کانادا حافظ شریدان می گوید دیگر طرفدار لیگ باید دنبال NWSL را راه اندازی مجدد مدل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

خارج از ولع مصرف یک وعده غذایی خانه پخته شده آسمان آبی FC دروازه بان Kailen شریدان می گوید زندگی در داخل ملی فوتبال زنان لیگ روستا در ایالت یوتا است که فقط بزرگ است.

“آموزش اتفاقاتی خوب, امکانات عالی می گوید:” زمان کانادا اعضای تیم ملی با هدف رفتن به توکیو بازی های المپیک تابستان آینده.

“ارتفاع از اینجا قطعا آمار ما کمی فقط گرفتن فاقد تطابق. خوشبختانه ما در طرف خوب آن را در حال حاضر.”

از نظر بازگشت به بازی در میان COVID-19 گیر این NWSL فقط ممکن است راهکار برای گرفتن آن را حق.

در حالی که دیگر در آمریکای شمالی طرفدار لیگ شده اند متوقف مثبت تست امکانات آموزش بستن و دوباره باز کردن و انتخاب hub شهرستانها آن را بیشتر و یا کمتر شده است کسب و کار به عنوان معمول برای NWSL. شما می توانید می گویند همه چیز در حال اجرا هموار به عنوان یک Debinha منتقل می کند. آشنا با هافبک برزیلی? نگاه او را تا.

سازمان دیده بان | بتنی Balcer نمرات چشمگیر برنده برای OL سلطنت:

Bethany Balcer گل در 91 دقیقه به عنوان OL سلطنت ضرب و شتم یوتا Royals 1-0 در زنان ملی فوتبال در لیگ چالش مسابقات جام. 1:20

مطمئن شوید که آنها در حال بازی فشرده, جام جهانی به سبک برنامه به جای معمول خود را فصل به طور منظم. و بله, اورلاندو غرور بود مجبور به خروج قبل از شروع مسابقات به دلیل coronavirus موارد, اما برای دریافت زمین برای اولین بار و آن را با خیال راحت یک منبع غرور و افتخار برای بازیکنان است.

“ما تحت تاثیر قرار چگونه با لیگ ما است آن را به کار گرفته. وجود دارد کمی برجستگی در جاده ها در اینجا وجود دارد. من فکر می کنم بزرگترین چیزی که به خارج از این است که چگونه ما قادر به آن را با موفقیت با کسانی که برجستگی است. مردم باید به دنبال در آنچه ما در حال انجام” شریدان گفت.

“مردم نادیده گرفته شده و ما آنها را به نوعی فراموش کرده است که ما به عقب و تنها مطمئن ساخته شده است که NBA MLS و MLB برجسته شد اما ما در جریان بوده است. آنها حتی شروع نشده است.”

پس از ورود بیش از یک هفته پیش از پایگاه خانه خود در نیوجرسی شریدان و آسمان آبی تیمی از جمله همکار کانادا Evelyne Viens را حل و فصل را به یکی از دو تیم هتل (آنها به اشتراک گذاری آنها با هوستون داش). بازیکنان باید اتاق خود را و تیم در حال برنامه ریزی برای غذا خوردن در زمان های مختلف به طوری که آنها نمی عبور از مسیرهای بیش از لازم است.

با وجود داشتن بیش از یک ماه برای آماده شدن برای چالش جام و با برخی از ستاره خراش به دلیل مصدومیت مرخصی زایمان و یا انتخاب را به بازی – طرفداران به شما خواهد گفت سطح بازی کرده فوق العاده است.

از غواصی هدر به رفلکس سریع موجب صرفه جویی در و پشت پاشنه پا طرفداران.

سازمان دیده بان | اشلی سانچز ارائه والا پشت پاشنه پا تلنگر کمک کند:

کامل راه اندازی از اشلی سانچز منجر به تساوی هدف برای واشنگتن روح در 1-1 قرعه کشی در برابر پورتلند خار در زنان ملی فوتبال در لیگ چالش جام. 1:12

بازی افتتاحیه بین کارولینای شمالی و کریستین سینکلر پورتلند خار درو چشم ظاهر رکورد 572,000 مجموع بینندگان در CBS یک +201 درصد افزایش از قبلی بهترین 190.000 مجموعه ای از برگشت در سال 2014.

ساختمان شیمی ضروری در کوتاه فرمت

در مسابقات مانند چالش های جام, ژل به عنوان یک تیم است که کلید روشن و خاموش میشه.

این که آیا آن را karaoke, پینگ پنگ و یا با هم به تماشای تیم های دیگر بازی ها به اشتراک گذاشته شده تجربه زندگی در این ایالت یوتا حباب در طول COVID-19 را تقویت اوراق قرضه در سراسر لیگ.

به دنبال هر یک از این لیگ هشت تیم رسانه های اجتماعی, و شما خواهید دید به سمت رقابتی بلکه رفاقت.

“آنها یک مجموعه خوب تا اینجا. ما شده ایم بازی پینگ پنگ زیادی و کان جم” شریدان گفت: یکی از تیم خود را مورد علاقه های شما یک فریزبی بازی که در آن شما پرتاب دیسک را به یک سطل زباله می تواند.

“ما تا به حال یک بازی خوب Estelle [Johnson] و من ضرب و شتم [سر مربی] Freya [Coombe] و [مربی] Becki [سابق] به طوری که خوب بود. قرار داده و آنها را در جای خود” او خندید. “کسانی که بازی سرگرم کننده به, اما ما خیلی نزدیک گروه بدون در نظر گرفتن.”

شریدان به دنبال بهبود مستمر

پیش نویس توسط آسمان آبی در سال 2017 NWSL پیش نویس (23rd کلی) Sheridan, است تحت تاثیر قرار گرفته پس از آغاز حرفه ای حرفه ای. او برای لیگ سرب موجب صرفه جویی در دو فصل گذشته و صرفه جویی در صد بوده است بهترین تا کنون در چالش جام حذفی, توقف هفت هشت عکس در دو بازی.

شاید بیشتر قابل توجه است این واقعیت که او تنها 24. دروازه بان شهرت برای بهبود سال پس از سال مانند شراب خوب است.

“هدف من در هر روز است که همیشه به ببینید که چگونه من می تواند به بهبود” او گفت:. “باقی مانده از این مسابقات را از آن چه من می تواند بهتر هم تیمی, چگونه من می تواند بهتر دروازه بان و چگونه من می تواند کمک به این تیم برای رسیدن به هدف ما رسیدن به قهرمانی بازی. که تمرکز اصلی من.”

با دو بازی به رفتن در دور مقدماتی خود را (در برابر هوستون و دو بار نایب قهرمان کارولینای شمالی) آسمان آبی نشسته ششم در جدول رده بندی. تمام هشت تیم پیشبرد به دور حذفی کشت را از نتایج خود را از چهار بازی. آن را تنها حذف تمام راه را به نهایی طول می کشد که در 26 جولای در ورزشگاه ریو تینتو.

شریدان می گوید آن را دشوار است به توان در جاده ها برای مدت طولانی با وجود perq از داشتن یک اتاق و تخت همه به خودش.

به عنوان به که در خانه غذا پخته شده? شریدان می گوید: این یک کار در حال پیشرفت است.

“ما تا به حال این فرصت را به تیم ما برخی از مواد غذایی و مواد غذایی خود ما اما هیچ چیز مقایسه به صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>