظبی برای بیشتر از همان پیش از مبارزه با کارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>