کانادا شرکت رسانه Torstar به فروش می رسد خصوصی در $52M مقابله

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پنج خانواده که ساخته شده و رشد رسانه های کنگلومرا Torstar Corp. توافق کرده اند که به دست روزنامه ها آنها سرپرستی برای حدود 70 سال به کانادا, شرکت سرمایه گذاری که قصد دارد به شرکت های خصوصی.

صاحب تورنتو استار و دیگر روزنامه جامعه نشان داد جمعه شب که آن را به یک $52 میلیون کسب مقابله با NordStar سرمایه LP یک شرکت اجرا شده توسط تجار و بازرگانان پل Rivett و اردن Bitove.

Bitove گفت که او تا به حال مشاهده شده است Torstar برای برخی از زمان قبل از گرفتن Rivett درگیر و نزدیک شدن این شرکت و رئیس هیئت مدیره جان Honderich با یک معامله است.

ادامه مطلب: Torstar Corp. نشان می دهد فروش همیلتون تماشاگر ساختمان زمین برای $25.5 متر

“من فکر می کنم آنچه که او را دیدم در پل و من دو بچه جوان که آماده شد به رول تا آستین خود قرار داده و از شانه خود را به چرخ” Rivett که تحویل روزنامه به عنوان یک کودک در مصاحبه ای گفت: پس از این توافق اعلام شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این جفت ارز گفت: آنها هیچ زمان قصد شاتر مقالات و یا اخراج کارکنان و که آنها متعهد به حفظ اتکینسون اصول مجموعه ای از اخلاق Torstar طولانی استفاده می شود به راهنمای خود را پوشش. Torstar صاحب تورنتو استار همیلتون تماشاگر Waterloo Region Record, St. Catharines استاندارد سه نفر دیگر از روزنامه ها و برخی از 70 هفته نامه.

این NordStar پیشنهاد 63 سنت در هر سهم برای همه Torstar برجسته کلاس A و کلاس B بدون حق رأي سهام.

Torstar سهام بسته در 40 سنت در پایان معاملات روز شنبه اما این شرکت می گوید: 63 سنت در هر سهم آن به توافق نشان دهنده نزدیک به 67 درصد حق بیمه در 20 روز حجم-میانگین وزنی قیمت تجاری کلاس B بدون حق رأي سهام.

روزنامه می خواهید فدرال برای حتی نابرابری با وب سایت غول

روزنامه می خواهید فدرال برای حتی نابرابری با وب سایت غول

معامله از این شرکت دور از پنج خانواده — این Atkinsons, Hindmarshs, Campbells, Thalls و Honderichs.

پنج پا در اجرای این ستاره پس از بنیانگذار یوسف اتکینسون درگذشت در سال 1948 ترک کاغذ را به یک بنیاد خیریه به اجرا امنا.

ستاره وب سایت می گوید: عطف به ماسبق تغییر در انتاریو قانون منع چنین بنیاد از داشتن بیش از ده درصد از هر سود-کسب و کار ساخت پس امنا داده شد اجازه دادگاه برای خرید کاغذ در سال 1958 پس از امیدوار به حمایت طولانی آن سنت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این سایت می گوید این معامله به ارزش $25,555,000 — بالاترین قیمت پرداخت شده برای آن تاریخ برای یک روزنامه اموال.

ادامه مطلب: Postmedia تعطیل, Manitoba روزنامه در میان COVID-19

جان Honderich سابق ناشر کاغذ گفت: در نامه ای ارسال شده در سه شنبه گفت که این یک تصمیم دشوار اما خانواده ها “می آیند به درک که برای Torstar به موفقیت در حال حاضر آن نیاز به مالکیت جدید با هر دو منابع و عزم و اراده” از آنجا که مدل کسب و کار برای روزنامه آمده است تحت “فشار بسیار زیاد.”

“در این عصر دیجیتال با Facebook و گوگل در نظر گرفتن سهم از تمام دیجیتال تبلیغات رسانه ها شده اند رفتن زیر در سراسر شمال امریکا است. این COVID-19 بحران ساخته شده است که این وضعیت حتی بدتر است.”

“Torstar است که به مراتب از سیستم ایمنی بدن از این فشارها. ما تلاش کرده اند به نوآوری و اتخاذ استراتژی های جدید برای موفقیت در این دنیای جدید. اما کاملا رک و پوست کنده شده یک مبارزه دشوار.”

ادامه مطلب: روزنامه راه اندازی در Vaudreuil-Soulanges میان COVID-19 همه گیر

سه هفته پیش این شرکت گزارش $23.5 میلیون ضرر برای سه ماه اول سال 2020 به عنوان درآمد کاهش یافته است 20 درصد از زمان مشابه در سال گذشته با تبلیغات بیشتر کاهش و توزیع کاغذ آگهی خشک شدن به دلیل فیزیکی فاصله احتیاطی.

Torstar اجرایی جان بوینتون گفت: سهامداران در مارس 6 که منافع عمومی در COVID-19 بحران بهداشتی و همزمان رکود اقتصادی منجر به “افزایش قابل توجهی در دیجیتال ترافیک به سایت ما ابتدا در ماه مارس و در ادامه به سه ماهه دوم.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: اندرو است Scheer هنوز هم مخالف فدرال بسته کمک مالی برای کانادا رسانه ها ؟

شیوع کروناویروس: اندرو است Scheer هنوز هم مخالف فدرال بسته کمک مالی برای کانادا رسانه ها ؟

متاسفانه برای Torstar گفت: افزایش ترافیک است و نه رانده دیجیتال تبلیغات درآمد به دلیل برخی از بازاریابان مسدود دادن تبلیغات در هر سایت که ذکر COVID-19 با توجه به تصویر نام تجاری و نگرانی است.

Rivett و Bitove دانستن آنها برای یک چالش است.

“همه می دانند که رسانه های سنتی در تلاش است. ما می بینیم بسیاری از فرصت های…برای دریافت درگیر در کمک به مدیریت فعلی را بهتر” گفت: Rivett که به تازگی بازنشسته از Torstar بزرگترین مستقل سهامداران Fairfax Financial Holdings Ltd. Bitove بخشی از این گروه است که تاسیس تورنتو رپتورز تیم بسکتبال.

رفتن خصوصی Rivett اضافه ارائه خواهد شد شرایط بهتر برای روز های آینده.

“این دشوار است زمانی که شما در حال تلاش برای رفع یک کسب و کار, اما انجام آن در انظار عمومی با سه ماهه-به-گزارش سه ماهه و سه ماهه به سه ماهه-انتظارات … این فقط سخت به انجام است که در قلمرو بنابراین آن را خصوصی زیادی طول می کشد که فشار مدیریت است.”

ادامه مطلب: رسانه های فشار برای تغییرات قانونی به سطح زمین بازی میان بیماری همه گیر کوروناویروس

Torstar سهم قیمت رنج می برد از این شرکت را عدم توانایی برای تولید درآمد به اندازه کافی و یا صرفه جویی در هزینه به پرداخت سه ماهه سود سهام متوقف شد سال گذشته است. تعلیق تحت فشار قرار دادند عموم معامله B سهام به آنچه پس از آن بود که پایین ترین سطح از حداقل اواخر 1990s — 53 سنت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این شرکت مواجه شده است و چندین دور از اخراج اخیرا 85 مشاغل از دست رفته در ماه آوریل اعلام و بسته شده است بسیاری از مقالات جامعه در طول چند سال گذشته آن را به عنوان تلاش برای انتقال به محصولات دیجیتال است.

آن را راه اندازی یک $20 میلیون تبلت مبتنی بر اخبار محصول به نام ستاره های لمسی در سال 2015 اما کم خوانندگان دیدم این پروژه بعد scrapped.

Torstar دارای سرمایه گذاری در کانادا مطبوعات به عنوان بخشی از یک توافق مشترک با شرکت های تابعه از جهان و ایمیل و مونترال La Presse.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>