کانادا حافظ Kailen شریدان آگهی آسمان آبی به NWSL چالش جام نداد

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Kailen شریدان متوقف Bayley Feist را پنالتی و آسمان آبی پیشرفته به چالش نیمه نهایی جام 4-3 در ضربات پنالتی پس از قرعه کشی گل با واشنگتن روح در روز شنبه در Herriman.

این دومین بازی ملی فوتبال زنان از مسابقات برای رفتن به یک ضربه پنالتی. در شب جمعه هوستون داش پیشرفته در ضربات پنالتی پس از قرعه کشی گل برابر یوتا Royals.

تحت قوانین مسابقات کراوات بازی رفت و مستقیما به ضربات جای اضافی دوره. آخرین بازی برای رفتن به مجازات قبل از شب جمعه شد 2016 لیگ قهرمانی.

Sheridan که شد از Whitby, Ont., تا به حال هشت صرفه جویی در مقررات قبل از بالا آمدن بزرگ در برابر Feist برای پایان دادن به ضربات پنالتی.

آسمان آبی را بازی برنده از شنبه شب چهارم بین OL سلطنت و Chicago Red Stars. بازی مسابقات بدون کارلی لوید و مالوری Pugh دلیل صدمات آسمان آبی بود کشت ششم پس از یک جفت از ضرر و زیان در مرحله گروهی.

سازمان دیده بان | شریدان نقش قهرمان به عنوان آسمان آبی و پیشرفت در ضربات پنالتی:

Kailen شریدان از Whitby, Ont., ساخته شده است این بازی پایان ذخیره به عنوان آسمان آبی FC پیشرفته به NWSL چالش جام نداد با 4-3 برنده در ضربات پنالتی بیش واشنگتن روح. 7:05

روح تا به حال امن دانه دوم را با یک 1-0 پیروزی بر داش یکشنبه گذشته بود اما پر هزینه است. هافبک اندی سالیوان دچار آسیب دیدگی زانو و انتظار می رود که به دست سه تا شش ماه.

معجزه توقف

متحده آمریکا تیم ملی هافبک رز Lavelle که به ثمر رساند و در فینال جام جهانی در تابستان گذشته در فرانسه آغاز شده روی نیمکت برای روح. او در آمد و به عنوان یک زیر در نیمه دوم.

شریدان ساخته شده بسیار زیبا صرفه جویی در اواخر نیمه اول و زمانی که او کبوتر به دست در یک حمله توسط روح تازه کار, Ashely سانچز.

سازمان دیده بان | شریدان بهترین صرفه جویی از این بازی:

سازمان دیده بان بهترین صرفه جویی از دروازه بان Kailen شریدان از Whitby, Ont., به او کمک کرد تا آسمان آبی FC پیشبرد به NWSL چالش جام نداد با 4-3 برنده در ضربات پنالتی بیش واشنگتن روح. 1:05

روح Kumi كون تیر برخورد کرد با یک شوت از راه دور در 54 دقیقه است.

Ifeoma Onumonu تلاش در یک سربرگ برای آسمان آبی در دقیقه 71 به زمین برخورد بیش از حد سخت و میره بیش از هدف.

هشتم-کشت پورتلند خار برندگان بیش از دو بار در دفاع از قهرمان کارولینای شمالی روز جمعه بازی خواهد کرد داش در اولین نیمه نهایی در روز یکشنبه است.

خار دروازه بان بلا بیکسبی آغاز شده که در مرحله گروهی اعلام کرد صبح روز شنبه که او مجروح شده بود او ACL و رهبری شد, خانه ای برای درمان است.

نتایج گروه مشخص بذر برای هشت تیم در چالش جام. لیگ نهم تیم اورلاندو غرور انصراف قبل از مسابقات به دلیل مثبت coronavirus آزمون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>